Ljudi su stvarno...gomila kretena...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Ljudi su stvarno...gomila kretena...

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano Ljudi su stvarno...gomila kretena...

Pa ovako...

Danas je u Novom Sadu...ubijena i silovana devojcica...ubio ju je i silovao njen komsija...odveo je kod sebe kuci...itd....
    i sad..mene je ta prica ovako potresla...ali i iznervirala.....sad sta je poenta...

kako je moguce...da kad se nekom keru odseku noge..cela srbija bruji o tome mesec dana..a kad neko siluje i ubije devojcicu od 8 godina...o tome skoro da niko nije ni cuo....prosto je sitaucija za plakanje...msm nesto tako tragicno..i da niko skoro nije obratio paznju...

sistem vrednovanja stvari,moralne vrednosti itd...su na tako bednom nivou..i ljudi su do te mere je.beno plitki da je to uzasavajuce....

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Podrazumevano Re: Ljudi su stvarno...gomila kretena...

Moj status na fejsu ce ti sve objasniti!

Gledam onaj film Milerovo raskrsce i razmisljam kako su pre mafijasi bili gospoda u sakoima,pametni,sa etikom,covek bi pozeleo da bude mafijas,a danas likovi predju iz papula u air max,nakace neku srebrnu kajlu i kupe neku prangiju i misle da su neko mudo! I kriminal je propao,a ne samo porodica,moral,drzava itd.Пре 8 мин. обриши
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Kad je i kriminal propao,onda je otislo i sve ostalo u qratz! msm desava se svakog trenutka,zar treba da budemo tuzni svakog minuta? Pun je svet ludaka!

Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio †0verkill† Pogledaj poruku
    Kad je i kriminal propao,onda je otislo i sve ostalo u qratz! msm desava se svakog trenutka,zar treba da budemo tuzni svakog minuta? Pun je svet ludaka!
    Nije to cilj teme..uvek je bilo ludaka..uvek su radili ovakve stravicne zlocine...ali mi je fascinanto..da je ljudima znacajnije to sto je neko odseko keru noge..nego zivot jednog deteta....to je jezivo da neko moze da ima takav sistem vrednosti..je.beni ker..jaka stvar..vazniji je jedan ljudski zivot nego zivoti 1000 pasa....

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

prvi put cujem.
    uzas.

pa,msm da to tvoje kukumakanje nema veze sa zivotom.
    mislim da je stvar u sledecem-razlicita hororicna ubistva ovoj zemlji nisu strana,dobijaju medijsku paznju,minut pre reklama-jednostavno,navikli ljudi,odmahuju vec glavom na to.

propagiranje zastite zivotinja ti je kod nas novo,pa je stoga izazvalo vau efekat,a i dobro je medijski propraceno.

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio Übermensch Pogledaj poruku
    Pa ovako...

Danas je u Novom Sadu...ubijena i silovana devojcica...ubio ju je i silovao njen komsija...odveo je kod sebe kuci...itd....
    i sad..mene je ta prica ovako potresla...ali i iznervirala.....sad sta je poenta...

kako je moguce...da kad se nekom keru odseku noge..cela srbija bruji o tome mesec dana..a kad neko siluje i ubije devojcicu od 8 godina...o tome skoro da niko nije ni cuo....prosto je sitaucija za plakanje...msm nesto tako tragicno..i da niko skoro nije obratio paznju...

sistem vrednovanja stvari,moralne vrednosti itd...su na tako bednom nivou..i ljudi su do te mere je.beno plitki da je to uzasavajuce....
    Samo da te obavestim da temu o ovom slučaju već imaš na Hronici.
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Kod drugih naroda je slicna reakcija kada im uvredis boga,muslimani ti prete smrcu,salju ti sve i svasta,kukaju,hoce da zakolju,a onda neko nekom ofikari glavu i oni kazu ok,koga briga! Kukanjem se nece niko vratiti nazad! Jaka stvar i da mi osudimo taj zlocin,sta ce se promeniti? Nista!

Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio <hator> Pogledaj poruku
    prvi put cujem.
    uzas.

pa,msm da to tvoje kukumakanje nema veze sa zivotom.
    mislim da je stvar u sledecem-razlicita hororicna ubistva ovoj zemlji nisu strana,dobijaju medijsku paznju,minut pre reklama-jednostavno,navikli ljudi,odmahuju vec glavom na to.

propagiranje zastite zivotinja ti je kod nas novo,pa je stoga izazvalo vau efekat,a i dobro je medijski propraceno.
    lol.....tihi don lepo opisuje tu ljudsku osobinu sto si je ti navela....blah stoka ce uvek biti stoka..i ceznuce za senzacionalizmom.....stvarno je beznacajno zamarati se zbog ljudske gluposti...

911s [SK] nije na forumu
    "pauza služi da se završavaju poslovi van zgrade, a razno vreme služi za razne stvari"
    Poznat 911s [SK] (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    133

Čekaj stani ne zaleći se, sačekaj da se podigne prašina i informiše javnost.
    Pusti da prodje nedelju dana pa dodji ovde ponovo.
    Ford weist den Weg.
    Everything we do, it's driven by you!

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Uzas zivi,pa sta da ti kazem,drzava je sjebana....tako da nema ni zakona vise.
    "never give up"

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

lol.....tihi don lepo opisuje tu ljudsku osobinu sto si je ti navela....blah stoka ce uvek biti stoka..i ceznuce za senzacionalizmom.....stvarno je beznacajno zamarati se zbog ljudske gluposti...
    shvaticu to kao-slazem se.

Iskusan
    Učlanjen
    31.08.2009.
    Pol
    muški
    срце у Бања Луци, душа у Москви, тело у Београду
    Reputaciona moć
    0

Nije to cilj teme..uvek je bilo ludaka..uvek su radili ovakve stravicne zlocine...ali mi je fascinanto..da je ljudima znacajnije to sto je neko odseko keru noge..nego zivot jednog deteta....to je jezivo da neko moze da ima takav sistem vrednosti..je.beni ker..jaka stvar..vazniji je jedan ljudski zivot nego zivoti 1000 pasa....
    Мислим да је објашњење у томе што је керуша била приказана на слици онако осакаћена, а људи су много осетљивији на оно што виде него на оно што чују.

И не би се сложио да је керуша неважна, људи који секу керовима ноге и који силују осмогодишње девојчице су од исте сорте.

Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio Уго Чавез Pogledaj poruku
    Мислим да је објашњење у томе што је керуша била приказана на слици онако осакаћена, а људи су много осетљивији на оно што виде него на оно што чују.

И не би се сложио да је керуша неважна, људи који секу керовима ноге и који силују осмогодишње девојчице су од исте сорте.
    nije tacno....covek i zivotinja nisu isto....ne treba ti isti nivo poremecaja da bi ubio dete i osakatio kera...

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

jedno vodi drugom.
    msm,i psiholozi i psihijatri to tvrde,tako da.

i pas i devojcica imaju osecanja.
    i pas i devojcica su nezasticeni,inferiorniji.

jedino mozda to sto je devojcica njegove,odnodno nase vrste,inace ne vidim razliku u toj ludosti potrebnoj da nasrenes na nekoga sa ciljem da ga osakatis i ubijes.

Iskusan User Unfriendly (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    253

Alhemicar

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

malo je zalosno sto je uradio devojci od 8 godina,msm to jos hoda(**** me crni humor,ali to je jace od mene) xD
    "never give up"

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ljudi jesu gomila kretena.

