Колико вам треба времена да преболите раскид ?

Намерно сам тему да доста опширно и генерализовано, како бих чуо што више ставова и мишљења.
Услов је да је реч о особи до које Вам је заиста стало.

...mnogo, ponekad godinu, dve...ako sam volela sasvim su nebitni razlozi...
 
Намерно сам тему да доста опширно и генерализовано, како бих чуо што више ставова и мишљења.
Услов је да је реч о особи до које Вам је заиста стало.
šta sad...oš da čuješ 5 dana i 18 sati, il kako...? :confused:
otkud zznam...dok ne ispadne sledeća kombinacija...mada to bilo kasnije...u startu sam se baš ubedačivo...
 
Mnogo,mnogo vremena...jer ne ulazim u povrsne veze,vec sa dubokim emocijama..i kao takva,sa takvim osecajem ih i zavrsavam...godinu,dve..vreme je nebitno,jer srce nije sat,da ga navijes,pa mu kazes:"E,sad si dosta patilo,stoj",kada u tebi dusa "crkava" za tim ocima,usnama..ne ide to tek tako..tako lako..ja to bas prozivljavam onako,u sebi..konflikt misli/osecanja..i treba mi puno,da taj osecaj "ode"..kada "popusti" malo osecaj,"uskladistim" ga u neku "virtuelnu fioku",gde ce negde zauvek,postojati kao delic otkinute duse,i koji necu "posecivati" cesto..tek ponekad u nocima bez sna ...:)
 
ja sam od onih koje same sebi teraju inat i umem da raskinem i sa onim do koga mi je najviše stalo, ukoliko uradi nešto što me povredi (neću sad da kažem malo ili puno jer sam jako osetljiva i emotivna osoba pa me sve i svašta lako povredi)

onda kad raskinem (ili kad raskine on-mada je to bilo ređe), umirem u sebi polako, prvih par dana ne shvatam šta mi se desilo, ali zato period posle prvobitnog šoka mi jako teško pada i u stanju sam da plačem u sebi i kad sam sama a da se smejem sa drugima da oni i ne primete koliko mi je teško.
ako pričam o tome sa nekim-bude mi samo još gore i tek tad ne mogu da prebolim i prevazidjem ta osećanja, a sve dok ne pričam ni sa kim o tome, mnogo mi je lakše. potrebno mi je da ja to prvo proživim u sebi da bih tek onda mogla da pričam o tome.

uglavnom, umem da se šalim, volim tad da budem okružena prijateljima jer čim ostanem sama u 4 zida, počnem da se borim sama sa sobom i da 'zaboravljam' zašto sam raskinula pa nije retko ni da se vratim u tu vezu samo da bi se još više razočarala.:(
 
Намерно сам тему да доста опширно и генерализовано, како бих чуо што више ставова и мишљења.
Услов је да је реч о особи до које Вам је заиста стало.

da prebolim,ali stvarno prebolim,oko godinu dana...i to ako mi je jaaaaaaaako stalo do nekoga...shto mi se desilo jednom...

ove male glupave vezice,to ne racunam,tu nema ni dana syeba..:)

ali to shto patim,ne znaci da cu biti solo :)
obicno se vratim odmah u te vode muvanja :)
 
nikada tu zapravo nema raskida.
Sve su to otvoreni folderi u našem mozgu i nikada se zaprav ne izbrišu sa našeg hard diska.
Potpuno si raskinuo kada si nekoga zaboravio.
A dok traje sećanje, traju i bol ali i želja.
Sve živi istovremeno, samo što neko jače neko slabije kuca.

pa kako da zaboravim nekoga totalno,ne dobijam amneziju kad raskidam...


potpuno si raskinuo,kad si ravnodushan prema toj osobi,kada vishe nemash emocija nikakvih,nit' je mrzish,nit' volish...

ja se sjecam,ali niti ga zelim,niti me boli i shta ja znam...
 
Намерно сам тему да доста опширно и генерализовано, како бих чуо што више ставова и мишљења.
Услов је да је реч о особи до које Вам је заиста стало.

Sve si stariji,sve ti manje vremena treba......nemas vremena od obaveza da se okrenes,a tek ne da sednes i da tugujes........ma daj......:roll:
 
potpuno si raskinuo,kad si ravnodushan prema toj osobi,kada vishe nemash emocija nikakvih,nit' je mrzish,nit' volish...
QUOTE]

ravnodušan si jer imaš izbor. Imaš druge ljude, događaje. Ali kada bi se okolnosti promenile, videla bi kako tvoj mozak traži štap da prodžara po pepelu i potraži žar. Najbolji primer je smrt. Kada umre neko za koga si odavno "ravnodušan" shvatiš da ta tvoja duša uopšte nije ravna. dobar primer je i iznenadni uspeh tog nekog zaboravljenog, pa ti duša to registruje kao bes, inat, zavist, makar kao impuls, ali ipak. Dok god smo živi, sve naše priče i naši ljudi, deo su nas. Naše projekcije. I've got you under my skin. I to je to. For good.
 

Back
Top