Ko je sledeći selektor?

Selektor za EP

  • Radomir Antić i dalje

  • Siniša Mihajlović

  • Vladimir Petrović

  • Neko četvrti


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
315e70l.jpg
 
Radomir Antić i dalje, sada samo fali da se zameni selektor, pa onda sve ponovo, mi sada ako zamenimo selektora, gotovo da propuštamo EP, dok se oni prilagode, dok ovaj napravi novi tim itd., ne može se uvek menjati selektor, samo da ne dođe Šestko ili Miha, Miha će početi da palamudi, da isteruje neku svoju pravdu, takvi nam više ne trebaju.

Jedino što bi moglo da se uradi je da se napravi revizija Antićevog ugovora i da mu se plata prilagodi uspesima.
 
Антић треба да остане. Права оцена његовог рада се може донети тек након једног олимпијског циклуса од 4 године. Значи, са Антићем квалификације за ЕУРО 2012, и ако се пласирамо, и на самом такмичењу. После тога свести рачуне и видети шта имамо.

Доста је било промена тренера након првог слабијег резултата, то је један од разлога зашто нам у фудбалу иде тако лоше.
 
Nema sledeceg, Antic je dozivotni selektor bez obzira na rezultate. Iako bi svaki castan selektor dao otkaz nakon povratka sa svetskog prvenstva Antic na konferenciji za novinare govori kako smo postigli uspeh. Ha ha ha to me podseca na ono kad smo pobedili NATO 99". Ha ha ha.
 
Nema sledeceg, Antic je dozivotni selektor bez obzira na rezultate. Iako bi svaki castan selektor dao otkaz nakon povratka sa svetskog prvenstva Antic na konferenciji za novinare govori kako smo postigli uspeh. Ha ha ha to me podseca na ono kad smo pobedili NATO 99". Ha ha ha.

On je realan čovjek za razliku od vas, u pravu je. Za momčad poput Srbije uspjeh je doći na SP, a prolazak skupine bio bi senzacija. Što ste očekivali? Negdje ste u rangu Slovačke po kvaliteti: kao i oni bili ste prvi u kvalifikacijskoj skupini, kao i oni ste debitanti, kvalitetom ste najsličniji njima, jedino što su oni uspjeli napraviti senzaciju, a vi niste.
 
On je realan čovjek za razliku od vas, u pravu je. Za momčad poput Srbije uspjeh je doći na SP, a prolazak skupine bio bi senzacija. Što ste očekivali? Negdje ste u rangu Slovačke po kvaliteti: kao i oni bili ste prvi u kvalifikacijskoj skupini, kao i oni ste debitanti, kvalitetom ste najsličniji njima, jedino što su oni uspjeli napraviti senzaciju, a vi niste.

Pa u kakvoj je grupi bila slovacka,a u kakvoj mi.Slovacka sa razhebanim Italijanima,jadnim Novozelandjanima i Paragvajem.

A mi sa Nemackom koja je jedan od favorita i uvek nezgodnom Ganom i Australijom.Mada slazem se da smo slicni po igri sa Slovacima.
 
On je realan čovjek za razliku od vas, u pravu je. Za momčad poput Srbije uspjeh je doći na SP, a prolazak skupine bio bi senzacija. Što ste očekivali? Negdje ste u rangu Slovačke po kvaliteti: kao i oni bili ste prvi u kvalifikacijskoj skupini, kao i oni ste debitanti, kvalitetom ste najsličniji njima, jedino što su oni uspjeli napraviti senzaciju, a vi niste.

Opet provociras ? Odjebi odavde kompleksasu rdjavi !
Samo ne znam gde je hrvatska u celoj toj prici :hahaha:
 

Back
Top