ja priznajem....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cesto se desava da se neki zlocini negiraju od nekih forumsa, dok se sa druge ili trece strane tvrdi da je to tacno...
ajde da preokrenemo situaciju, da vidimo ko sta prizanje u ime svog naroda.
i mala opaska, priznanje je misljenje doticnog forumsa i nista vise. znaci ne mora da se napada forumas, ali i ne moraju ostali da se sloze sa njim.
mislio sam da ja kao postavljac teme krenem sa primerom, ali zurim trenutno, i cim se vratim, pocet cu sa mojim priznanjem.
znaci za koji zlocin mislite da je neko od vaseg naroda [ne ceo narod] kriv.
Evo ja cu da priznam prva.....................priznajem da smo ubili "nevine" muslimane, ali posto nisam bila prisutna ne mogu da tvrdim da li smo uspeli svih ovih 1000, ili su nam neki pobegli, mamu im nevinu.....................a znas to su ovih 1000 "nevinih" zbog kojih si mi sa teme pobegao:evil:

 
Ja mislim da su Srbi u Srtebrenici nacinili veliki zlocin.

I mnogo sitnijih na vise mesta.

Ali, takodje ne mislim da su ni drugi bolji.

Cinili su zlocine svi, cim bi im se ukazala prilika.

To je problem sa Srbima.... Ocekuju da ce svojim priznanjem izdejstvovati priznanje i drugih... Zrtve se cuvaju agresivno! Drugacije i nisu postale zrtve.
Ne cekajte da neko prizna vase zrtve pre vas i batalite vise kada se prica o zrtvama ratova u kojima su ljudi sa ovih prostora ucestvovali, da prvo pominjete tudje zrtve, a tek onda svoje... ili svoje uopste da ne pominjete, ocekujuci da ce na isti nacin, kao sto ste i vi njihovim, odati pocast.

Tako nikako ne dobijate nikakve poene, nego jos omalovazavate one koji su ginuli za vas/nas a i sebe spustate. Niko ne postuje one koji ne postuju sami sebe.
 
Poslednja izmena:
cesto se desava da se neki zlocini negiraju od nekih forumsa, dok se sa druge ili trece strane tvrdi da je to tacno...
ajde da preokrenemo situaciju, da vidimo ko sta prizanje u ime svog naroda.
i mala opaska, priznanje je misljenje doticnog forumsa i nista vise. znaci ne mora da se napada forumas, ali i ne moraju ostali da se sloze sa njim.
mislio sam da ja kao postavljac teme krenem sa primerom, ali zurim trenutno, i cim se vratim, pocet cu sa mojim priznanjem.
znaci za koji zlocin mislite da je neko od vaseg naroda [ne ceo narod] kriv.

Ma, znamo... Samo tetki lek da odneseš... :hahaha:

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top