Da su zene iskrenije prema sebi i pica bi bila sretnija

Zene da li ste primetile da ima dosta muskaraca koji nekako "stede" zene, sve im je nekako zao da je istorbaju kao kravu i misle da joj cine lose ako joj jako nabiju?

Sta mislite zasto je to tako, da li je zato sto puno zena glumata kako to ne vole?
tuda beba prolazi, sa svom koscatom glavudzom, mislite da je u poredjenju sa tim nesto opasna ta vasa virsla?
 
Zene da li ste primetile da ima dosta muskaraca koji nekako "stede" zene, sve im je nekako zao da je istorbaju kao kravu i misle da joj cine lose ako joj jako nabiju?

Sta mislite zasto je to tako, da li je zato sto puno zena glumata kako to ne vole?

Glumataju Sinnke, glumataju.
A kad se opamete, onda je obično već kasno, više nisu ribe nego matori skrndelji na koje se nikom ne diže.
 
Zene da li ste primetile da ima dosta muskaraca koji nekako "stede" zene, sve im je nekako zao da je istorbaju kao kravu i misle da joj cine lose ako joj jako nabiju?

Sta mislite zasto je to tako, da li je zato sto puno zena glumata kako to ne vole?
Ju kakvo iznenadjenje, opet si nesto tacno napisao u naslovu :okok:
Plase se muskarci da je ne uvrede, jer misle da je svetica ako je fina.

Takodje im se onda desava da neku slobodniju tretiraju kao drrolju, a ona zeljna zagrljaja.
Muskarci su nekad vrlo ograniceni i sve shvataju crno- belo.

I retki su oni sa dobrom sexualnom inteligencijom, koji zene shvataju kao ljudska bica sa istim potrebama i fantazijama kakve i oni imaju.
 
Ju kakvo iznenadjenje, opet si nesto tacno napisao u naslovu :okok:
Plase se muskarci da je ne uvrede, jer misle da je svetica ako je fina.

Takodje im se onda desava da neku slobodniju tretiraju kao drrolju, a ona zeljna zagrljaja.
Muskarci su nekad vrlo ograniceni i sve shvataju crno- belo.

I retki su oni sa dobrom sexualnom inteligencijom, koji zene shvataju kao ljudska bica sa istim potrebama i fantazijama kakve i oni imaju.

ja sam mom stavila do znanja i ispričala mu razne fantazije, da mi je prosto postalo smešno da je dovoljno da ga nežno poljubim u vrat i op, odmah skoči, zna čovek tačno šta mislim:zper:
naravno kad smo sami, u društvu se kontrolišemo...:D
 

Back
Top