sta vi mislite?

da li je takvo skandiranje,u srcu kosova, u radu


  • Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
danas je vidovdan, srbi su na kosovu, njohov je praznik, sto da ne. ali prikazuju nasa Tv ponasanje nekih srba, i cuje se pesma, ova iz klipa. mene interesuje, da li je to u redu?


ps.danas sam vec nekima cestita vidovdan, evo jos jednom, svima sretan praznik.
 
Да ли је у реду палити и рушити средњовековне православне манастире и храмовена Косову и Метохији?

otovri temu, i odgovorit cu ti. ovo je tema koja se bavi konkretnim dogadjajem. drago mi je da je sve proteklo bez incidenata, a moglo se svasta desiti.
pitanje je....
 
Da li je u redu da Cak Noris prebije na mrtvo Arnolda Svarcinegera?

Pa ne moze da ga prebije jer ga cuva Stiven Sigal.:mrgreen:

steven-seagal-is-recording-a-new-album-in-memphis-2.jpg
 
danas je vidovdan, srbi su na kosovu, njohov je praznik, sto da ne. ali prikazuju nasa Tv ponasanje nekih srba, i cuje se pesma, ova iz klipa. mene interesuje, da li je to u redu?


ps.danas sam vec nekima cestita vidovdan, evo jos jednom, svima sretan praznik.


Nisam neki fan Albanaca, ali ovo ne podrzavam. Ne mrzim nikoga, to mi je mana.
 
Poslednja izmena:
danas je vidovdan, srbi su na kosovu, njohov je praznik, sto da ne. ali prikazuju nasa Tv ponasanje nekih srba, i cuje se pesma, ova iz klipa. mene interesuje, da li je to u redu?

ps.danas sam vec nekima cestita vidovdan, evo jos jednom, svima sretan praznik.

Koja je veza klipa sa utakmice od ko zna kad i ko zna gde sa Vidovdanom ?

Možda ovo ima više veze sa današnjim danom i aktuelnim događajima

Kamenovani bajkeri na Kosovu

Četvorica motociklista povređena su prilikom odlaska i povratka sa Gazimestana, u južnom delu Kosovske Mitrovice, kada su gađani kamenicama.

Komandir severne policijske stanice Milija Milošević izjavio je, pozivajući se na bajkere koji su bili u koloni, da su četvorica motociklista povređena od kojih je jedan zatražio pomoć u mitrovačkoj bolnici.

"Dva odvojena incidenta su se dogodila u južnom delu Mitrovice prilikom odlaska i povratka sa Gazimestana. Tom prilikom jedno lice je zadobilo povrede vilice i nalazi se u mitrovačkoj bolnici", kazao je Milošević.

I predsednik "Harli Dejvidson" kluba Srbije Milić Radević potvrdio je Tanjugu da su povređena četvorica bajkera i ocenio da je ovaj incident jasan pokazatelj da je "Kosovo bezbedno neuređen prostor".

Protekla dva dana u Kosovskoj Mitrovici boravilo je oko 1 500 bajkera u okviru 4. Bajk rok misije, koja je imala međunarodni karakter i u kojoj su, pored motociklista iz Srbije, učestvovali i motociklisti iz Francuske, Austrije, Australije, Crne Gore, Makedonije i Republike Srpske.

Oni su danas posetili Gazimestan gde je održana centralna proslava Vidovdana na Kosovu i Metohiji, a oko 15 sati su iz Kosovske Mitrovice krenuli put administrativnog prelaza Jarinje ka centralnoj Srbiji.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=28&nav_category=640&nav_id=441810


:think:
 
danas je vidovdan, srbi su na kosovu, njohov je praznik, sto da ne. ali prikazuju nasa Tv ponasanje nekih srba, i cuje se pesma, ova iz klipa. mene interesuje, da li je to u redu?


ps.danas sam vec nekima cestita vidovdan, evo jos jednom, svima sretan praznik.

Zasto siptare opet falsifikujes???

Ovaj klip je od pre 4 godine...sa neke fudbalske utakmice,,,,nikakve veze sa proslavom Vidovdana nema.....daj klip toga sto je pustila vasa tv ili lock.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top