POMAGAJTE ! treba mi sto vise zagonetnih prica !

Ja pa ja:
A kako ide ta o panduru kod zubara.
Ako ne kazes, pojescu ti dzigericu.

Hahahahaha

eh eh bas ces da mi izedes dzigericu .... neide to tako i da nemislis da sam se uplasio ....
ispricacu pricu al samo zato sto ocu a ne zbog pretnje i malo je falilo da me pretnja naljuti pa da nenapisem!!! :evil:
dakle policajac isao na posao stalnim utabanim stazama ... i jednog dana skrene sa poznatog puta u jednu usputnu ulicu udje u zgradu br 13 popne se na 3 sprat i udje u jedan stan bez plocice sa imenom na vratima ... i bio tamo pola sata pa izasao i brze bole na staru stazu i kao i svaki dan svrati u pekaru na burek ali ga danas nije pojeo u pekari nego ga je izneo na ulicu pa presao na drugu stranu ulice tamo ga pojeo uz drvo i vratio se nazad na stranu ulice gde je pekara i malo nize policijska stanica i onda mirno nogu pred nogu otisao do posla !! :lol: :lol:
pitanje je gde je bio i zasto je promenio visegodisnju rutinu?
odgovor u sledecem postu! 8)
 
evo ja imam nekoliko:
* Otisao slep covek u neki morski restoran, naruci galeba, konobar donese, on proba zalogaj i cim ostei ukus izvrsi samoubistvo!!! Zasto se ubio??
* U sred pustinje lezi mrtav go covek, stvari razbacane oko njega, aon u ruci drzi palidrvce!!! Kako je dospeo tamo!?
* Covek obesen na sred sobe, soba prazna, nema stolice stola, a ispod njega samo bara! kako se obesio?!
 
UrBaNiYaK:
evo ja imam nekoliko:
* Otisao slep covek u neki morski restoran, naruci galeba, konobar donese, on proba zalogaj i cim ostei ukus izvrsi samoubistvo!!! Zasto se ubio??
* U sred pustinje lezi mrtav go covek, stvari razbacane oko njega, aon u ruci drzi palidrvce!!! Kako je dospeo tamo!?
* Covek obesen na sred sobe, soba prazna, nema stolice stola, a ispod njega samo bara! kako se obesio?!

Hvala ti veliko ...jedino kad ga ja budem pito te pitalice sta da mu oggovorim kad nebude znao da provali odgovor kao sto ni ja nisam uspeo? :roll: :oops:
 
Captain Jack Sparrow:
dakle policajac isao na posao stalnim utabanim stazama ... i jednog dana skrene sa poznatog puta u jednu usputnu ulicu udje u zgradu br 13 popne se na 3 sprat i udje u jedan stan bez plocice sa imenom na vratima ... i bio tamo pola sata pa izasao i brze bole na staru stazu i kao i svaki dan svrati u pekaru na burek ali ga danas nije pojeo u pekari nego ga je izneo na ulicu pa presao na drugu stranu ulice tamo ga pojeo uz drvo i vratio se nazad na stranu ulice gde je pekara i malo nize policijska stanica i onda mirno nogu pred nogu otisao do posla !! :lol: :lol:
pitanje je gde je bio i zasto je promenio visegodisnju rutinu?
odgovor u sledecem postu! 8)

pa ti si topic o tom tvom panduru postavio pre vise meseci... odgovor je isto "bio" u sledecem postu :evil:
 
josephin:
UrBaNiYaK:
* Covek obesen na sred sobe, soba prazna, nema stolice stola, a ispod njega samo bara! kako se obesio?!

Da se mozda nije popeo na santu leda koja se u medjuvremenu istopila, pa je samo bara ostala :?:

To mi je prvo palo na pamet 8)
Bravo dzozefin, za tebe 5 bambija!
A za ostale pitajte nesto pa cu da vam odgovorim!
 
E da, setila sam se ja jedne, ali bas i nije za Pericu :)...
Zajedno su isli i u osnovnu i u srednju skolu, studirali medicinu, bili su najbolji prijatelji, samo sto je jedan bio kardiolog, a drugi ginekolog. Postali su profesionalci u svom poslu, veoma znacajni specijalisti, medjutim kardiolog je umro, tako da je ginekolog ostao 'sam'. Na sahrani, dok su nosili sanduk i kada su ga spustili, na poklopcu je bilo nacrtano srce (kao znak njegovog zanimanja). Svi su plakali, jer bio je veoma uvazen lekar, samo se njegov najbolji prijatelj smejao. Zamislite??? A zasto se smejao?

(mozda pricica i nije neka, ali znam da sam je cula bas, bas davno)

A druga koju sam isto cula pre jedno 10 godina ide ovako (valjda :))...
Momak i devojka su se dogovorili da se u tacno odredjeno vreme nadju na tacno odredjenom mestu, medjutim mladic je zakasnio 2 sekunde i devojka je bila mrtva. Zasto, kako???

I ima jedna pricica, ispricali su mi je, ali mi nisu dali odgovor :)... Mozda vi znate koji je odgovor?
Nekog coveka su jurili neki kauboji i on je bezeci dospeo do jedne raskrsnice gde je sedeo jedan covek. Raskrsnica se racvala na dva puta - jedan put je vodio ka 'slobodi', jer tamo su bili obicni ljudi, a drugi put je vodio u 'smrt' jer tamo su bili kanibali. Covek koji sedi na raskrsnici sme da odgovori samo na jedno postavljeno pitanje, a nase pitanje je KOJE PITANJE postaviti tom coveku (pri tom ne znamo da li je kanibal ili obican covek) da bi nas uputio na pravi put? I jos nesto - ako je obican covek onda ce nam reci samo istinu, a ako nije, tj. ako je kanibal, onda ce nas slagati. Dakle :)?
 
Evo istinite price od pre nekih 10-ak godina. Izbio je veliki sumski pozar na istocnim obalama Kanade. U akciju suzbijanja pozara bila je ukljucena i vojska koja je helikopterima gasila pozar.

Kad je pozar bio ugasen, krenuli su da provere po sumskim kolibama da l' je bilo ljudi i da li ima prezivelih i sta vec... Nisu u kolibama nasli nikoga, ali na 100-ak metara od koliba nasli su mrtvog coveka u ronilackom odelu... Sta se desilo? ;)
 
Incognito:
Evo istinite price od pre nekih 10-ak godina. Izbio je veliki sumski pozar na istocnim obalama Kanade. U akciju suzbijanja pozara bila je ukljucena i vojska koja je helikopterima gasila pozar.

Kad je pozar bio ugasen, krenuli su da provere po sumskim kolibama da l' je bilo ljudi i da li ima prezivelih i sta vec... Nisu u kolibama nasli nikoga, ali na 100-ak metara od koliba nasli su mrtvog coveka u ronilackom odelu... Sta se desilo? ;)

Kanader pokupio ronioca i njime gasio pozar :wink:

:roll: :roll: :roll: :roll:
 
josephin:
UrBaNiYaK:
* U sred pustinje lezi mrtav go covek, stvari razbacane oko njega, aon u ruci drzi palidrvce!!! Kako je dospeo tamo!?

Pa... zapalio je nesto veoma, veoma explozivno, pa ga je detonacija tako raskomadanog 'bacila' cak u pustinju... 8)

Ma salim se :wink:

nijeeeee!!!!

:idea: znam ja:bio je u balonu koji je bio previse tezak i onda su putnici morali da pobacaju sve stvari,i posto je opet balon bio tezak izvlacili su stapic i on je ispao da mora da skoci!!!




ocu i ja 5 bambija... :roll:
 
Captain Jack Sparrow:
dakle policajac isao na posao stalnim utabanim stazama ... i jednog dana skrene sa poznatog puta u jednu usputnu ulicu udje u zgradu br 13 popne se na 3 sprat i udje u jedan stan bez plocice sa imenom na vratima ... i bio tamo pola sata pa izasao i brze bole na staru stazu i kao i svaki dan svrati u pekaru na burek ali ga danas nije pojeo u pekari nego ga je izneo na ulicu pa presao na drugu stranu ulice tamo ga pojeo uz drvo i vratio se nazad na stranu ulice gde je pekara i malo nize policijska stanica i onda mirno nogu pred nogu otisao do posla !! :lol: :lol:
pitanje je gde je bio i zasto je promenio visegodisnju rutinu?

Po meni, ovo uopste nije zagonetna prica (zbog odgovora koji je usledio kao resenje), jer se vise osvrce na neki fazon vezan za policajce (kao sa plavusom zasto pije jogurt u samoposluzi - jer pise otvoriti ovde :arrow: nekako mi je to sve isto)...

Dakle, zagonetne price su one koje ne kriju u sebi stosove vezane za plavuse i policajce :wink:

To je licno moje misljenje, pa neka se ne ljuti osoba koja je napisala ovu pricicu 8)
 
lady me:
Captain Jack Sparrow:
pandur je bio kod zubarke i ona mu je rekla da mora da jede sa DRUGE STRANE ! 8) :shock:

aaaahahaha ... super fazon...

Sigurno da je super i naravno da nije zagonetna prica jel nisam mogao da se etim nijedne a moj petrusko kad zapne udavi nacisto... zato ga majka i pusta toliko cesto kod mene!A vi ljudi pomagajte ima da me smori sto nemam dovoljno prica i viceva a za viceve cu da zamolim u novom topicu :roll:
 
nije bash zagonetna

:lol:

Radič Tanasković (30), Marko Živadinović (24) i Slobodan Đorđević (30) iz Kragujevca kidnapovali su 13. oktobra taksistu Pink taksija Darka Garića i primoravali ga da puši marihuanu. Kako prenosi “Blic”, mladići su zatražili od Garića da ih odveze do sela Kamenica i tamo su ga zadržali u seoskoj kući. “Pretili su mi sekiricom da će da me seku ukoliko ne duvam travu s njima, a kada su me pozvale kolege, rekli su mi da kažem da mi je pukla guma”, rekao je Garić. Sumnjičave kolege su se, međutim, dale u potragu i naišle na njega oko ponoći, kada je jednog od trojice mušterija vraćao za Kragujevac. Otmičara su, kako “Blic” nezvanično saznaje, “malo propustili kroz šake”, i onda pozvali policiju. Patrola je pohapsila i ostale otmičare, a Okružni sud je protiv sve trojice pokrenuo istragu.
 

Back
Top