Nokia ili Samsung
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Nokia ili Samsung

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nokia ili Samsung

Nzm koj telefon da kupim trazim touch screen sa radiom i da moze da "primi" do 7-8 giga,a da kosta do 200 jura zapali su mi za oko
    Nokia 5230
    Samsung: S5230 , S3650 Corby i F480

Meni najvise obecava nokija zbog Symbian-a ali se ja i nerazumem toliko tako da ako moze neko strucan da mi kaze koj je najbolji od ovih ili da mi predlozi neki drugi bio bih zahvalan....

Ističe se
    Učlanjen
    01.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nokia ili Samsung

Nokia je Nokia...
    ona je najbolja...

Aktivan član Joliva (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    62

Glasam za Corby, ako želiš da izaberem između ova četiri.
    ,,Ne more se čovjek borit protiv sile kad je ne zna i ne vidi.''

Iskusan Ordinary Player (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

Nokia 5230 ima najbolje specifikacije,16mil boja,visoka rezolucija,symbian,ono sto za nju kazu da je odradjena od jeftine plastike,ovde na slici izgleda lepo al u rukama je drugaciji osecaj

Samsung: S5230 sam imao priliku da koristim,strava odradjen telefon,kucanje poruka i sve ostalo,mana ocajna kamera,skoro svaka druga slika je mutna,skoro da mu treba stalak da bi uradio dobru sliku,ako te slikanje ne zanima uzmi ga neces se pokajati.na youtube imas cak i kako da ubacis teme kao za iphone

S3650 Corby: Sa svim tim zaobljenim ivicama malo mi je zenski,a i boja zadnje maske je zivi ocaj,zuta,roze,bela...
    Inace nisu lose specifikacije

F480 Malo nestandardna rezolucija ekrana,dodje kockast,ako ti to ne smeta ok,telefon deluje solidno

Na kraju da ga ja uzimam redosled bi bio ovaj:

1.S5230
    2.5230...........na drugom mestu je prvenstveno posto je skuplji 30e,inace tesko bi se odlucio izmedju njega i prvog
    3.F480
    4.S3650 Corby
    connect, respect, protect

Aktivan član Joliva (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio fox_87 Pogledaj poruku
    Samsung: S5230 sam imao priliku da koristim,strava odradjen telefon,kucanje poruka i sve ostalo,mana ocajna kamera,skoro svaka druga slika je mutna,skoro da mu treba stalak da bi uradio dobru sliku,ako te slikanje ne zanima uzmi ga neces se pokajati.na youtube imas cak i kako da ubacis teme kao za iphone
    Mnogi ljudi koje poznajem ga imaju. I kažu da mu je najveća mana da touch slabo reaguje. Sad, ne znam... Mislim da je Corby za nijansu bolji, zanemarimo izgled.
    Za Nokiju sam uvek, ali kod ovog modela je mana cena.
    ,,Ne more se čovjek borit protiv sile kad je ne zna i ne vidi.''

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Premisljam se izmedju S5230 i Nokije nzm nokija ima prednost zbog os-a ali samsung ima bolju kameru i kao telefon izgleda lepo nokija sa druge strane mi se uopste ne svidja kako izgleda..

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

Citat Original postavio jane_va Pogledaj poruku
    Mnogi ljudi koje poznajem ga imaju. I kažu da mu je najveća mana da touch slabo reaguje
    veruj mi ja imam bangave prste koji zauzmu pola ekrana,ako nije jeftina kineska kopija onda ekran radi super,osetljiv je samo tako,listanje po meniju,kucanje poruka.....

