Ljudi su stvarno...gomila kretena...

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Pa ovako...

Danas je u Novom Sadu...ubijena i silovana devojcica...ubio ju je i silovao njen komsija...odveo je kod sebe kuci...itd....
i sad..mene je ta prica ovako potresla...ali i iznervirala.....sad sta je poenta...

kako je moguce...da kad se nekom keru odseku noge..cela srbija bruji o tome mesec dana..a kad neko siluje i ubije devojcicu od 8 godina...o tome skoro da niko nije ni cuo....prosto je sitaucija za plakanje...msm nesto tako tragicno..i da niko skoro nije obratio paznju...

sistem vrednovanja stvari,moralne vrednosti itd...su na tako bednom nivou..i ljudi su do te mere je.beno plitki da je to uzasavajuce....
 
Moj status na fejsu ce ti sve objasniti!


Gledam onaj film Milerovo raskrsce i razmisljam kako su pre mafijasi bili gospoda u sakoima,pametni,sa etikom,covek bi pozeleo da bude mafijas,a danas likovi predju iz papula u air max,nakace neku srebrnu kajlu i kupe neku prangiju i misle da su neko mudo! I kriminal je propao,a ne samo porodica,moral,drzava itd.Пре 8 мин. обриши
 
Kad je i kriminal propao,onda je otislo i sve ostalo u qratz! msm desava se svakog trenutka,zar treba da budemo tuzni svakog minuta? Pun je svet ludaka!

Nije to cilj teme..uvek je bilo ludaka..uvek su radili ovakve stravicne zlocine...ali mi je fascinanto..da je ljudima znacajnije to sto je neko odseko keru noge..nego zivot jednog deteta....to je jezivo da neko moze da ima takav sistem vrednosti..je.beni ker..jaka stvar..vazniji je jedan ljudski zivot nego zivoti 1000 pasa....
 
prvi put cujem.
uzas.

pa,msm da to tvoje kukumakanje nema veze sa zivotom.
mislim da je stvar u sledecem-razlicita hororicna ubistva ovoj zemlji nisu strana,dobijaju medijsku paznju,minut pre reklama-jednostavno,navikli ljudi,odmahuju vec glavom na to.

propagiranje zastite zivotinja ti je kod nas novo,pa je stoga izazvalo vau efekat,a i dobro je medijski propraceno.
 
Pa ovako...

Danas je u Novom Sadu...ubijena i silovana devojcica...ubio ju je i silovao njen komsija...odveo je kod sebe kuci...itd....
i sad..mene je ta prica ovako potresla...ali i iznervirala.....sad sta je poenta...

kako je moguce...da kad se nekom keru odseku noge..cela srbija bruji o tome mesec dana..a kad neko siluje i ubije devojcicu od 8 godina...o tome skoro da niko nije ni cuo....prosto je sitaucija za plakanje...msm nesto tako tragicno..i da niko skoro nije obratio paznju...

sistem vrednovanja stvari,moralne vrednosti itd...su na tako bednom nivou..i ljudi su do te mere je.beno plitki da je to uzasavajuce....

Samo da te obavestim da temu o ovom slučaju već imaš na Hronici.:neutral:
 
Kod drugih naroda je slicna reakcija kada im uvredis boga,muslimani ti prete smrcu,salju ti sve i svasta,kukaju,hoce da zakolju,a onda neko nekom ofikari glavu i oni kazu ok,koga briga! Kukanjem se nece niko vratiti nazad! Jaka stvar i da mi osudimo taj zlocin,sta ce se promeniti? Nista!
 
prvi put cujem.
uzas.

pa,msm da to tvoje kukumakanje nema veze sa zivotom.
mislim da je stvar u sledecem-razlicita hororicna ubistva ovoj zemlji nisu strana,dobijaju medijsku paznju,minut pre reklama-jednostavno,navikli ljudi,odmahuju vec glavom na to.

propagiranje zastite zivotinja ti je kod nas novo,pa je stoga izazvalo vau efekat,a i dobro je medijski propraceno.

lol.....tihi don lepo opisuje tu ljudsku osobinu sto si je ti navela....blah stoka ce uvek biti stoka..i ceznuce za senzacionalizmom.....stvarno je beznacajno zamarati se zbog ljudske gluposti...
 
Nije to cilj teme..uvek je bilo ludaka..uvek su radili ovakve stravicne zlocine...ali mi je fascinanto..da je ljudima znacajnije to sto je neko odseko keru noge..nego zivot jednog deteta....to je jezivo da neko moze da ima takav sistem vrednosti..je.beni ker..jaka stvar..vazniji je jedan ljudski zivot nego zivoti 1000 pasa....

Мислим да је објашњење у томе што је керуша била приказана на слици онако осакаћена, а људи су много осетљивији на оно што виде него на оно што чују.

И не би се сложио да је керуша неважна, људи који секу керовима ноге и који силују осмогодишње девојчице су од исте сорте.
 
Мислим да је објашњење у томе што је керуша била приказана на слици онако осакаћена, а људи су много осетљивији на оно што виде него на оно што чују.

И не би се сложио да је керуша неважна, људи који секу керовима ноге и који силују осмогодишње девојчице су од исте сорте.

nije tacno....covek i zivotinja nisu isto....ne treba ti isti nivo poremecaja da bi ubio dete i osakatio kera...
 
jedno vodi drugom.
msm,i psiholozi i psihijatri to tvrde,tako da.

i pas i devojcica imaju osecanja.
i pas i devojcica su nezasticeni,inferiorniji.

jedino mozda to sto je devojcica njegove,odnodno nase vrste,inace ne vidim razliku u toj ludosti potrebnoj da nasrenes na nekoga sa ciljem da ga osakatis i ubijes.
 
