Iskrenost...

Say it right

Buduća legenda
Poruka
28.194
Citam po forumu i zakljucujem sledece: zene su iskrenije od muskaraca, i sad sta se desava?
Vecina na kraju bude izmapulisana, pati, bude ostavljena, jer ***, taj neko je izigran, osecanja su prestala,nasao je bolji put, pogledi na svet su drugaciji...
Zasto je iskrenost kao krajnja granica odnosa, zasto je toooooooliko komplikovano biti?
Kada se odrasta i te stvari prevazilaze?
Da li se ikada odrastete? Ili je sujeta dozivotna?
 
draga, ovde svega ima, a iskrenosti najmanje
ako ikome mogu išta da kažem, to je da sve uzmu sa rezervom

neki polumuškarci, kukavice, manipulatori... strašno
forum je sav lep i cakan, al kad zagrebeš svašta ispliva, more laži, farbanja, sujete...

užas
 
draga, ovde svega ima, a iskrenosti najmanje
ako ikome mogu išta da kažem, to je da sve uzmu sa rezervom

neki polumuškarci, kukavice, manipulatori... strašno
forum je sav lep i cakan, al kad zagrebeš svašta ispliva, more laži, farbanja, sujete...

užas

Ma znam ja sve to, ali ne vezano za forum samo!
Istina uvek ima 2 strane!
Gledam i drugarice, drugove, ne bitno!
Ispadne da su svi izmapulisani i iznevereni!
Zar je toliko tesko biti krajnje iskren i otvorena srca?
Cega se ljudi plase?
 
Zasto je iskrenost kao krajnja granica odnosa, zasto je toooooooliko komplikovano biti?

Ajoj, koliko sam se puta ovo pitala? :aha: Ipak, kako objasniti ljudima da je biti iskren najjednostavniji pristup ne samo u ljubavnom odnosu nego uvek u zhivotu?:think:

Vecina ljudi ima problem sa tim sto se za iskrenost odluci tek nakon uplitanja u lazh tako da se od te umrshenosti samo srushe direktno na nos i posle odustanu od istine jer se uplase posledica.:neutral:
 
trenutno sam blago nadrkana, pa nisam baš zgodan sagovornik :D
Ko te dir'o da ga :azdaja:
Ajoj, koliko sam se puta ovo pitala? :aha: Ipak, kako objasniti ljudima da je biti iskren najjednostavniji pristup ne samo u ljubavnom odnosu nego uvek u zhivotu?:think:

Vecina ljudi ima problem sa tim sto se za iskrenost odluci tek nakon uplitanja u lazh tako da se od te umrshenosti samo srushe direktno na nos i posle odustanu od istine jer se uplase posledica.:neutral:

Mislim da se ljudi plase, da ne ostanu izigrani, ispadnu smesni, povredjeni!
Kada se upletes u mrezu promisljenosti i laganja, pa shvatis , bude kasno, tesko se ispravljaju "krive drine"!!
 
Ma znam ja sve to, ali ne vezano za forum samo!
Istina uvek ima 2 strane!
Gledam i drugarice, drugove, ne bitno!
Ispadne da su svi izmapulisani i iznevereni!
Zar je toliko tesko biti krajnje iskren i otvorena srca?
Cega se ljudi plase?

ljudi su tako stvoreni,tesko gde ces da nadjes takvu osobu...Ja sam digao ruke od toga,i teram po svome,***** ti prijatelje,manipulisanja i ostala sranja...kad na kraju ostanes sam :kafa:
 
To sliči na tango. :)
Iskrenost je problem ljudima, jer nisu dobri nego zli.
S njome se pokazuju kakvi jesu, a kao što možeš
vidjeti i na forumu, mnogi žele biti ono što nisu ili
bolji nego što jesu, ili barem drugčiji kakvi su.

Jao tango :zaljubljena:

E, a ja verujem da su svi ljudi dobri, da je nema zlih ljudi nego da ih situacije i zivot cine takvim! Da su povredjeni, da se plase, da zele da se osete nadmocnijim i da su zato tako losi i zli!
Pu majku mu, ne smem vise da pijem :lol:
 
Citam po forumu i zakljucujem sledece: zene su iskrenije od muskaraca, i sad sta se desava?
Vecina na kraju bude izmapulisana, pati, bude ostavljena, jer ***, taj neko je izigran, osecanja su prestala,nasao je bolji put, pogledi na svet su drugaciji...
Zasto je iskrenost kao krajnja granica odnosa, zasto je toooooooliko komplikovano biti?
Kada se odrasta i te stvari prevazilaze?
Da li se ikada odrastete? Ili je sujeta dozivotna?

kolko ti imaš godina, sreće ti...?

...koja crna iskrenost...i na osnovu čega si zaključila da su žene iskrenije od muškaraca...?

...ovde jednako lažu i one i muškarci...

...ako misliš da žene lakše iskazuju osećanja od muškaraca, to jeste tačno, ali nema veze sa iskrenošću...
 
sta sad da ti kazem???...mene optuzuju sto sam previse otvorena....i to ne valja....ljudi zaziru od mene jer ne mogu da podnesu moj krajnje prost stav prema zivotu....lazi i skrivanje su dobar paravan za osobe koje orave pozoriste od svog zivota....spolja gladac unutra jadac....e biti u skladu sa: sto nije pricati nije ni za raditi nije lako...misle da je jednostavnije: radim svasta a pricam samo lepo.......
 
Iskrenost...tako potrebna,ocekivana i vredna pomena kategorija u segmentu ljudskog postojanja.Nadrljala vise puta zbog najtananije iskrenosti,ako covek to moze pojmiti...svi se plase,ali ziveti u strahu,je ziveti polovicno..i nekima je tako lakse..ostati u ljusturi nedorecenosti,neiskrenosti..jer tako uvek ostavlja "vrata za beg",mogucnost da ti kaze,a ne,ne nije tako,lose si protumacila srce...kako se braniti?Nikako..ustanes,padnes i ides dalje.Lazov uvek ostaje lazov a ja teram po mom..i kad tad natrefis na iste ljude,kao sto sam ja..mnogo puta sam se osecala jadno i posramljeno zbog svoje iskrenosti..no,ja sam im sama dala "metak"-istinu..da me "ubiju"...ne zalim,sada se sramim zbog necega,ali eto prosto sam verovala..opet kao dete..sta da radim.Mogu negde "pobeci" od sebe,ali se ne mogu "sakriti",jer ne mozes protiv sebe.
 

Back
Top