Jesam li ja normalan???

Macak Stanislav

Zainteresovan član
Poruka
404
Poz
Imam 16 godina sad krajem jula punim 17 i sad svi moji ortaci se loze na izlazenje po celu noc splavovi klubovi ovo ono idem i ja s njima nije da ne idem ali ne zato sto mi je zanimljivo nego cisto da ih ne ispalim mene sve to strasno smara to gubljenje i napijanje :roll: mislim sta ima u tome?
Da se ja pitam najvise bi voleo da imam oko 25-26 godina zenu malo dete posao i da je sve to vec zavrseno da mogu normalno da zivim a oni bas suprotno nikakve obaveze spavanje po ceo dan .............. Mene zanima da li neko od vas tako misli? Da li je nekad tako mislio? Nece valjda samnom da bude suprotno kad budem trebo da se smirim ja da pocnem da ludujem :eek:
 
Poz
Imam 16 godina sad krajem jula punim 17 i sad svi moji ortaci se loze na izlazenje po celu noc splavovi klubovi ovo ono idem i ja s njima nije da ne idem ali ne zato sto mi je zanimljivo nego cisto da ih ne ispalim mene sve to strasno smara to gubljenje i napijanje :roll: mislim sta ima u tome?
Da se ja pitam najvise bi voleo da imam oko 25-26 godina zenu malo dete posao i da je sve to vec zavrseno da mogu normalno da zivim a oni bas suprotno nikakve obaveze spavanje po ceo dan .............. Mene zanima da li neko od vas tako misli? Da li je nekad tako mislio? Nece valjda samnom da bude suprotno kad budem trebo da se smirim ja da pocnem da ludujem :eek:

Ma jok bre, samo nisi stereotipan lik...Samo nemoj previse da se u ovim godinama uzivljavas u tu pricu zena, deca i to...I da, ne valja ni da furas iskljucivo tu pricu, izlazi malo sa ortacima...
 
Normalan? Jeesi, srećo, normalan si...
I ja sam tako mislila, dobro, slično, pošto ne planiram da s' udajem i imam decu, ali dobar posao- da...i nikad nisam preterano volela izlaske, naročito po splavovima...i tada, a i sada uglavnom idem na svirke, ili je to neko opušteno druženje s drugarima negde ovako van diskoteka i sl...
A da li će te stići to "ludilo" kasnije, to se ne zna-može i ne mora...
 
Poz
Imam 16 godina sad krajem jula punim 17 i sad svi moji ortaci se loze na izlazenje po celu noc splavovi klubovi ovo ono idem i ja s njima nije da ne idem ali ne zato sto mi je zanimljivo nego cisto da ih ne ispalim mene sve to strasno smara to gubljenje i napijanje :roll: mislim sta ima u tome?
Da se ja pitam najvise bi voleo da imam oko 25-26 godina zenu malo dete posao i da je sve to vec zavrseno da mogu normalno da zivim a oni bas suprotno nikakve obaveze spavanje po ceo dan .............. Mene zanima da li neko od vas tako misli? Da li je nekad tako mislio? Nece valjda samnom da bude suprotno kad budem trebo da se smirim ja da pocnem da ludujem :eek:

ovako ovo mi sve liči na mene do 20 god.
kad sam napunila 20 kao da sam pošandrcala, i sad bi htela da se provodim samo, da idem sa društvom svuda, svaki dan i da me baš briga za sve-tako da, ne brini samo ti je dosadno sad u životu, čekaj da kreneš na studije, ako već planiraš porodicu onda moraš od nečeg i da je hraniš.;)
i pusti da se sve samo od sebe dešava i uopšte ne razmišljaj o tome da li ćeš da se smiriš i kad, ne opterećuj se, već radi ono što ti prija i odgovara i ništa više.
a smirićeš se i kad bude trebalo.:ok:
 