Osmogodisnja devojcica, dete koje ne zna nista, ne zna sta je zlo, imala je ceo zivot pred sobom.
    frik majmunski koji je mogo to samo da pomisli, a kamoli da uradi ne zasluzuje nijednu olaksicu vise u zivotu, svaki dan bih mu ucinila pakleno nesnosnim da je do mene
    I mada takav tretman koji ce da dobije nece da vrati pokojno dete,
    to smece od coveka, krs i g ovno odurno rastrgnuce zatvorenici kad stigne tamo, uopste mu ne bih bila u kozi kad mu njih par gromada objasnjavaju neke stvari nasamo, u klozetu u dvoristu u celiji, pa sutradan opet.

I neka to bude za nauk svim izvitoperenim umovima kojima ovako nesto padne na smrdljivu pamet.

Iskusan
    Učlanjen
    23.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa ovako...

pa moć medija

ako rts objavi da sam aj reinkarnacija klarka gejbla

vi cete me tako videti

ovakoo sam golo *****

a sta sve je shitovano opusteno

Iskusan
    Učlanjen
    23.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kreptosucks Pogledaj poruku
    Ljudi jesu gomila kretena.

Osmogodisnja devojcica, dete koje ne zna nista, ne zna sta je zlo, imala je ceo zivot pred sobom.
    frik majmunski koji je mogo to samo da pomisli, a kamoli da uradi ne zasluzuje nijednu olaksicu vise u zivotu, svaki dan bih mu ucinila pakleno nesnosnim da je do mene
    I mada takav tretman koji ce da dobije nece da vrati pokojno dete,
    to smece od coveka, krs i g ovno odurno rastrgnuce zatvorenici kad stigne tamo, uopste mu ne bih bila u kozi kad mu njih par gromada objasnjavaju neke stvari nasamo, u klozetu u dvoristu u celiji, pa sutradan opet.

I neka to bude za nauk svim izvitoperenim umovima kojima ovako nesto padne na smrdljivu pamet.
    njemu ce verovatno biti nista

i psihicki i drustevo i zakonski

dete ce imati tarume za zivota

to ti je drustveni sistem

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Dete je umrlo.

Iskusan
    Učlanjen
    23.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

aaaaaaaa kome je gore

ista poenta

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Njemu nije da nece biti nista , bogami. Pogotovo prema ovim novim parametrima o kojim ase razmatra tipa: kastracija, smrtna kazna, dozivotna robija.

Al ne bi ja njima smrtnu kaznu, nego golgotu za zivota.
    Na goli otok pa tucaj kamen od jutra do sutra, nije taj ko je to predlozio bio blesav, uopste nije bio blesav.

Domaćin Evergreen86 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Pa ovako...

fantastican post
    razmisljas na isti nacin kao i ja
    ali se bojim da ne shvatam sta se od nas trazi da komentarisemo ovde
    Djavoli umiru placuci

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Moć propagande,kao što je neko već rekao.
    Stvar je u tome što se društvo za zaštitu životinja potrudilo da svi saznaju, a šta će jadni roditelji nesrećne djevojčice? Ne mogu ići po novinama i pričati svoju nesreću,dovoljno im je teško.
    Da je ovo normalna država, uvela bi smrtne kazne za pojedine slučajeve, jer je svaka druga blaga u odnosu na počinjeni delikt.
    the problem with me is that i don't give a f.u.c.k but i still kinda do

Poznat G.H.O.S.T. (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    108

Pa ovako...

Brate, ovo je Srbija.Ovde ljudi planiraju sutrasnji dana na osnovu desavanja u Farmi.Ovde je sve moguce.I kad svi idu napred, mi idemo naopako.Zato je tako kod nas...
    Elem, kad se ubije ker, javljaju se Greenpesovi, Greenkurcovi i ostale jebade, i zato dobije na popularnosti.A za devojcicu nema ko da digne buku...
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Slične teme

1. Ljudi procitajte i odgovorite jer mi je stvarno frka
    Autor The Scientist u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.02.2005., 23:07
  2. Ljudi procitajte i odgovorite jer mi je stvarno frka
    Autor The Scientist u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.02.2005., 22:37

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor