10 ridžovana u sinhronizovanoj akciji uliću u autobus GSP i vataju padobrance za gušu
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 135

Tema: 10 ridžovana u sinhronizovanoj akciji uliću u autobus GSP i vataju padobrance za gušu

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Exclamation 10 ridžovana u sinhronizovanoj akciji uliću u autobus GSP i vataju padobrance za gušu

Deset kontrolora u jednom vozilu
    Блиц - Пре сат и 48 минута
    GSP "Beograd" od danas počinje da primenjuje novi, takozvani tačkasti sistem kontrole. U vreme saobraćajnog špica, po deset kontrolora ulaziće u vozila i proveravati putne isprave, a kazne će se pisati čak i onima koji kod sebe ne budu imali lična dokumenta pošto će na svakoj stanici kontrolorima asistirati policija. Ono što bi moglo da iritira putnike jeste da će vozila gradskog prevoza stajati na stanici dok se ne završi kontrola. Nov način kontrole počinje da se primenjuje od danas

Nakon mesec dana pojačane kontrole putnika u javnom prevozu GSP "Beograd" od danas uvodi još jednu dodatnu meru zaštite prihoda.

- Putnicima smo do sada "gledali kroz prste" pa smo ih puštali da tokom kontrole ponište kartu, kupe je kod vozača ili izađu iz vozila na sledećoj stanici. Sada toga više neće biti. Svi putnici koji nemaju kartu moraće odmah da izađu iz vozila gde će platiti doplatnu kartu od 1.500 dinara ili ćemo im pisati kaznu - priča Radoslav Nikolić, direktor GSP "Beograd".

Ukupno 300 kontrolora i dalje će nositi floroscentne prsluke, a u vozila će ulaziti na stanicama gde saobraćaj usled kontrole neće biti ugrožen.

- Pošto će se kontrola putnika vršiti dok vozilo stoji na stanici i to u vreme saobraćajnog špica kad građani idu na posao ili se vraćaju kući, kontrolori neće patrolirati baš na najprometnijim saobraćajnicama. Na primer, neće ulaziti u autobus na Brankovom mostu već na stanici kod tržnog centra "Ušće" ili u blizini zgrade SIV-a - kaže Nikolić.

Dosadašnja akcija pojačane kontrole putnika pokazala je da najviše "švercera" ima na prigradskim linijama pa će kontrolori posebnu pažnju obratiti na te trase.

- Najviše problema imali smo na pravcima ka Surčinu, Avali, Krnjači, Smederevskom i Zrenjaninskom putu. Međutim, nećemo zapostaviti ni druge linije. Cilj je da sugrađani steknu naviku da kupe kartu pre nego što uđu u autobus. Kad vide da zbog kontrole ne mogu da stignu na vreme na posao moraće to da učine - ističe Nikolić i dodaje da na prigradskim linijama radi 100 konduktera u dve smene, a da će 15. jula u zavisnosti od rezultata biti odlučeno da li će i oni raditi kao kontrolori.

U GSP "Beograd" ističu da je dva puta veći broj kontrolora na ulicama širom grada od 1. juna već dao rezultate.

- Iako su mnogi putnici izlazili iz vozila kad bi ugledali kontrolore naplatili smo 200 doplatnih karata od po 1.500 dinara što je za 120 više u odnosu na prethodni mesec. Imali smo 13.000 prodatih markica više za jun nego za maj, a na kioscima je prodato čak milion karata više - priča Slavica Stefanović iz GSP "Beograd".

Slab odziv kažnjenih

Sugrađani koji su do maja dobili kazne zbog vožnje bez karte u javnom prevozu mogu do 10. jula ispuniti svoje obaveze prema GSP "Beograd" za daleko razumniju ciftu. Međutim, tu mogućnost do sada je iskoristilo svega šest odsto građana kojima je napisana kazna.

