Tijanićeva antisrpska diverzija

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.320
Javni servis prenosi SP u fudbalu što je mišljenja sam, u redu .Mnogi vole taj sport i uživaju gledajući utakmice ali zar moraju da puštaju i himne stranih reprezentacija bez himne Srbije i svaki čas da pokazuju zastave stranih zemalja na tribinama,i to u velikom broju .Nalazim da to nije ni malo patriotski.
 
Nista oni to ne rade slucajno , eno re neki dan cak su i americku himnu emitovali i to bez ijednog zvizduka ili iskljucivanja tona ,onako iznanada , mucki i podmuklo da sam jedva stigao da na brzinu promenim kanal kako se ne bi opoganio i pretvorio u pedero-liberalnog narko adzuvana ,sto je i bio cilj Tijanica i njegovih ustasko-cionistickih naredbodavaca .
 
Јел није проблем, да ми се у кратким цртама образложи разлог за отварање овакве теме. Мени гомила глупости у току дана прође кроз главу, али ми не пада на памет да замајавам друге истима!
 
Javni servis prenosi SP u fudbalu što je mišljenja sam, u redu .Mnogi vole taj sport i uživaju gledajući utakmice ali zar moraju da puštaju i himne stranih reprezentacija bez himne Srbije i svaki čas da pokazuju zastave stranih zemalja na tribinama,i to u velikom broju .Nalazim da to nije ni malo patriotski.

Zar da drugi imaju seks kada ti nemaš?
To je antisrpska diverzija!
 
to za himne mislim da je tema ok

novo je doba, kapitalizam, koji stojko da trosimo vreme na nekakve kompozicije?

doduse jedina himna koju je lepo gledati i slusati je italijanska, jer se njihovi navijaci lepo ponasaju i raduju, pa to ispadne kao nekakav spot.

mislim da imam negde snimljenu sa proslog prvenstav, skoro kao neki montirani mtv spot

ukratko podrzavam da se prenos skrati za nepotrebnu (za nas) ceremoniju
 
to za himne mislim da je tema ok

novo je doba, kapitalizam, koji stojko da trosimo vreme na nekakve kompozicije?

doduse jedina himna koju je lepo gledati i slusati je italijanska, jer se njihovi navijaci lepo ponasaju i raduju, pa to ispadne kao nekakav spot.

mislim da imam negde snimljenu sa proslog prvenstav, skoro kao neki montirani mtv spot

ukratko podrzavam da se prenos skrati za nepotrebnu (za nas) ceremoniju

 
Nista oni to ne rade slucajno , eno re neki dan cak su i americku himnu emitovali i to bez ijednog zvizduka ili iskljucivanja tona ,onako iznanada , mucki i podmuklo da sam jedva stigao da na brzinu promenim kanal kako se ne bi opoganio i pretvorio u pedero-liberalnog narko adzuvana ,sto je i bio cilj Tijanica i njegovih ustasko-cionistickih naredbodavaca .


Dobra...:hahaha: :hahaha:
 
Javni servis prenosi SP u fudbalu što je mišljenja sam, u redu .Mnogi vole taj sport i uživaju gledajući utakmice ali zar moraju da puštaju i himne stranih reprezentacija bez himne Srbije i svaki čas da pokazuju zastave stranih zemalja na tribinama,i to u velikom broju .Nalazim da to nije ni malo patriotski.


Taman kad pomislim, da danas necu procitati nista genijalno, neko me demantuje.


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Nista oni to ne rade slucajno , eno re neki dan cak su i americku himnu emitovali i to bez ijednog zvizduka ili iskljucivanja tona ,onako iznanada , mucki i podmuklo da sam jedva stigao da na brzinu promenim kanal kako se ne bi opoganio i pretvorio u pedero-liberalnog narko adzuvana ,sto je i bio cilj Tijanica i njegovih ustasko-cionistickih naredbodavaca .

Mogu samo da zamislim kako si se osećao.Juče bilo isto ali ovaj put bilo je masa brazilskih i čileanskih zastava a obe himne su intonirane bez ikakve najave i ograde RTS-a.
 
tijanic.3466.jpg
 

Back
Top