Велика срамота за Србију

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Брука је што Србија не бојкотује Фарму и ништа друго.

Да.Не говорим о фарми заболе ме него о томе што људи излазе раније са посла да гледају Милоша.Дал треба забранити те емисије.Ја мислим да их треба лустрирати.
 
Милош Бојанић.Брука...Денас је одвела ова политика и које вредности се промовишу.

Ej i ja sam sad videla...hebeni manipulator i još ljudi padnu na to njegovo srranje...ne mogu da verujem koje su ovce glasale za njega...i koja se poruka prenosi time da treba biti đubre i gaziti po drugima ne bi li se došlo do novca...ovo je dno dna.:evil:
 
Милош Бојанић.Брука...Денас је одвела ова политика и које вредности се промовишу.

Scena iz moje kuće noćas:
Prije jedno sat vremena ulazim u dnevnu sobu, vidim na TV-u se dvojica starijih ljudi pljuju i jedan se zalijeće na drugog... Oko njih ljudi, koji toboš razdvajaju, a čini mi se da samo potpaljuju... Pogledam malo bolje, kad ono TV Pink i Farma, prepoznam Miloša Bojanića i Macu... Onako začuđen i zgađen stanem ispred ekrana i odgledam taj insert i još nešto poslije toga što su dali, opet neke svađe... Pa kad sam vidio kakva je onaj Maca fukara i kako se ponaša, iako nijesam pratio serijal i pojma nijesam imao šta se dešava, osim iz nekih priča, draže mi je što je Miloš pobijedio, iako se slažem sa misonijem da je bojkot najbolje rješenje
 
Ej i ja sam sad videla...hebeni manipulator i još ljudi padnu na to njegovo srranje...ne mogu da verujem koje su ovce glasale za njega...i koja se poruka prenosi time da treba biti đubre i gaziti po drugima ne bi li se došlo do novca...ovo je dno dna.:evil:
Ја не могу да верујем да ико нормалан може дати жуту банку да би гласао за билокога од њих!
 
Ja sam moram da pohvalim jedan od najboljih postova koje sam pročitao na forumu, makar u 2010 godini, a rekao bih i duže :ok:

Е Зике а ти по сандарду ,опшитрно ал шупље.
аЛ ТИ СИ ИПАК сРБИН ПА ТИ ТОЛЕРИШЕМО
Ај и тебе да поздравим

поздрав од Милета СаКлисе
 
Ja sam moram da pohvalim jedan od najboljih postova koje sam pročitao na forumu, makar u 2010 godini, a rekao bih i duže :ok:

Е Зике а ти по сандарду ,опширно ал шупље.
аЛ ТИ СИ ИПАК сРБИН ПА ТИ ТОЛЕРИШЕМО
Ај и тебе да поздравим

поздрав од Милета СаКлисе
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top