Budva

slavisa16

Početnik
Poruka
40
Da li je neko bio u budvi kakve su cijene za kloiko se moze naci smejstaj u privatnim apartmanima i kolike su cijeen pica dali je sta ova kriza uticala na ponudu i dali je jeftinije nego ranih godina!!
 
Bila prosle nedelje, cene po kaficima i restoranima kao kod nas ili jeftinije, rucak za dvoje najskuplje sto smo platili je 20e, smestaj je od 5 do 12e.

Drago mi je zbog ovoga, ljudi imaju velike predrasude o cenama u Budvi, idem ja sa deckom i sestrom za par nedelja... Samo se nadam da ce biti toplije, lepse vreme...
 
Bila prosle nedelje, cene po kaficima i restoranima kao kod nas ili jeftinije, rucak za dvoje najskuplje sto smo platili je 20e, smestaj je od 5 do 12e.

nemoguce da u Budvi ima smestaj ispod 15 e !!??!?
a i ovo za cene po kaficima je malo neverovatno..bar prosle godine je bilo duplo skuplje nego kod nas..
Moguce da im je sad frka jer masa ljudi ide "preko"
 
A mozda je i pred sezona, pa ako bude posla povecaju cene, ali cak i u prodavnicama je sve jeftinije ili isto kao u bg, retko retko nesto skuplje... evo primera rostilj u restoranu od 3.5-12e(12e specijalitet za dvoje), pivo oko 1.5, kafa od 0.7-2.5, sokovi 1.5. u prodavnici banana 0.7, kajsija 1.5-2, ...
 
svi kazu da su sve bolje palze privatizovan i da je drasticno skupo iznajmljivati suncobran ali vec ako si primoran moze li se iznajmiti suncobran posebno bez lezaljki puno je svaki dan davati za to 5e!!!
 
Na plazama gde su lezaljke i suncobrani mislim da su u poslednjem redu postavljeni samo suncobrani tako da nije problem platiti samo suncobran (2 eura). A cak i da nisu postavljeni, tamo gde su obicni suncobrani, naravno da mozes uzeti samo njega (bez lezaljki)
 

Back
Top