Poz
Imam 16 godina sad krajem jula punim 17 i sad svi moji ortaci se loze na izlazenje po celu noc splavovi klubovi ovo ono idem i ja s njima nije da ne idem ali ne zato sto mi je zanimljivo nego cisto da ih ne ispalim mene sve to strasno smara to gubljenje i napijanje :roll: mislim sta ima u tome?
Da se ja pitam najvise bi voleo da imam oko 25-26 godina zenu malo dete posao i da je sve to vec zavrseno da mogu normalno da zivim a oni bas suprotno nikakve obaveze spavanje po ceo dan .............. Mene zanima da li neko od vas tako misli? Da li je nekad tako mislio? Nece valjda samnom da bude suprotno kad budem trebo da se smirim ja da pocnem da ludujem :eek:

Ah vi mladi :mazi:
 
Brate, hoce li nekad doci neko sa pitanjem"Da li sam ja normalan zato sto po celu noc izlazim po splavovima, zezam se, uzivam u zivotu, itd." nego uvek ovi mozgovi...

Sine, nisi normalan, i to ozbiljno mislim!

Ajde :roll:

@tema

Ok je . Nemamo svi ista interesovanja, i to je sasvim normalno . Ne volimo svi da pijancimo, izlazimo svak vece, idemo na pena parties and etc . Probaj sto vise da se druzis sa drogovima van tih izlazaka, ne mora to da bude obavezno odlazak u grad . Ali sta znam neko zezanje na ulici u kraju, fudbal ili neki drugi sport .... ;)
 
Ajde :roll:

@tema

Ok je . Nemamo svi ista interesovanja, i to je sasvim normalno . Ne volimo svi da pijancimo, izlazimo svak vece, idemo na pena parties and etc . Probaj sto vise da se druzis sa drogovima van tih izlazaka, ne mora to da bude obavezno odlazak u grad . Ali sta znam neko zezanje na ulici u kraju, fudbal ili neki drugi sport .... ;)


To da za fudbal sam uvek raspolozen i na bilijar cesto odem sa ortacima i na nekim zurkama mi je zanimljivo ali onima gde ima manje ljudi, gde poznajem bar polovinu
 
To da za fudbal sam uvek raspolozen i na bilijar cesto odem sa ortacima i na nekim zurkama mi je zanimljivo ali onima gde ima manje ljudi, gde poznajem bar polovinu poznajem

I zbog cega onda ti mislis da nisi normalan??

P.S. Na kraju ima da ispadne da izlazi vise od svih ostalih, ali ipak nije normalan. kao i uvek...

Uopste nemoj da se opterecujes tim stvarima .... Sasvim je uredu da ne volimo svi iste stvari i da nekom nesto prija manje a nesto vise ;) Pusti ti sta Snickers zbori :lol:

Au, al' si se ti sinak opustio sad kad si mod, a pre si bio manji od makovog zrna...

I ja nisam nista decku rekao, vec mi ide na nerve to sto uvek dodju i kukaju oko potpuno nebitnog problema!
 
I zbog cega onda ti mislis da nisi normalan??

P.S. Na kraju ima da ispadne da izlazi vise od svih ostalih, ali ipak nije normalan. kao i uvek...



Au, al' si se ti sinak opustio sad kad si mod, a pre si bio manji od makovog zrna...

I ja nisam nista decku rekao, vec mi ide na nerve to sto uvek dodju i kukaju oko potpuno nebitnog problema!

Ajde :roll:

Svakom tudji problem deluje nebitno .
 
Poz
Imam 16 godina sad krajem jula punim 17 i sad svi moji ortaci se loze na izlazenje po celu noc splavovi klubovi ovo ono idem i ja s njima nije da ne idem ali ne zato sto mi je zanimljivo nego cisto da ih ne ispalim mene sve to strasno smara to gubljenje i napijanje :roll: mislim sta ima u tome?
Da se ja pitam najvise bi voleo da imam oko 25-26 godina zenu malo dete posao i da je sve to vec zavrseno da mogu normalno da zivim a oni bas suprotno nikakve obaveze spavanje po ceo dan .............. Mene zanima da li neko od vas tako misli? Da li je nekad tako mislio? Nece valjda samnom da bude suprotno kad budem trebo da se smirim ja da pocnem da ludujem :eek:

Sasvim si :ok:
Nista ne brini... ;)
Ovi sto izlaze svako vece na splavove treba da se zapitaju da li su normalni...
 