Citat Original postavio _ognjen_ Pogledaj poruku
    Premisljam se izmedju S5230 i Nokije nzm nokija ima prednost zbog os-a ali samsung ima bolju kameru.
    Neznam odakle ti to da samsung ima bolju kameru,samo zato sto pise 3.15mpx,neznaci da su slike dobre. Kad si u na dnevnom svetlu nesto i moze da se uradi,ali u zatvorenom prostoru pod sijalicom ili nocu ni ne pomisljaj,moj k700 od 0.3mpx je pravio bolje slike
    Nokia je malo deblja,dok je samsung elegantno odradjen
    .................................................. ....................................
    Dobro procitaj komentare drugih ljudi, i naravno vidi gde uzimas posto razlika u ceni kod jednog prodavca i drugog moze da bude i 20e,to zavisi od lokacije u gradu(skuplje placaju zakup prostora) a i od toga od koga uvoze (kina,kopija,kopija kopije ...)
    Evo nekih komentara koji oslikavaju ono sto sam rekao za svaki

SAMSUNG S5230

-Ja sam zaista prezadovoljna, kupila sam ga juce, ne ocekujte nista preterano od njega, u smislu-ako ga uzimate da biste imali dobre slike-kupite fotoaparat, ako biste da gledate filmove-gledajte na dvd-u ili kompu.. za sve drugo-savrsen je. Zanimljiv i precizan (najbolji touch screen koji sam probala). Kod slikanja ima opciju da se namesti da slika tek kada se osoba nasmeje (detektor osmeha). Zadovoljna sam. Za ove pare - i previse dobar
    -Utisci: DOBRO: lep dizajn, kvakitetno uradjen, strava funkcije za telefon ovog cenovnog ranga. --------------->>> LOSE: fotografije ocajne, i najgori telefoni prave bolje
    -Na prvom mestu, kamera je izuzetno losa u uslovima nesavrsenog osvetljenja, i kao sto rece jedan drugar, kao da je 1,3 mp a ne 3,2 mp

NOKIA 5230

-Touch screen mu je fantastican, jako je osetljiv, odlicno reaguje na dodir, boje su zasicene, velicina ekrana je OK. Materijal od koga je izradjen ovaj telefon ne spada u najkvalitetnije na trzistu, da me neko ne razume pogresno, nema problema sa cvrstinom plastike, sve je dobro ukomponovano, ali se vidi da plastika nije najboljeg kvaliteta. Znaci ko hoce da kupi ovaj telefon, mora da nabavi i futrolu, jer ce se posle nekog vremena plastika sigurno oljustiti.

evo malo slika koje nisu prosle kroz filtere,photoshop i kameru od 20mpx
    nokia

1 2 3 4 5 6

samsung

1 2 3 4 5 6 7

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Upravu si...e sad posto nisam hteo da dam jos 80 e za 5530 expres music sad se premisljam izmedju ova dva msm da se expres music ne ralikuje mnogo od ovog a i ja nebih da puknem kintu i pitam dali vredi da kupim 5530 ili ipak 5230? e i da po cemu se sve razlikuju ova dva modela?
    Poslednji put ažurirao/la _ognjen_ : 30.06.2010. u 01:03

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

razlika je u tome sto 5530 ima WiFi,kameru od 3.15mpx i procesor ARM 11( 434 MHz),sve ostalo je skoro isto,ista verzija symbian-a,boje,rezolucija,baterija...

Tvoje su pare,i tvoj izbor,ja bih se odlucio za samsungov s5230 zato sto ne volim da telefon bude odradjen kao igracka,mislim na ovu nokiju. Kada bi za tih 80e dobijao nesto posebno i dodatno ,pa i da ti ne bude zao da ih das,ali ovde to nije slucaj. Za 220e ima mnogo bolji telefoni,sasvim druga klasa,kamere po 8mpx itd.

Kao sto vidis i za 140e ima sasvim pristojnih telefona,pre godinu-dve takvu tehnologiju za te pare mogao si samo da sanjas

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

NOKIA

Obećava
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

Meni je nokia bolja

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Ma SonyEricsson

Zainteresovan član brothers in arms (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Nokia C6 il Samsung I800 II 8 gb ?
    Ја само нећу сутра да моје дете цима неки клинац што га прима и два ћалета има !

