Hotel Omorika, Tara
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Hotel Omorika, Tara

Primećen član pele27 (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Hotel Omorika, Tara

Pozdrav! Voleo bih neki komentar o ovom hotelu na Tari...ako je neko bio neka napise svoje utiske o smestaju, hrani, bazenu i tako to....gde se sve moze oko hotela?

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano Re: Hotel Omorika, Tara

kad sam ja bila, sobe su bile odlične, hrana takođe, osoblje ljubazno
    nemaš bog zna šta okolo, ali je divno za šetnju, odmor i uživanciju
    inače, imaju vodiča koji svaki dan vodi u pešačke ture - po šumi, do Kremne, do hotela Beli bor itd., a sve to uz neku interesantnu priču

sve u svemu, rado bih opet išla
    Carpe noctem.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Takođe i ja
    Ja sam ateista, porodičan čovek, otac dvoje dece. Nemam potrebu za verom, ne osećam se hendikepirano ili ugroženo zato što ne verujem.
    Živi sam dokaz da se bez vere može lepo živeti)

Početnik Stiklica (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hotel Omorika je u svakom slucaju medju najboljim (ako ne i najbolji) po meni. Kada smo isli zimi (2 puta u Omoriku) bilo nam je predivno.Dobre cene,odlicna hrana,ljubazno osoblje,smestaj ok,bazen-super,imas bioskop itd (Ipak je to planinski vojni hotel nije Hyatt ) .Zimi su glavna desavanja kod kafane "Kod Kurte" (iznajmljivanje motornih sanki,skijanje...itd) Sto se letnjeg perioda tice slazem se sa schatje imas te ture,setnje,vodice...Ima dosta staza koje pocinju bas u blizini Omorike...u svakom slucaju ce ti biti lepo A u Javor idi samo na rucak i palacinke-ostalo nista ne valja (to je zamisljeno kao pomocna zgrada Omorike ali se sada i tu moze naci smestaj,a kad se spuste temperature cak i leti-grejanje ne pale ) Aj,pa nam javi kako ti je bilo

Primećen član brizna mama (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Svake godine oko Uskrsa smo na Tari. Ove godine smo prvi put bili smešteni u Omorici. Sjajno. Bazen, kuglana, fantastična teretana, disko klub u kojem su uglavnom deca sa rekreativne nastave, pa nam je kao roditeljima sa malom decom bilo odlično. Zaboravila sam na bilijar i stoni tenis. Puštanje zmaja kod Jeremička je neponovljivo uživanje. Trim staza je veoma zanimljiva za šetnju i rekreaciju. Staza ljubavi, itd,itd. Sobe su sasvim pristojne i čiste. Doktor je u zgradi, a i frizer. U blizini Javora su tezge sa suvenirima, džemperima, kapama i mmmmmmmmm pršutom, kojekakvim slatkom od borovnica, šumskih jagoda itd. Malo rakijice privući će muški deo populacije. Sjajna stvar za porodičan odmor.
    Poslednji put ažurirao/la brizna mama : 05.07.2010. u 14:03 Razlog: dodatak

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Nisi rekla da ima i bilijar
    Ja sam ateista, porodičan čovek, otac dvoje dece. Nemam potrebu za verom, ne osećam se hendikepirano ili ugroženo zato što ne verujem.
    Živi sam dokaz da se bez vere može lepo živeti)

Zainteresovan član Maximinus (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio jerotije Pogledaj poruku
    Nisi rekla da ima i bilijar
    Rekla je, rekla..
    Vredi obići i ergelu konja u vlasništvu nacionalnog parka, nije mnogo daleko, čini mi se (organizuju školu jahanja, i jahanje ponija za klince).

Aktivan član damajante (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Al ga ishvaliste...
    Ok, ima bazen - odvaljene pločice, mokra svalčionica nemaš gde stvari das spustiš..
    Sobe - ok, praistorijski nameštaj, ali Ok ništa ne kažem, onako kao da se vratiš u 70-te...mI smo bili u apartmanu - baš je veliki kao stan, ima 3 kupatila..
    Čisto je
    Biliar, stoni tenis - ok
    Klopa - nemam pojma, nije neko padanje u nesvest imas da biras od tri jela sta hoćeš, a doručak svedski sto - domaća klopa
    U principu, pristojno, skromno, ali zadovoljavajuće.
    Ljubazni su i to je stvarno jako lepo. Trebalo bi da s tako nešto podrazumeva, ali kod nas je to diskutabilno, iz tog razloga sam naglasila.

Zainteresovan član Maximinus (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

I jedno upozorenje - kolači koji mogu da se kupe u prizemlju hotela imaju 50% više šećera nego što bi trebalo. Ako ih kupite, jedete ih isključivo na sopstvenu odgovornost

Slične teme

1. Rafting TARA
    Autor k750i u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.07.2007., 02:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •