Bojkot robe

Da li bojkotujete robu?

  • Da

  • Ne

  • Bojkotujem industrijske proizvode uopste


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Hm,nisam pojeo hrvatsku sardinu više od dvadeset godina....da li ja to bojkotujem ''Evu''??
Vaspitao sam i ukućane tako isto!

Ja od vojske bojkotujem sardinu koji god pasoš imala :hahaha:

U principu me ne interesuje geografsko poreklo robe, osim kada su vina u pitanju. Ali to već veze nema sa politikom.
Odnos kvalitet/cena je jedino merilo.
 
Za većinu robe gledam da bude ili iz Srbije ili iz Srpske, samo ako je baš nešto što ne znam da li ima naše ili ako znam da nema, onda uzmem strano. To se uglavnom svodi na Koka Kolu, Fantu, računarsku opremu i žvake. :)

Da li bojkotujete neciju robu? Nekog proizvodjaca? Robu iz neke zemlje? Nekog grada? Kontinenta? Osobe? Rase?
Ja kazem istinu i niko mi ne veruje. A sta da lazem...?
Ceterum censeo Russiam esse delendam.

Ooo, pa otkud tebe, naša megateteefovkinjo? :mrgreen:
 
Za većinu robe gledam da bude ili iz Srbije ili iz Srpske, samo ako je baš nešto što ne znam da li ima naše ili ako znam da nema, onda uzmem strano. To se uglavnom svodi na Koka Kolu, Fantu, računarsku opremu i žvake. :)


Ja kazem istinu i niko mi ne veruje. A sta da lazem...?
Ceterum censeo Russiam esse delendam.

Ooo, pa otkud tebe, naša megateteefovkinjo? :mrgreen:

Eto, bojkotujem robu malo.
 
Bojkotujem naravno - Carnex proizvode koji su običan izbljuvak kao i manje više sve što dolazi iz Neoplante jer tamo ima više začina nego ostalih sastojaka, pored toga ne kupujem Kraftove proizvode pošto to što oni prodaju nije čokolada nego neka smesa svog mogućeg đubreta lepo plasiranog na naše tržište, Florida-bel opiljke drveta i crvljivo kandirano voće u njihovim proizvodima ne mogu da smislim, otprilike sve proizvode Šabačke mlekare jer su izuzetno loši osim onog krem sira, potom bojkotujem kupovinu u Maxijevim objektima jer ne mogu dozvoliti da se mišković i kompanija bogate na muci Srbije, ima tu još dosta stvari za bojkot, nabrajati sve je apsolutno zamarajuće, najbitnije od svega je da ne bojkotujem neku robu zato što dolazi iz neke zemlje kao vi iskompleksirani bednici nego mi je logika prosta, ono što valja valja pa makar bilo i iz Azerbejdžana a ono što je ***** ***** ostaje pa makar došlo i iz Srbije.
 
Bojkotujem naravno - Carnex proizvode koji su običan izbljuvak kao i manje više sve što dolazi iz Neoplante jer tamo ima više začina nego ostalih sastojaka, pored toga ne kupujem Kraftove proizvode pošto to što oni prodaju nije čokolada nego neka smesa svog mogućeg đubreta lepo plasiranog na naše tržište, Florida-bel opiljke drveta i crvljivo kandirano voće u njihovim proizvodima ne mogu da smislim, otprilike sve proizvode Šabačke mlekare jer su izuzetno loši osim onog krem sira, potom bojkotujem kupovinu u Maxijevim objektima jer ne mogu dozvoliti da se mišković i kompanija bogate na muci Srbije, ima tu još dosta stvari za bojkot, nabrajati sve je apsolutno zamarajuće, najbitnije od svega je da ne bojkotujem neku robu zato što dolazi iz neke zemlje kao vi iskompleksirani bednici nego mi je logika prosta, ono što valja valja pa makar bilo i iz Azerbejdžana a ono što je ***** ***** ostaje pa makar došlo i iz Srbije.
Видим да си добро упознат са асортиманом робе која се из Србије увози у ЦГ.

Мора да и даље боли оно од синоћ, па таква срџба?
 
Ja ti jado pričam o robi koju kupujem u Srbiji pošto u njoj živim, a što se sporta tiče uvjek sam ga smatrao kao zabavu za nepismene i lično ne navijam niti za jednu repretentaciju.
 
Bojkotujem samo one proizvode koji mi iz nekog razloga ne odgovaraju-da li cenom,da li kvalitetom,da li zato sto cena nije adekvatna kvalitetu proizvoda (mislim na los kvalitet,a prevelika cena,naravno),bez obzira na zemlju porekla....
 
Ne . Srbi ne bojkotuju nikakvu robu i nikog . U Srbiji , najbolji nacin da se uspesno posluje , je da se buide sto veci srpski neprijatelj . To vazi samo za Srbe i ni za koga vise .

Sanovnik, kakve god da imas stavove, ovakav defetizam ti nije primerem. Stavljas se u isti kos s najglupljim forumasima. Nemoj to da radis....

@ Tema
ja bojkotujem kineze i ustase, a i njihove proizvode (sem hrvatica)
 

Back
Top