Touch screen ili tastatura?

A sto ne i oba,ja sam inace za toch screen ali mi se bas dopada i querti tastatura. Ako jedno zakaze tu je drugo. Ako mislis da su sad nesto preterano skupi varas se....


LG GW520 173e
lg-gw520_black_blue.jpg



LG KS360 117e
lg-ks360.jpg



Samsung B3410 144e
b3410w.jpg



Samsung B3310 89e
http://1.***************/_QbgrUiCrtG4/SvRhnOj6QhI/AAAAAAAABXI/la4M8iKOIGM/s320/samsung-b3310.gif
 
imao sam nokia 6220 classic... dobar je ali je mnogo ''Jak'' za mene... sta mislite dali da ga zadrzim ili da ga zamenim za touch screen samsung CorbY???? :D

Jak je nema sta,symbian,16mil boja,5mpx kamera,tv in.....160e
Ne znam tvoj je izbor,ja nesto nisam ljubitelj nokia i ako neki imaju stvarno super funkcije,cenu itd. Jednostavno nisam navikao na njihov meni,po meni nije to to.
Na koji corby konkretno mislis ima ih dosta

B5310 CorbyPRO
241*
imgsmall.jpg

S3650 Corby
134*
imgsmall.jpg


B3210 CorbyTXT
120*
imgsmall.jpg


S3650W Corby
nema u prodaji
imgsmall.jpg


M3710 Corby Beat
nema u prodaji
imgsmall.jpg

Corby TV
nema u prodaji
imgsmall.jpg
 
Jak je nema sta,symbian,16mil boja,5mpx kamera,tv in.....160e
Ne znam tvoj je izbor,ja nesto nisam ljubitelj nokia i ako neki imaju stvarno super funkcije,cenu itd. Jednostavno nisam navikao na njihov meni,po meni nije to to.
Na koji corby konkretno mislis ima ih dosta

B5310 CorbyPRO
241*
imgsmall.jpg

S3650 Corby
134*
imgsmall.jpg


B3210 CorbyTXT
120*
imgsmall.jpg


S3650W Corby
nema u prodaji
imgsmall.jpg


M3710 Corby Beat
nema u prodaji
imgsmall.jpg

Corby TV
nema u prodaji
imgsmall.jpg

Mislio sam na s3650:think: cuo sam da je mnogo dobar telefon ;)
 
Voliš da stavljaš slike jel ?

Obozavam,1 slika=1000 reci ,jos kad ih linkujem gde ces vise
Al kao sto vidis slike su manje od max rezolucije (800x600) tako da nemas pravo da se ljutis,mogu da ih stavljam i jednu do druge ako ce tako da zauzmu manju duzinu strane:gace:

Mislio sam na s3650:think: cuo sam da je mnogo dobar telefon ;)

Nemam iskustva sa tim modelom,Samsung je inace dobra marka,al koliko mogu da primetim S3650
imgbig.jpg
je isti kao i B3410
imgbig.jpg
samo sto ovaj drugi ima qwerty tastaturu i skuplji je 10e.

Najbolje je da vidis sta je ono sto ti zelis,sta mozes da priustis,dobro pogledas specifikacije i komentare drugih ljudi. Komentari ponekad mogu da odluce koji model uzeti. Sto se tice tacnih i opsirnijih specifikacija njih mozes pogledati i na http://www.gsmarena.com/
 
sve ima svoje mane i prednosti, ja sam skoro presao na TS i ono sto me nervira jeste... Leto i stalno ste napolju, sunce sija kao nenormalno a ti mozes da pisas na TS jer ne vidis skoro nista na ekranu a kamoli da bodes u njega (hm, nju :)). E samo tu je u prednosti klasika, bar ispipas nesto na slepo!
 
sve ima svoje mane i prednosti, ja sam skoro presao na TS i ono sto me nervira jeste... Leto i stalno ste napolju, sunce sija kao nenormalno a ti mozes da pisas na TS jer ne vidis skoro nista na ekranu a kamoli da bodes u njega (hm, nju :)). E samo tu je u prednosti klasika, bar ispipas nesto na slepo!

Ok ima i toga al nemoj da generalizujes,tu je kriv model telefona(proizvodjac) a ne tehnologija kao sto je touch screen ,uzmi Iphone 4 i vidi dal ce na njemu da se ne vidi,koliko para toliko muzike. Kao sto sam vec rekao najbolje je informisati se iz drugih komentara,ako za odredjeni model postoji takva mana ne uzimati. Ono sto znam da se inace displeji u boji slabije vide na jacem suncevom svetlu (tu je opet pitanje i kontrasta,modela fona) al inace tako kazu. Monohromatski displej je tu tata,al to je prevazidjeno odavno

Aj napisi koji telefon imas ,zanima me,inace kako raste uv zracenje pocecemo i na displeje da ugradjujemo uv filtere :hahaha:
 
Sasvim se slazem Fifti,nije zbog ugovora vec sto dete sa osnovnom skolom moze da izracuna da ce taj telefon preko ugovora da plati 2x skuplje za godinu dana ,nego da je odmah dao kes za njega.
Telefon kao za 1din. mesecno 2000 racun i dodjosmo do 24000 za godinu,a telefon na primer kosta 15000. Ja godisnje ne potrosim 2000 tako da mi ti njihovi telefoni ne trebaju,koliko uplatim toliko trosim,cist racun duga ljubav a za telefon izdvojim pare pa kupim ko covek sta hocu i gde hocu
 
Cao!
Meni se pravo svida ova opcija: touch screen i qwerty tastatura zajedno. bas je dobra misao! :)
meni se svidaju Corby PRO i sony ericsson Xperia X10 mini pro ali sony ericsson ipak malo vise. iako corby ima dobre boje vise lici na neku igracku nego na jedan pravi telefon.
a sony ericsson im TIMESCAPE funkciju sto je jako velika prednost! :)
 

Back
Top