Радмила Хрустановић - још један "жути" бумбар

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
RADMILA HRUSTANOVIĆ STEKLA ZAVIDNU IMOVINU

(36)
Ponedeljak, 28. Jun, 2010.| (36)
Radmila Hrustanović, bivša pomoćnica gradonačelnika i buduća ambasadorka Srbije u BiH, za desetak godina u politici stekla dva stana, tri lokala i splav


BEOGRAD - Dva stana, tri lokala, splav, i sve to od plate gradskog funkcionera!
Još koliko 2000. godine doskorašnja pomoćnica gradonačelnika i buduća ambasadorka Srbije u BiH Radmila Hrustanović imala je skromnu imovinsku kartu. Deset godina kasnije Hrustanovićeva je Agenciji za borbu protiv korupcije prijavila impresivnu imovinu. Dva stana, tri lokala, sve zajedno - 324 kvadrata!

Bivša Đilasova (a pre toga i Bogdanovićeva) saradnica nije pomenula splav na Adi Ciganliji, na kome je neretko gostila novinarske ekipe. Ušteđevinu, kako je navela, nema.

U izjavi za Kurir Radmila Hrustanović odlučno odbacuje insinuacije da se obogatila za kratko vreme zahvaljujući politici.

- Prijavila sam i splav, ali je verovatno greškom objavljeno da nije moj. Priče da sam na ovaj ili onaj način zaradila novac su potpuno besmislene! Kad sam ušla u Skupštinu grada Beograda, imala sam „ševrolet“ od 2000 kubika, a to je već nešto. Bez obzira na sve, vodim skroman život - poručuje Hrustanovićeva.

Dodaje da o lokalima koji se vode na njeno ime već godinama brinu suprug i brat. Upravo ovi lokali moguć su razlog za njenu smenu u Skupštini grada, jer se pročulo da ih iznajmljuju ljudi s kontroverznim biografijama.

- Ne znam ko smišlja takve laži, to je odvratno! I ptice na grani znaju da te lokale već godinama iznajmljujemo istim ljudima. Njih vode moj brat i suprug, pravnik i ekonomista koji nigde nisu zaposleni. Pa, brat je od izdavanja odškolovao decu! Kome ih i od kada izdajemo, lako se može proveriti - kaže na kraju naša sagovornica.
 
U izjavi za Kurir Radmila Hrustanović odlučno odbacuje insinuacije da se obogatila za kratko vreme zahvaljujući politici.

- Prijavila sam i splav, ali je verovatno greškom objavljeno da nije moj. Priče da sam na ovaj ili onaj način zaradila novac su potpuno besmislene! Kad sam ušla u Skupštinu grada Beograda, imala sam „ševrolet“ od 2000 kubika, a to je već nešto.

Ovo je najjace :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ej sevrolet od 2000 kubika :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
но комент :neutral:

Да не помињем (што јој никада нећу опростити) што је на зграду Народног позоришта у Београду ПРИКУЦАЛА ТАБЛУ ДА ЈЕ ТУ НЕКАДА БИЛА ТУРСКА КАПИЈА... ејјјјјјјј......... и такву особу која је са Турчином родила Турке ШАЉУ ДА "РАДИ" ЗА НАШЕ ИНТЕРЕСЕ... црњак... не постоји држава на Планети која би тако нешто учинила...
 
Само ме занима ЗА КОГА ЋЕ ОНДА ДА РАДИ У БиХ ФЕДЕРАЦИЈИ ЈЕР ЈЕ ШАЉУ КАО НАШЕГ АМБАСАДОРА - А ОНА УДАТА ЗА МУСЛИМАНА... мислим... страшно...........

Imam utisak da je taj podatak više nego nameran. Poznajući instituciju sigurno je tako ... :sad2:
 
Imam utisak da je taj podatak više nego nameran. Poznajući instituciju sigurno je tako ... :sad2:

1b.jpg

[SIZE=-1]Hrustanovići na okupu: Šefik, Damir, Radmila i Goran[/SIZE]

Roditelji, poreklom Ličani, doselili su se u Beograd posle Drugog svetskog rata. Ona i brat imali su bezbrižno detinjstvo uz majku domaćicu i oca visokog oficira JNA. Stevo Dokmanović, danas general u penziji, bio je član uprave "Partizana", vodio je ćerku i sina na utakmice, a u njegovu kuću su dolazile sve same fudbalske zvezde.

U Beogradu sam završila Treću gimnaziju,........ . - U Sarajevu sam, gde smo se 1971. godine preselili zbog posla mog oca, završila Pravni fakultet. Sarajevo je jedna moja velika ljubav, ne samo zato što sam u njemu srela čoveka u kojeg sam se zaljubila i sa kojim sam u braku već dvadeset i šest godina, nego što sam ga doživljavala kao potpuno svoj grad.


"Kad je Sarajevo bilo uništavano hiljadu dana patila sam i fizički i psihički. Građani Sarajeva to nisu zaslužili. Golgota kroz koju je prošao taj grad bila je i razlog što sam se aktivno uključila u politiku. Učlanila sam se u Građanski savez Srbije jer je to bila jedina, podvlačim, jedina politička opcija na ovom prostoru koja je bila protiv rata."

Kao pravnik, zaposlila se u saveznoj administraciji. Iako potpuno svesna da je zaštićena u sistemu koji je za devizu imao izreku "radio ne radio svira ti radio", kad su počeli da prebrojavaju ko čita "Politiku", a ko "Našu Borbu", napustila je SIV i okrenula se privatnom poslu, advokaturi.



итд.итд.


http://www.politika.rs/ilustro/2299/1.htm
 
Она нам амбасадор у Босни, а у Мексику нам била Весна Пешић. Не зна се ко је већи анттисрб. Лично мислим да неко споља ко мрзи Србију ОДРЕЂУЈЕ ко ће од српских политичара бити амбасадор, гувернер, министар. Није Томица Милосављевић узалуд у здравству.
 
Само ме занима ЗА КОГА ЋЕ ОНДА ДА РАДИ У БиХ ФЕДЕРАЦИЈИ ЈЕР ЈЕ ШАЉУ КАО НАШЕГ АМБАСАДОРА - А ОНА УДАТА ЗА МУСЛИМАНА... мислим... страшно...........
Dobar joj je taj musliman , Hrustanovići su bili imućni, potiču od begova Zvizdića , koji su prije dolaska Turaka bili srednjovjekovni plemići ..
 
za desetak godina u politici stekla dva stana, tri lokala i splav

Свака част, способна жена. :mrgreen:

Штета што се ту не води евиденција коју су лову политичарке дале на естетску хирургију, козметику,
гардеробу...То би био макар још један стан.

Мислим, сећам се на шта је личила кад се појавила у политици, а како године протичу, она све млађа
и млађа, ко Доријан Греј, Бог те мазо. :think:
 
Само ме занима ЗА КОГА ЋЕ ОНДА ДА РАДИ У БиХ ФЕДЕРАЦИЈИ ЈЕР ЈЕ ШАЉУ КАО НАШЕГ АМБАСАДОРА - А ОНА УДАТА ЗА МУСЛИМАНА... мислим... страшно...........

Кадровска политика у нашој дипломатији личи на бунар жеља, кандидати убаце новчић и пожеле жељу. СИП
(или МИП) им то без много дискусије оствари. :mrgreen:
 
Само ме занима ЗА КОГА ЋЕ ОНДА ДА РАДИ У БиХ ФЕДЕРАЦИЈИ ЈЕР ЈЕ ШАЉУ КАО НАШЕГ АМБАСАДОРА - А ОНА УДАТА ЗА МУСЛИМАНА... мислим... страшно...........

Није тешко погодити обзиром да се зна каквим се све пословима баве амбасадори, сем играња бриџа и пушења.
 

Back
Top