Бразил - Чиле - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ко побеђује???

  • Бразил

  • Чиле


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pobedice Brazil naravno,predvodjenim triom Interista Cezar-Lusio-Majkon,uz malu pomoc Milaniste Kake:DKonacno smo na istoj strani brate;)

Коначно...:D
У Бразилу овај пут има више Интериста, Миланеза има 2, један који је тренутно у Милану:mrgreen:...мада мислим да су ту требали да буду и Пато и Роналдињо...ал' ипак важно да је Кака' ту...;)
Јесте да навијам за Милан, али овај трио Интера је стварно сјајан, одлично играју...:ok:
 
Коначно...:D
У Бразилу овај пут има више Интериста, Миланеза има 2, један који је тренутно у Милану:mrgreen:...мада мислим да су ту требали да буду и Пато и Роналдињо...ал' ипак важно да је Кака' ту...;)
Јесте да навијам за Милан, али овај трио Интера је стварно сјајан, одлично играју...:ok:

Cekaj kako dvoje?A ti garant racunas Fabijana:D On ce verovatno preci u Milan...Da po meni je morao da zove Pata jer je mlad i dobar igrac,dok za Ronaldinja jos nekako mogu da razumem sto ga nije zvao.Ima on kvalitet ali znas i sam da je nestabilan i da voli da banci po klubovima,seti se kako je pred milanski derbi pravio zurke,pa posle promasio penal...

Ovaj trio Intera je stvarno fantastican,to ce svako reci ko je realan...Cezar trenutno najbolji golman sveta,Majkon najbolji desni bek na svetu,a Lusio medju najboljim stoperima...

Plus Majkon i Lusio cesto idu napred prodorima i pomazu napadu,pogotovo Majkon koji asistira i daje golove redovno...

Sto se tice Kake ako on jos podigne formu onda je sasvim realno da Brazil bude sampion sveta...
 
Cekaj kako dvoje?A ti garant racunas Fabijana:D On ce verovatno preci u Milan...Da po meni je morao da zove Pata jer je mlad i dobar igrac,dok za Ronaldinja jos nekako mogu da razumem sto ga nije zvao.Ima on kvalitet ali znas i sam da je nestabilan i da voli da banci po klubovima,seti se kako je pred milanski derbi pravio zurke,pa posle promasio penal...

Ovaj trio Intera je stvarno fantastican,to ce svako reci ko je realan...Cezar trenutno najbolji golman sveta,Majkon najbolji desni bek na svetu,a Lusio medju najboljim stoperima...

Plus Majkon i Lusio cesto idu napred prodorima i pomazu napadu,pogotovo Majkon koji asistira i daje golove redovno...

Sto se tice Kake ako on jos podigne formu onda je sasvim realno da Brazil bude sampion sveta...


Не Фабијано, нисам отишао тако далеко...мислио сам на Тијага Силву (ако си уопште знао да је он позван:lol:), и на Каку који је Миланез...:)
Мада за Фабијана чујем да се двоуми између Милана и Манчестера Јунајтеда, надам се да ће ипак у Милан!!!
Слажем се за Роналдиња, уме да се превише зајебава и буде неозбиљан, не помиљи ми тај дерби.:evil:
Да си у праву ево и доказа, само да Рони не повуче и Пата у том смеру...
http://www.sportal.rs/news.php?id=29841
У Интеру готивим пар играча, а то су овај трио и наравно Балотели.:mrgreen:
Кака' је прву утакмицу одиграо онако, другу већ доста боље (две асистенције), само га зајебао онај црвени:rtfm:...ал' ево како је искористио тај црвени и ту пропуштену утакмицу против Португала...
http://www.rts.rs/page/sport/ci/jar.../727216/Позитивна+страна+црвеног+картона.html
 
Nisam ni znao da je T.Silva pozvan...Sto se tice Ronaldinja,mogu donekle da shvatim sto ga nije zvao,citao sam o tome kako on i Pato lumpuju po Brazilu...Al ajd' to je sad normalno ljudi su na odmoru.
Medjutim Ronaldinjo to zna da radi pred utakmice i verovatno ga zato nije zvao...

A Pata je morao da zove,jer ovako je napravio jos gore po njih,sad ga Ronaldinjo vuce po zurkama i to moze da ga upropasti:D

Kad si vec pomenuo Balotelija procitaj vest sto sam postavio na Interovoj temi,najnovija glupost Balotelija,ladno je pucao iz nekog decjeg pistolja na sred Trga u Milanu...On je stvarno lud:lol: I uhapsili ga panduri...

Od Kake se i ocekuju te asistencije,mora da hrani loptama napadace,a imace veliku pomoc i u Majkonu...
 
Cekaj kako dvoje?A ti garant racunas Fabijana:D On ce verovatno preci u Milan...Da po meni je morao da zove Pata jer je mlad i dobar igrac,dok za Ronaldinja jos nekako mogu da razumem sto ga nije zvao.Ima on kvalitet ali znas i sam da je nestabilan i da voli da banci po klubovima,seti se kako je pred milanski derbi pravio zurke,pa posle promasio penal...

Ovaj trio Intera je stvarno fantastican,to ce svako reci ko je realan...Cezar trenutno najbolji golman sveta,Majkon najbolji desni bek na svetu,a Lusio medju najboljim stoperima...

Plus Majkon i Lusio cesto idu napred prodorima i pomazu napadu,pogotovo Majkon koji asistira i daje golove redovno...

Sto se tice Kake ako on jos podigne formu onda je sasvim realno da Brazil bude sampion sveta...

Majkon može da igra u Milanu, Čelziju ili našem Milicionaru, ako još uvek postoji...to nema nikakve veze sa njegovim talentom....Pravi je Brazilac, brate, fudbal mu je u krvi...:D I to onaj lep fudbal...baš leeep, što bi rek'o Radovan..
Napravio je par poteza koji su me oduševili.
 
Nisam ni znao da je T.Silva pozvan...Sto se tice Ronaldinja,mogu donekle da shvatim sto ga nije zvao,citao sam o tome kako on i Pato lumpuju po Brazilu...Al ajd' to je sad normalno ljudi su na odmoru.
Medjutim Ronaldinjo to zna da radi pred utakmice i verovatno ga zato nije zvao...

A Pata je morao da zove,jer ovako je napravio jos gore po njih,sad ga Ronaldinjo vuce po zurkama i to moze da ga upropasti:D

Kad si vec pomenuo Balotelija procitaj vest sto sam postavio na Interovoj temi,najnovija glupost Balotelija,ladno je pucao iz nekog decjeg pistolja na sred Trga u Milanu...On je stvarno lud:lol: I uhapsili ga panduri...

Od Kake se i ocekuju te asistencije,mora da hrani loptama napadace,a imace veliku pomoc i u Majkonu...

Позван је, мада као да није, надам се да ће Жуан да добије жути у утакмици против Чилеа, па да следећу игра Т. Силва.:mrgreen:
Е то би било најгоре, да га Роналдињо зајебе, а Пато је био раније сасвим нормалан, јер се био и оженио, а колико сам чуо сада се разводи, ако се није и развео...:confused:
Прочитао сам, па докле више, докле...:hahaha:
Баш тако, највише и треба да асистира...мада могао би и да забије који...:D
 
ovaj brazil je kao...nemačka
tako igraju
a samo nemci mogu tako da igraju i da mi budu simpatični
ipak, za sad njima (brazilcima) dajem najveće šanse da osvoje ovo

То да, Бразил доласком Дунге не игра као пре...сада је важан само резултат...
Мада и даље имају оно Бразилско.:D
 
Ja iskreno obozavam Brazil kao zemlju, definitivno moja omiljena zemlja posle Srbije, volim i Brazilce kao narod, a o Brazilkama da ni ne govorim ali ipak necu navijati za Brazil jer mislim da nije interesantno.
Brazil vec ima 5 titula prvaka sveta i mislim da je bolje podrzati i navijati za ove manje timove.
Svi znaju da je Brazil fudbalska velesila i verovatno najfudbalskija zemlja na svetu i mislim da bi trebalo pustiti i neke druge timove da se dokazu.
Plus Brazil je i domacin narednog SP 2014-te gde ce ponovo imati ogromnu sansu da se dokaze na svom terenu i verovatno dodje do same zavrsnice.
 
Naravno Brazil ..nezgodni su Cileanci , ali Brazil je Brazil ..jel se secate ove Cileanske legende
ivan-zamorano-1.jpg
 

Back
Top