Pomoc...

Eddie

Aktivan član
Poruka
1.658
Elem, kompjuter mi je nedavno bio na reinstalaciji i tad mi je instaliran Kaspersky, on za sad radi super, medjutim pise da mogu da ga koristim samo mjesec dana. Medjutim ja zelim da mi on ostane, pa zna li neko gdje mogu da skinem kljuc da produzim ? :P

Btw ostalo je jos 13 dana do isteka :confused: Hvala unapred :)
 
imam jedan problem...nesto mi stalno jede memoriju na c particiji i u roku od 2 dana mi je nestalo swih 14gb sa particije, znaci particija je bila na 0...e sad sta da uradim da bi powratio tu memoriju...???
 
sta brise taj program,delove windowsa:eek: ,kad vam toliko oslobadja,moracu i ja da ga probam ,al sumnjam da ce ocistiti vise od 100MB kod mene cistacica cisti redovno. A jesi li ti siguran da nista nisi instalirao/kopirao sto bi zauzelo tu C particiju ? Jel se bas svaki dan smanjuje iako ti nista ne ubacujes,mozda system restore svaki dan pravi preseke,neznam koliko to moze da zauzme
 
Тек ћеш се избечити кад видиш резултат и самог себе будеш демантовао. ;)

Mislis:eek: ? Skupo je placena ova cistacica,a zna i masazu :hahaha: ,pogresio jesam, nije 100MB vec 38MB :hvala:

j5juc3.jpg
 
Mislis:eek: ? Skupo je placena ova cistacica,a zna i masazu :hahaha: ,pogresio jesam, nije 100MB vec 38MB :hvala:
То код тебе нешто не ради добро... мора да га је та "чистачица" убила у појам. :D

А и зависи да ли су му поставке остављене на дифолтне вредности или су мењане.
 
Poslednja izmena:
I meni je obrisao prvi put oko 4 gb iako redovno koristim CCleaner i TuneUp..Bas me iznenadio!

Obrisao ti je zato što briše i Sistem Restore a CCleaner i TuneUp ti ne brišu...Smanji na C disku Sistem Restore na 1GB a na D disku ga potpuno isključi pa za par dana ga ponovo pokreni i vidjećeš koliko je obrisao...CCleaner je junk cleaner, pređi na neki profesionalniji pa ćeš vidjeti koliko će ti obrisati..........
 
Obrisao ti je zato što briše i Sistem Restore a CCleaner i TuneUp ti ne brišu...Smanji na C disku Sistem Restore na 1GB a na D disku ga potpuno isključi pa za par dana ga ponovo pokreni i vidjećeš koliko je obrisao...CCleaner je junk cleaner, pređi na neki profesionalniji pa ćeš vidjeti koliko će ti obrisati..........

Brisem i sa TuneUp system restore svakih 10-ak dana, ne znam kako se moglo za to vrijeme skupiti 4 gb.
 
jos informacija....C:/Documents and settings/All users/Shared Documents/PC DM files/Lazar, owaj folder lazar, u njemu sa nalazi tih 13gb, kad kliknem properties pise mi da ima 0bytes, kad udjem u njega (posle 5 minuta ocitawanja), izbaci neke backup fodere, koliko po folderima fidim, prawljen je po jedan na swaki sekund, i u swakom se nalazi nesto od 200, 300 kb, i inace tih fodera ima 68000, sad nzm dal da ih brisem....???
 
uradio, sam i sa njim..oslobidio je nekih 2 gb, ali nema weze, izbrisao sam taj folder i sad opet imam onu memoriju koju sam izbrisao, posto su to bili neki backup folderi, el moze da se iskljuci negde ta opcija da se sami stwaraju..???
 
uradio, sam i sa njim..oslobidio je nekih 2 gb, ali nema weze, izbrisao sam taj folder i sad opet imam onu memoriju koju sam izbrisao, posto su to bili neki backup folderi, el moze da se iskljuci negde ta opcija da se sami stwaraju..???
Да би се то урадило, треба најпре открити ко или шта прави те backup фајлове и фолдере, овако тешко.
 

Back
Top