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Ja imam Nokiu 5230,jako los telefon,sto po kvalitetu sto softverski,Symbian je jedno veliko s®anje ako mene pitas,ima neka jako cudna resenja,na primer kad sam stavio moju SIM karticu telefon nisam mogao da zovem nikoga iz imenika jer telefon prijavljuje da ne postoji nijedan broj upisan,ali kad saljem poruku svi brojevi su tu.Kad probam da loadujem kontakte sa SIM memorije na telefonsku memoriju trazi mi neki password koji ja nemam.To me je izludjivalo tih 7-8 dana kolko sam morao da koristim ovaj telefon,sad samo stoji i skuplja prasinu inace kupljen nov da bih ga koristio 7-8 dana.
    Bolje kupi neki Android,mora da postoji neki do 200 Eura.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

password je isti kod svih nokia ako nije menjan od strane korisnika. 12345 i to je to.
    Ma samo polako nigde ne zurim!

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio Master_Chief Pogledaj poruku
    Ja imam Nokiu 5230,jako los telefon,sto po kvalitetu sto softverski,Symbian je jedno veliko s®anje ako mene pitas,ima neka jako cudna resenja,na primer kad sam stavio moju SIM karticu telefon nisam mogao da zovem nikoga iz imenika jer telefon prijavljuje da ne postoji nijedan broj upisan,ali kad saljem poruku svi brojevi su tu.Kad probam da loadujem kontakte sa SIM memorije na telefonsku memoriju trazi mi neki password koji ja nemam.To me je izludjivalo tih 7-8 dana kolko sam morao da koristim ovaj telefon,sad samo stoji i skuplja prasinu inace kupljen nov da bih ga koristio 7-8 dana.
    Bolje kupi neki Android,mora da postoji neki do 200 Eura.
    Sto si kupovao telefon koji ne moze da uradi osnovno

Citat Original postavio pirat_w Pogledaj poruku
    password je isti kod svih nokia ako nije menjan od strane korisnika. 12345 i to je to.
    Ima nas raznih kupe telefon od 300€ i koriste samo telefon a ostale opcije NE, ili ukapiraju da operater dere u pretplati za ostale opcije, njihov problem
    Poslednji put ažurirao/la NICS : 12.12.2010. u 11:19
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    Sto si kupovao telefon koji ne moze da uradi osnovno

Ima nas raznih kupe telefon od 300€ i koriste samo telefon a ostale opcije NE, ili ukapiraju da operater dere u pretplati za ostale opcije, njihov problem
    Nisam ga kupio,dobio ga od mog operatera uz neku malu pretplatu mesecno.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Moderator Bojan_BRT (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Nokia

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

NOKIA 5230 ja imam 5228 (skoro isti) i mogu ti reci da je odlican, preodlican za te pare.....Simbijan extra sljaka, touch screen odlicno radi ma sve je odlicno!
    Lepo skidas stvari sa neta i nikad ti nece dosaditi..... Veoma je brz i pouzdan....Ovi sto imaju problema su malo glupi i za njih nije ni fixni a kamoli mobilni + ko ga terao da kupuje bagovanu krekovanu kopiju telefona.....

Uzimaj!

Samsung je uvek bio najgori telefon koji se pravi za priglupe pozere koji ne koriste 97% funkcija telefona....Do skora Samsung nije mogao ni da menja teme sto je samo pokazatelj koliko je Samsung firma retardirana

Zainteresovan član CheesyWheesy (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio bRu zLi Pogledaj poruku
    NOKIA 5230 ja imam 5228 (skoro isti) i mogu ti reci da je odlican, preodlican za te pare.....Simbijan extra sljaka, touch screen odlicno radi ma sve je odlicno!
    Lepo skidas stvari sa neta i nikad ti nece dosaditi..... Veoma je brz i pouzdan....Ovi sto imaju problema su malo glupi i za njih nije ni fixni a kamoli mobilni + ko ga terao da kupuje bagovanu krekovanu kopiju telefona.....

Uzimaj!

Samsung je uvek bio najgori telefon koji se pravi za priglupe pozere koji ne koriste 97% funkcija telefona....Do skora Samsung nije mogao ni da menja teme sto je samo pokazatelj koliko je Samsung firma retardirana
    ne bih se slozio sa tobom sto se tice samsunga trenutno imaju skoro najbolji fon na trzistu posle nokie n8

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •