Možda ovo pitanje nije baš uobičajeno, ali se definitivno tiče mogućnosti postavljanja nekih stvari na ovoj web stranici (koju sam pre nekoliko dana postavio na host):

http://www.fragmentsdunarcisse.heliohost.org/

Čitava ideja sajta vrti se oko kreativnosti (pre svega u sferi poezije). Prvobitno je bila ideja samo postovanje mojih ličnih pesama ali i neke mogućnosti povezivanja Twittera i YahooPipesa. Međutim još uvek sam početnik u web programiranju i dizajnu, a posebno u sferi RegEx za koje sam siguran da bi mogli da urade ovo sto sam planirao. Ideja mi je da, za početak, omogućim posetiocima sajta da sami ukucaju neku svoju kreativnu rečenicu, ideju, ili eventualno čitavu pesmu. Znači moje pitanje je da li postoji neki ready-made jscript, perl modul text editor koji bi na sajtu izgledao kao notepad (samo lepše)? Naravno, takođe potreban mi je i put kojim bi se ukucane reči stvorile na nekom drugom delu sajta i eventualno RegEx transformacija (da svi izgledaju isto)? Slične stvari mogu se postići preko Yahoo Pipesa ali nisu ponekad sigurni...nekada jednostavno ne rade...Čitav sajt je pisan u HTMLu i CSSu, ali hosting omogućava instaliranje svih popularnih serverskih tehnologija...