- Ukoliko do 10. jula ne izmire dugovanja, pokrenućemo tužbu protiv njih. Uskoro ćemo tužiti i putnike koji su u maju i junu uhvaćeni bez karte u prevozu, a nisu platili kaznu - priča Radoslav Nikolić.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=...06&godina=2010

Sprem'te se, sprem'te Beograđani i ostali šverceri i padobranci, biće zajebaTo.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Podrazumevano Re: 10 ridžovana u sinhronizovanoj akciji uliću u autobus GSP i vataju padobrance za

Rade ljudi svoj poso.
    Myles Bennett Dyson

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Podrazumevano Re: 10 ridžovana u sinhronizovanoj akciji uliću u autobus GSP i vataju padobrance za

Podrzavam. Neka budu opremljeni kao za razbijanje demonstracija, ako treba.
    Od veceg reda nikome nista nije falilo. A od naseg rasirenog muvanja nas vec dugo boli glava.

Veoma poznat Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Retko sam se švercovao, redovno sam imao markicu, ali neke stvari su me neterale da radim suprotno - jednom sam video kako dvojica kontrolora vuku devojku za kosu i vrat da bi je izveli iz busa, pa sam samo čekao da mene neki pokuša da izvuče napolje, da malo "popričam" sa njim, a drugi slučaj jeste tolerisanje švercovanja Cigana. Svaki put kada bi ušla kontrola, a da su dotični bili u busu, gotovo bez ikakve provere bi prolazili mimo njih, i kontrolisali nas ostale. Tada, i kada sam imao kartu ili markicu vraćao sam je u džep i nisam je pokazivao. Zbog toga kad god ih vidim u busu ja se besplatno vozim, pošto ne želim da budem građanin drugog reda u odnosu na njih
    Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων

Zatucani klerofašista!

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

... i sto sad? Ja da placam kad udjem u 28micu
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

ako se isplati, neka
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Kad si ti čuo da se Ganci švercuju bre ?

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kontrolori su stoka neopevana. Reda mora biti, ali ne smeju da budu bezobrazni. Sećam se kad su jednom liku iscepali kožnu jaknu jer je kucao kartu upravo u trenutku kad su oni ulazili, pa je došlo do incidenta. A i ja sam jednom nabo kontrolora jer je bio mnoooooogo bezobrazan.

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Meni su samo jednom kaznu napisali, pošto sam se umoran vraćao sa posla i zaspao u 9-ki i zaboravio da poništim kartu. Jes' da su bili korektni, ali sam im ipak dao pogrešan matični

Zatucani klerofašista!

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Mene su isto ufatili samo jednom i to u Vojislava Ilica ali me nisu nista ni pitali vec samo nasmijesili i prosli ka dnu vozila.

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Mene su isto ufatili samo jednom i to u Vojislava Ilica ali me nisu nista ni pitali vec samo nasmijesili i prosli ka dnu vozila.
    Ma uhvatili me 100 puta, ali samo mi tad kaznu napisaše

Kao što Hungan reče, reda mora biti, ali problem je što i u ovom slučaju imamo pomamu i zloupotrebu "atoriteta"

Zatucani klerofašista!

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Citat Original postavio Rechke Pogledaj poruku
    Ma uhvatili me 100 puta, ali samo mi tad kaznu napisaše

Kao što Hungan reče, reda mora biti, ali problem je što i u ovom slučaju imamo pomamu i zloupotrebu "atoriteta"
    I taj GSP mora od necega da zivi. Kartu treba platiti svakako....
    ali je stvarno previse placati kartu bas svaki dan po 3-4 puta.

