Ako hocete lepo da zivite, selite se u Novi Sad

Фангло јес ти икад био на сверу Баната и Бачке?
па тамо народ нема леба да једе

Pa kad su ih pokrali tajkuni...

Ono, kao uzmu neko preduzeće za dž, obećaju da će isplatiti sva zaostala dugovanja, a umesto toga oni pokradu još malo toga što je po preduzećima ostalo...

Uostalom, što ja to pričam tebi???

Pa ti to sam najbolje znaš...:lol:
 
Проценти су нереални јер је велики број оних који раде а воде се као незапослени.
Има доста и пензионера који раде.

kako da ne....

brojradnika na crno u srbiji je minimalan.

vi tadicevci nastavljate da lazete i lazete i lazete

kad vas suocimo sa surovom statistikom vas odgovor je 'svi rade na crno' ili 'ima posla al ljudi nece da rade'

kako da ne....

zbog takvih kao ti je ova zemlja u ovakvoj situaciji
 
E, kaže mi kolega s posla, da tamo odakle su njegovi, Bački Jarak, mož' se kupi salaš za 5 iljade eura...

Sad, ne znam koliko je to tačno, ali on tako kaže....

I to sa sve pogledom na Tisu...

Ako je stvatno tako, od sledećih par plata kupujem imanje u Voši...

Nije daleko od istine :sad2:.....Vojvodina zamire i sve se svelo na Novi Sad i blizu okolinu, kao i sve sto se seli za Beograd..... Imanja su bud zasto, sela uglavnom odumiru, retke su nove kuce, i ko zeli da se upusti u takvu avanturu povratka prirodi i normalnom nacinu zivota, moze za male pare doci do imanja, a posle sa srecom.....:super:
 
E, kaže mi kolega s posla, da tamo odakle su njegovi, Bački Jarak, mož' se kupi salaš za 5 iljade eura...

Sad, ne znam koliko je to tačno, ali on tako kaže....

I to sa sve pogledom na Tisu...

Ako je stvatno tako, od sledećih par plata kupujem imanje u Voši...


Бачки Јарак је од Тисе ко ти од памети .

Бачко Градиште и нема шансе , тамо су цене јаке


Ал све што је 35 км од Новог Сада или Суботице има малу цену , на селу можеш за 25 ооо јевреја да купиш имање

Nije daleko od istine :sad2:.....Vojvodina zamire i sve se svelo na Novi Sad i blizu okolinu, kao i sve sto se seli za Beograd..... Imanja su bud zasto, sela uglavnom odumiru, retke su nove kuce, i ko zeli da se upusti u takvu avanturu povratka prirodi i normalnom nacinu zivota, moze za male pare doci do imanja, a posle sa srecom.....:super:

Пајо сине , па јес се ти икад мако даље од твог Телепа кад немаш појма ди је Тиса а ди Бачки Јарак
 
Ал све што је 35 км од Новог Сада или Суботице има малу цену , на селу можеш за 25 ооо јевреја да купиш имање

На северу Баната дају, по неким селима, куће бесплатно само да дођеш да живиш, ја сам био у шоку, када сам питао колико тражите за кућу,
а човек ми рекао да не тражи ништа само да се доселим и да обећам да ћу остати бар пет година после тог рока је моја.
 
E, kaže mi kolega s posla, da tamo odakle su njegovi, Bački Jarak, mož' se kupi salaš za 5 iljade eura...

Sad, ne znam koliko je to tačno, ali on tako kaže....

I to sa sve pogledom na Tisu...

Ako je stvatno tako, od sledećih par plata kupujem imanje u Voši...
Nemoj samo u Jarku kupovati , to ti je ko da si na Kozari i Manjaci samo ravno. :mrgreen: Bolje u Kovilju lepo selo , domaci vecina , Dunav , niske cene, 2 do jaja carde ,manastir a jos je i na boljem mestu i isto je blizu grada . :super:
 
Nemoj samo u Jarku kupovati , to ti je ko da si na Kozari i Manjaci samo ravno. :mrgreen: Bolje u Kovilju lepo selo , domaci vecina , Dunav , niske cene, 2 do jaja carde ,manastir a jos je i na boljem mestu i isto je blizu grada . :super:

Мало скрећем са приче али Мали Београд је по мени најлепши део Новог Сада. :D :D
 
На северу Баната дају, по неким селима, куће бесплатно само да дођеш да живиш, ја сам био у шоку, када сам питао колико тражите за кућу,
а човек ми рекао да не тражи ништа само да се доселим и да обећам да ћу остати бар пет година после тог рока је моја.


Па тамо је туга села са људима који имају сви преко 55 година , нигде посла , јутро земље се продаје за 300-400 евра

Nemoj samo u Jarku kupovati , to ti je ko da si na Kozari i Manjaci samo ravno. :mrgreen: Bolje u Kovilju lepo selo , domaci vecina , Dunav , niske cene, 2 do jaja carde ,manastir a jos je i na boljem mestu i isto je blizu grada . :super:

Ковиљ јефтин?
Лимунац ај мало се прошетај даље од Штранда.

Мало скрећем са приче али Мали Београд је по мени најлепши део Новог Сада. :D :D


Изградило се ,ал да је леп и није
Istina , a ima i potpuno prikladno ime koje najvernije oslikava tu lepotu i njegove stanovnike . :D

Фангло , мислиш на Велики Рит.
 
Па тамо је туга села са људима који имају сви преко 55 година , нигде посла , јутро земље се продаје за 300-400 евра



Ковиљ јефтин?
Лимунац ај мало се прошетај даље од Штранда.




Изградило се ,ал да је леп и није


Фангло , мислиш на Велики Рит.
Pa jeftiniji je od grada i od recimo Futoga i Veternika, jedan prijatelj sa gomilom sitne dece je tamo kupio kucu pre 2-3 godine posto za nigde blize nije imao para i nije bila naoricito skupa Sto se tice Malog Beograda , meni je to tamo preko kanala sve isto . :mrgreen:
 
Бачки Јарак је од Тисе ко ти од памети .

Бачко Градиште и нема шансе , тамо су цене јаке


Ал све што је 35 км од Новог Сада или Суботице има малу цену , на селу можеш за 25 ооо јевреја да купиш имање



Пајо сине , па јес се ти икад мако даље од твог Телепа кад немаш појма ди је Тиса а ди Бачки Јарак

Supermene, nisam ja to izmislio.... Njegovi su iz Jarka... Doseljenici iz 'ercegovine...

Žive u folksdojčerskoj ... A to sa pogledom na Tisu, nije moralo da se odnosi na Jarak, nego na salaš u vrednosti 500€, sa pogledom na Tisu...
 
Pa jeftiniji je od grada i od recimo Futoga i Veternika, jedan prijatelj sa gomilom sitne dece je tamo kupio kucu pre 2-3 godine posto za nigde blize nije imao para i nije bila naoricito skupa Sto se tice Malog Beograda , meni je to tamo preko kanala sve isto . :mrgreen:

Што јес јес , од тога је јефтиније, ал се мисли на на цен ко у Надаљу , Турији ,Тителу ....


Види кад год оћеш провешћу те па ћеш после да вичеш
Није све једно:lol:
 

Back
Top