Који састав будуће владе бисте волели да видите ?

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Лично бих волео да ДСС самостално формира власт али знам да је то немогуће. Стога мислим да би најмање лоше било да формирају власт са неким од следећих странака: Српска напредна странка, Српски покрет обнове, Савез војвођанских Мађара, Словачка народна странка. Не бих волео да видим ДС, Г17, ДХСС, донекле ни СПС, ЈС у наредној власти.
А какво је Ваше мишљење ?
До сада су постављане типа- за кога бисте гласали али се не сећам да смо имали тему овог типа.
Ако се неко буде бунио или буде сматрао да је ова тема неприкладна, нека је модератори затворе.
 
Poslednja izmena:
Овакав.

monkeys.jpg


Да се једном зна ко нас води.
 
Овакав.

monkeys.jpg


Да се једном зна ко нас води.

Pa to već imamo bre ! Daj nešto novo. Sve majmun do majmuna u Vladi na čelu sa Deda Mrazom. :rotf:

Ja bih voleo da to bude Vlada SNS + neki nestranački stručnjaci:

Ministar policije Aca Vučić,
ministar ekonomije Branko Dragaš,
ministar finansija Mlađan Kovačević, (ili obrnuto)
ministar odbrane Milovan Drecun itd.
 
Kako bre još možete da računate na politički uticaj Nove Srbije.
To je marginalizovana stranka koja je svojim delovanjem uspela da dokaže da je iako sa malim brojem mandata i u republici , a i na lokalima, jako mnogo korumpirana i alava, jer su oni uglavnom ti koj dodaju da jedna strana prevagne.
Na sledećin izborima, iznosim lično mišljenje, proćiće DS, SNS, SDP, LDP, SPS(:dash:) i DSS.
U zavisnosti od odnosa snaga , ne bi se čudio da sledeću vlast čine DS i SNS uz podršku SPS-a
Nova Srbija i SRS teško da će igde više da budu stranka od koje nešto zavisi.
 

Back
Top