Ljudi jesu gomila kretena.

Osmogodisnja devojcica, dete koje ne zna nista, ne zna sta je zlo, imala je ceo zivot pred sobom.
frik majmunski koji je mogo to samo da pomisli, a kamoli da uradi ne zasluzuje nijednu olaksicu vise u zivotu, svaki dan bih mu ucinila pakleno nesnosnim da je do mene
I mada takav tretman koji ce da dobije nece da vrati pokojno dete,
to smece od coveka, krs i g ovno odurno rastrgnuce zatvorenici kad stigne tamo, uopste mu ne bih bila u kozi kad mu njih par gromada objasnjavaju neke stvari nasamo, u klozetu u dvoristu u celiji, pa sutradan opet.

I neka to bude za nauk svim izvitoperenim umovima kojima ovako nesto padne na smrdljivu pamet.
 
Pa ovako...

Danas je u Novom Sadu...ubijena i silovana devojcica...ubio ju je i silovao njen komsija...odveo je kod sebe kuci...itd....
i sad..mene je ta prica ovako potresla...ali i iznervirala.....sad sta je poenta...

kako je moguce...da kad se nekom keru odseku noge..cela srbija bruji o tome mesec dana..a kad neko siluje i ubije devojcicu od 8 godina...o tome skoro da niko nije ni cuo....prosto je sitaucija za plakanje...msm nesto tako tragicno..i da niko skoro nije obratio paznju...

sistem vrednovanja stvari,moralne vrednosti itd...su na tako bednom nivou..i ljudi su do te mere je.beno plitki da je to uzasavajuce....

pa moć medija

ako rts objavi da sam aj reinkarnacija klarka gejbla


vi cete me tako videti

ovakoo sam golo *****


a sta sve je shitovano opusteno
 
Ljudi jesu gomila kretena.

Osmogodisnja devojcica, dete koje ne zna nista, ne zna sta je zlo, imala je ceo zivot pred sobom.
frik majmunski koji je mogo to samo da pomisli, a kamoli da uradi ne zasluzuje nijednu olaksicu vise u zivotu, svaki dan bih mu ucinila pakleno nesnosnim da je do mene
I mada takav tretman koji ce da dobije nece da vrati pokojno dete,
to smece od coveka, krs i g ovno odurno rastrgnuce zatvorenici kad stigne tamo, uopste mu ne bih bila u kozi kad mu njih par gromada objasnjavaju neke stvari nasamo, u klozetu u dvoristu u celiji, pa sutradan opet.

I neka to bude za nauk svim izvitoperenim umovima kojima ovako nesto padne na smrdljivu pamet.

njemu ce verovatno biti nista

i psihicki i drustevo i zakonski


dete ce imati tarume za zivota

to ti je drustveni sistem
 
Njemu nije da nece biti nista , bogami. Pogotovo prema ovim novim parametrima o kojim ase razmatra tipa: kastracija, smrtna kazna, dozivotna robija.

Al ne bi ja njima smrtnu kaznu, nego golgotu za zivota.
Na goli otok pa tucaj kamen od jutra do sutra, nije taj ko je to predlozio bio blesav, uopste nije bio blesav.
 
Pa ovako...

Danas je u Novom Sadu...ubijena i silovana devojcica...ubio ju je i silovao njen komsija...odveo je kod sebe kuci...itd....
i sad..mene je ta prica ovako potresla...ali i iznervirala.....sad sta je poenta...

kako je moguce...da kad se nekom keru odseku noge..cela srbija bruji o tome mesec dana..a kad neko siluje i ubije devojcicu od 8 godina...o tome skoro da niko nije ni cuo....prosto je sitaucija za plakanje...msm nesto tako tragicno..i da niko skoro nije obratio paznju...

sistem vrednovanja stvari,moralne vrednosti itd...su na tako bednom nivou..i ljudi su do te mere je.beno plitki da je to uzasavajuce....

fantastican post
razmisljas na isti nacin kao i ja
ali se bojim da ne shvatam sta se od nas trazi da komentarisemo ovde
 
Moć propagande,kao što je neko već rekao.
Stvar je u tome što se društvo za zaštitu životinja potrudilo da svi saznaju, a šta će jadni roditelji nesrećne djevojčice? Ne mogu ići po novinama i pričati svoju nesreću,dovoljno im je teško.
Da je ovo normalna država, uvela bi smrtne kazne za pojedine slučajeve, jer je svaka druga blaga u odnosu na počinjeni delikt.
 
Pa ovako...

Danas je u Novom Sadu...ubijena i silovana devojcica...ubio ju je i silovao njen komsija...odveo je kod sebe kuci...itd....
i sad..mene je ta prica ovako potresla...ali i iznervirala.....sad sta je poenta...

kako je moguce...da kad se nekom keru odseku noge..cela srbija bruji o tome mesec dana..a kad neko siluje i ubije devojcicu od 8 godina...o tome skoro da niko nije ni cuo....prosto je sitaucija za plakanje...msm nesto tako tragicno..i da niko skoro nije obratio paznju...

sistem vrednovanja stvari,moralne vrednosti itd...su na tako bednom nivou..i ljudi su do te mere je.beno plitki da je to uzasavajuce....

Brate, ovo je Srbija.Ovde ljudi planiraju sutrasnji dana na osnovu desavanja u Farmi.Ovde je sve moguce.I kad svi idu napred, mi idemo naopako.Zato je tako kod nas...
Elem, kad se ubije ker, javljaju se Greenpesovi, Greenkurcovi i ostale jebade, i zato dobije na popularnosti.A za devojcicu nema ko da digne buku...
 

Back
Top