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

I taj GSP mora od necega da zivi. Kartu treba platiti svakako....
    ali je stvarno previse placati kartu bas svaki dan po 3-4 puta.
    pa kupiš markicu

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Citat Original postavio gica Pogledaj poruku
    pa kupiš markicu
    Ma znam... ali ko ce svakim ulaskom, jos ako je guzva, uvaljivati markicu u aparat.
    Znam da je bilo mnogo primjernih i uzornih gradjana koji bi davali svoju markicu preko ruke, kada je guzva, da bi im markica bila uredno ponistena.
    Dobro je voziti se gradskim saobracajem jer covjek vidi da ljudi zaista imaju kulturu i da postuju jedni druge.

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

Ma znam... ali ko ce svakim ulaskom, jos ako je guzva, uvaljivati markicu u aparat.
    Znam da je bilo mnogo primjernih i uzornih gradjana koji bi davali svoju markicu preko ruke, kada je guzva, da bi im markica bila uredno ponistena.
    Dobro je voziti se gradskim saobracajem jer covjek vidi da ljudi zaista imaju kulturu i da postuju jedni druge.
    markicu, ne kartu
    mesečnu kartu. zovi gsp i pitaj ih kako se vadi

Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Moraš, čizmice da pozoveš GSP i da ih pitaš kako se vadi.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

tadic pizdi jer narod nece da placa njegov harac na javni prevoz.

zato sada uvodi represiju
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

des tikomire

ja bi uveo da se gsp karte placaju iskljucivo u evrima

da vis kako bi onda bili ganc novi busevi sa sve plazmama i dzakuzijima u njima

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    tadic pizdi jer narod nece da placa njegov harac na javni prevoz.

zato sada uvodi represiju
    Pa da li mislis da Tadic treba da, kako kazes "pizdi" zbog neplacanja kartica u autobusu?

Ne mogu da se presmejem sta sve tebi od mrznje prema Tadicu nece da padne na pamet. :lol

Poznat zplja (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    357

Акција је лоше смишљена.Треба сваког криминалца без карте, одмах извести из возила ГСП и ишибати на лицу места, а оне који су тежи прекршиоци тог кривичног дела, такозвани, повратници - одмах, на лицу места, стрељати.
    Институција има да се поштује-тачка!
    Poslednji put ažurirao/la zplja : 29.06.2010. u 03:00

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio marlon† Pogledaj poruku
    des tikomire

ja bi uveo da se gsp karte placaju iskljucivo u evrima

da vis kako bi onda bili ganc novi busevi sa sve plazmama i dzakuzijima u njima
    ma da i maserke bi imali
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Bas smesno.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    ma da i maserke bi imali
    jes ridzvejke zato i nose bejbi ojl

problem je jedino ako naletis na ridzveja sa tom supstancom

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

pa zar ce i nas maloletne...joj....

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Kakva bre policija da "asistira" ?

Pored svog posla koliko ga imaju a ne rade, cajci da sačekuju švercere u busu ?! Nema teorije.

Cajce za tako nešto samo mogu da iznajme tj. da ih plate za vreme od-do ... a čak i tada mislim da nemaju pravo da legitimišu na traženje ridžovana. Meni se to desilo par puta. Šatro me okruže da ne pobegnem, onda kao telefoniraju i organizuju sačekušu s policijom (kao da sam Bin Laden ). Izađemo na "stanovitoj stanici" a tamo nema nikoga. E a jednom se desilo da stvarno stoji par policajaca. Dvojica me čuvaju a treći ode do njih da im objasni šta treba da rade a policija ga odjebe ko majmuna. Ovi što me čuvaju vide da nema vajde pa me "ostave" i priključe onom prvom u molbi policiji dok se ja lagano, bez žurbe, okrenem i odem svojim putem

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Zasto je pile preslo ulicu
    Autor :SHEGI: u forumu Humor
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 14.08.2010., 16:06
  2. Zasto muskarci vataju zene ?
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.12.2008., 19:57
  3. Sex sa pogledom na ulicu
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 17.08.2008., 07:00
  4. Đelić: Svi na ulicu, ako DS ne bude u vladi!
    Autor Слобода u forumu Politika
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 20.05.2008., 21:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •