Сврха нашег живота је да уђемо у европску породицу народа.

Ово је управо изјавио Борис Тадић у Дневнику 2 РТСа.

pa buduci da smo se za ovih 20 godino odlicno istrenirali u otimanju, kradji, korupciji, zaduzenju, bankrotu....................stekli smo uslov da udjemo u tu lopovsku familiju koju poneko zove i eu
 
Сврха постојања актуелног режима је да нас малтретирају, што егзистенцијално што ментално са оваквим изјавама.
Наседање власти на штап са шаргарепом са Запада (новца), а власти је оправдање да цела светска економија почива на кредитима, а кад могу сви да пропадну, што не бисмо и ми.
Пропадали смо и кад су други живели нормално.
 
Владан ИПХ је лепо рекао. ДС, Г17.. ће НСП пустити низ воду и довести на власт друге играче (ч. полтроне) СНС, ДСС..

Курта сјаши да узјаше Мурта.

П.С. Мислим да је свестан Бота да су га пустли низ воду, па сад се доказује да што више серуцка о Србији како би се они смиловали и оставили га наљ власти. Касно ;) он је своје одрадио.
 
Njegova Preuzvisenost je ovoga puta, prevazisla samu sebe, ali treba naglasiti da je njemu na prvom mestu dobrobit svih gradzana i gradzanki, tako da je ova izjava sigurno u nasem interesu.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Мислиш,да су спремни до краја да иду?
Кад већ каже да је то сврха њихових живота.:mrgreen:

suicide-belt-02.jpg
 
Погрешно се Институција изразио... Он и његова банда су ниско у хијарархији, постављени од газда да лажу народ, продају маглу, купују глупе а продају фирме. Сада када је очигледно да од ЕУ нема ништа, да су интеграције затворена књига, да се евро дрма и да је изигран од већих играча, као уосталом и Ђинђић, Слоба, Садам и остали, кренуо је да бунца и лупа глупости.

Хтео је да каже ''Ја сам мислио да је сврха мог живота да утерам Србију у ЕУ''. Прц.
 

Back
Top