Igrica za paćenike
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Igrica za paćenike

Obećava [Silvers] (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

Podrazumevano Igrica za paćenike

Ako ste ikada igrali igricu I WANNA BE THE GUY, onda sigurno znate šta znači pravo terorisanje igrača od strane igrice. Ako volite da ponavljate iste akcije da biste bili milimetarski precizni i da biste time stekli reputaciju u igračkom svijetu, iskreno preporučujem da pokušate preći ovu igricu...

Iako izgleda kao 8-bitna starudija, vjerujte da to nije. Nivoi u igri kombinovani su tako da podsjećaju na najslavnije naslove iz 8-bitne ere igrica...

Dosad sam igrao na stotine igara i sve i jednu sam uspješno prešao, bez obzira da li se radilo o Segi, Nintendu, Kompjuteru, Pleš Stejšnu i svakoj drugoj konzoli... Ovo je jedina igra u mom životu koju nisam uspio da pređem, štaviše, ni da do polovine stignem...

Zaigrajte ovu igru i iskusite pravi bijes koju jedan igrač može gajiti prema igrici.
    Onaj ko uspije da pobijedi ovu igru zaslužuje medalju...

Elita Boki (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    3503

Podrazumevano Re: Igrica za paćenike

UPOZORENJE, prilikom pokusaja DOWNLOAD-a ovog FILE-a sam dobio upozorenje da doticni FILE moze da dovede do ostecenja OS-a.
    Mozda je do mog Kaspersky AV-a, a mozda i nije.
    U svakom slucaju cu temu i link ostaviti jos jedno vrijeme aktivnim, dok ne vidim reakcije ostalih korisnika.
    Људску глупост треба кажњавати најстрожом казном - Јован Дучић

Obećava [Silvers] (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

Podrazumevano Re: Igrica za paćenike

Ja sam prije dosta vremena skidao taj fajl i meni nikad nije pravio probleme. Inače koristio sam Kaspersky Antivirus i gadno sam se razočarao u njega, radije koristim NOD32.

U svakom slučaju igricu slobodno podražite i preko RapidShare ili Googla ili čega već, siguran sam da postoji mali milion adresa odakle se može preuzeti. Ako ste zainteresovani da isprobate nešto, onda to nešto valjda i znate naći na Internetu sami hehehe
    Poslednji put ažurirao/la [Silvers] : 27.06.2010. u 23:43 Razlog: Prigovor na Kaspersky

Slične teme

1. PC IGRICA: F. E. A. R. (18+)
    Autor sofija1995 u forumu Akcione igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 18.09.2008., 20:54
  2. igrica :)))))
    Autor VictorySun u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.06.2006., 01:12
  3. šah igrica
    Autor smsj u forumu Video igre
    Odgovora: 1