Povreda

milkokv

Ističe se
Poruka
2.615
ja sam malopre provalio da imam masnicu na nozii,ali ne znam kako sam zadobio udarac.ribu nemam tako da otpada mogucnost da me je ona zveknula slucajno.jel ste zadobili nekad lakse ili teske telesne povrede u toku sexa.meni je vise puta malo falilo da devojci slomim nogu.primio sam i nekoliko laktova ali nije to nista
 
jednom sam ga šutnula tamo gde je malo nezgodno:rumenko:, a mali milion puta imam upalu mišića, ogrebotine svuda i modrice po nogama al to redje.
šta ću aktivnosti su aktivnosti a mi smo malo 'aktivniji':rumenka:
 
ja sam malopre provalio da imam masnicu na nozii,ali ne znam kako sam zadobio udarac.ribu nemam tako da otpada mogucnost da me je ona zveknula slucajno.jel ste zadobili nekad lakse ili teske telesne povrede u toku sexa.meni je vise puta malo falilo da devojci slomim nogu.primio sam i nekoliko laktova ali nije to nista

Mislim, kakav je to sex ako ne polomimo krevet, dobijemo iščašenje svih mogućih zglobova, i na kraju, kao krešendo, završimo u Urgentnom....:roll:
 
jednom je dobio koljeno u zube, ali samo zato sto sam se pruzala da ugasim telefon

mrzim telefone, pogotovu fiksni! jednom mi onako skroz raspoložni podohvatali se, ode odeća, ma sve onako ko na filmu, malo nežno malo grubo i taman počela radnja, kad zvoni prokleti telefon!:besna:
mislim, pošizela sam, izbacilo me iz raspoloženja:sad2:
i samo sam mu rekla 'baš me briga za telefon' al nije to bilo to, trebalo mi malo dok opet udjem u fazon od pre zvonjenja.:sad2:
 
mrzim telefone, pogotovu fiksni! jednom mi onako skroz raspoložni podohvatali se, ode odeća, ma sve onako ko na filmu, malo nežno malo grubo i taman počela radnja, kad zvoni prokleti telefon!:besna:
mislim, pošizela sam, izbacilo me iz raspoloženja:sad2:
i samo sam mu rekla 'baš me briga za telefon' al nije to bilo to, trebalo mi malo dok opet udjem u fazon od pre zvonjenja.:sad2:
ma ovo bio alarm za "pola sata do prolaska autobusa" :neutral:
 
ja sam malopre provalio da imam masnicu na nozii,ali ne znam kako sam zadobio udarac.ribu nemam tako da otpada mogucnost da me je ona zveknula slucajno.jel ste zadobili nekad lakse ili teske telesne povrede u toku sexa.meni je vise puta malo falilo da devojci slomim nogu.primio sam i nekoliko laktova ali nije to nista
Pa kako ste se sexali da si nogu mogao da joj slomis?
 
ja sam malopre provalio da imam masnicu na nozii,ali ne znam kako sam zadobio udarac.ribu nemam tako da otpada mogucnost da me je ona zveknula slucajno.jel ste zadobili nekad lakse ili teske telesne povrede u toku sexa.meni je vise puta malo falilo da devojci slomim nogu.primio sam i nekoliko laktova ali nije to nista
Jednom za malo da mi ispadne kaciga
 

Back
Top