Poz
Imam 16 godina sad krajem jula punim 17 i sad svi moji ortaci se loze na izlazenje po celu noc splavovi klubovi ovo ono idem i ja s njima nije da ne idem ali ne zato sto mi je zanimljivo nego cisto da ih ne ispalim mene sve to strasno smara to gubljenje i napijanje :roll: mislim sta ima u tome?
Da se ja pitam najvise bi voleo da imam oko 25-26 godina zenu malo dete posao i da je sve to vec zavrseno da mogu normalno da zivim a oni bas suprotno nikakve obaveze spavanje po ceo dan .............. Mene zanima da li neko od vas tako misli? Da li je nekad tako mislio? Nece valjda samnom da bude suprotno kad budem trebo da se smirim ja da pocnem da ludujem :eek:

1. Tebi ne odgovara mesto gde izlazite,a izgleda ni drustvo koje voli ta mesta!
resenje: Nadji nekoga sa kime volis da izlazis,ko bira mesta gde se ti dobro osecas pa izlazi!
2.ti si decko panj! Ko jos normalan zeli u svojim najboljim godinama da ima decu i zenu? Omg! Imas pare,imas stan,imas kola,mlad si mozes da uzivas kao grof!Konacno nema nikog da te drka sto si dosao kuci u 5 ujutru,sto povracas po krevetu i sobi,sto imas mamurluk,nema nikog da te tera da radis nesto ako ti neces,nema budjenja,jedes sta ti volis kako hoces,izlazis kad hoces i radis sta hoces,mozes da tormas ribe svako vece,imas svoj mir i vreme da se posvetis sebi i ti bi to sve bacio da ne bi izlazio sa losim drustvom! Panju,tupsone... Cim zavrsim faks i nadjem posao ili ja izlazim iz kuce ili moji matorci lete napolje i necu da se zenim nikad! Mozda u 30 i nekoj kada me vise niko ne bude hteo i kada me i maloletnice budu odjebale e tada cu da prestanem! Najlepse je biti slobodan i samostalan!
 
1. Tebi ne odgovara mesto gde izlazite,a izgleda ni drustvo koje voli ta mesta!
resenje: Nadji nekoga sa kime volis da izlazis,ko bira mesta gde se ti dobro osecas pa izlazi!
2.ti si decko panj! Ko jos normalan zeli u svojim najboljim godinama da ima decu i zenu? Omg! Imas pare,imas stan,imas kola,mlad si mozes da uzivas kao grof!Konacno nema nikog da te drka sto si dosao kuci u 5 ujutru,sto povracas po krevetu i sobi,sto imas mamurluk,nema nikog da te tera da radis nesto ako ti neces,nema budjenja,jedes sta ti volis kako hoces,izlazis kad hoces i radis sta hoces,mozes da tormas ribe svako vece,imas svoj mir i vreme da se posvetis sebi i ti bi to sve bacio da ne bi izlazio sa losim drustvom! Panju,tupsone... Cim zavrsim faks i nadjem posao ili ja izlazim iz kuce ili moji matorci lete napolje i necu da se zenim nikad! Mozda u 30 i nekoj kada me vise niko ne bude hteo i kada me i maloletnice budu odjebale e tada cu da prestanem! Najlepse je biti slobodan i samostalan!

podseti me da ako imam dete kao ti da ga ubijem na rodjenju :eek:
 
Moje mesto moderatora nema veze sa tim o cemu ti pricas :lol: na svaciju srecu :lol:

Ja planiram cim zavrsim srednju da odem u drugi grad, daleko od svojih, ako mi se kasnije pruzi prilika i u drugu drzavu :think: Ne znam odakle ti argumenti za to sto govoris, ali dobro.. Oprosteno ti je

Opet zavisis od njih i od toga da li ti daju kes ili ne! Kada bih otisao da studiram u drugi grad ako ne bi dao sve ispite pojeli bi mi jetru,ovako ce da mi jedu jetru, ali manje jer ih ne kostam puno! I sta ce se promeniti kada odes u drugu zemlju? Hoce svi tebi trcati u narucje? Hoce svi biti nasmejani i pevati ti i zeleti dobrodoslicu? Imaces bolje stvari i opet ce ti biti isto! Ja ostajem u Srbiji i u svom gradu! Verujem da nigde nije bolje! Mozda jeste na nekim tropskim ostrvima,ali od tog posla tesko da ima nesto! Od mirnih ljudi deca su budale,probisveti,debili,zena je ta koja komanduje i izivljava se na muskarcu,a od budala su deca dobra i mirna i zena poslusna! Ono sam rekao jer si panj! *** ne ponasas se normalno kao svi ljudi,ja sam debil ali znam da se vladam i pricam normalne stvari!
 
Opet zavisis od njih i od toga da li ti daju kes ili ne! Kada bih otisao da studiram u drugi grad ako ne bi dao sve ispite pojeli bi mi jetru,ovako ce da mi jedu jetru, ali manje jer ih ne kostam puno! I sta ce se promeniti kada odes u drugu zemlju? Hoce svi tebi trcati u narucje? Hoce svi biti nasmejani i pevati ti i zeleti dobrodoslicu? Imaces bolje stvari i opet ce ti biti isto! Ja ostajem u Srbiji i u svom gradu! Verujem da nigde nije bolje! Mozda jeste na nekim tropskim ostrvima,ali od tog posla tesko da ima nesto! Od mirnih ljudi deca su budale,probisveti,debili,zena je ta koja komanduje i izivljava se na muskarcu,a od budala su deca dobra i mirna i zena poslusna! Ono sam rekao jer si panj! *** ne ponasas se normalno kao svi ljudi,ja sam debil ali znam da se vladam i pricam normalne stvari!

:think: Ne ne zavisim . Argumentuj pobogu, pricas u prazno ne mogu da pohvatam sta mislis :dash:

Vidis ja i ti se tu mnogo razlikujemo, prvo moji roditelji nisu takvi, nisam nikad ama bas nikad u zivotu bio prisiljen na ucenje, verovatno mi zato i ide veoma dobro (za razliku od moje sestre sa kojom su sedeli maltene do osmog razreda osnovne i ucili sa njom i koja i dan danas nema veze sa ziotom, ali uziva u smislu da non stop izlazi trosi pare ...) . Ja ucenje ne shvatam toliko pogubno kao ti :confused: Nisam neki veliki streber ali volim da ucim ono cime volim da se bavim , kao sto vidite sve prirodne nauke dok drustvene imaju neku draz ali nije to to ... Tako da meni ne bi jeli jetru :lol:

Promenice se mnogo toga . Srbija niti ima niti ce imati u mom zivotnom veku dobro razvijenu bransu koja mene zanima, tako da sebe ovde ne pronalazim ni malo , patriota jesam ali ne toliki da bih unistio svoj zivot zarad drzave i njenih ciljeva . Izmedju ostalog cenice se moj rad, trud i zalaganje, samim tim plata je veca, samim tim resavaju se novcani problemi ... Da naglasim samo, ne ocekujem da se od svog buduceg zanimanja "napravim vila" , "izotvaram hotela" i slicno ... Samo normalan i umeren zivot .

Od mirnih ljudi deca su budale,probisveti,debili,zena je ta koja komanduje i izivljava se na muskarcu,a od budala su deca dobra i mirna i zena poslusna!


Ovo ne nalazim tacno ni u jednom delu . Apsolutno nema veze to da li su ljudi kako ih zoves "mirni" ili ne ... Bitno je vaspitanja . Logicno da musko treba da bude autoritet u kuci ali to ne znaci da treba da maltretira zenu i decu :confused: Autoritet nije isto sto i nasilje :neutral:

Ono sam rekao jer si panj! *** ne ponasas se normalno kao svi ljudi,ja sam debil ali znam da se vladam i pricam normalne stvari

Sta tacno vidis "nenormalno" u mom ponasanju :think: I ako dobro citam cinjenice ti tvrdis da svako ko se ne ponasa kao ti je "nenormalan" jel ? I uzgred postoji samo jedno pravo razmisljanje i ponasanje ? :think: Pojasni mi to ? :think:
 

Back
Top