Србија,рај на земљи

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Političko poverenje Beograda i Pekinga osnov su razvoja strateškog partnerstva Srbije i Kine, ocenili premijeri dve zemlje Mirko Cvetković i Ven Đianbao. Cvetković potvrdio podršku Srbije konceptu jedne Kine.
. „Ја бих да истакнем да Србија јесте стратешки партнер и један од привилегованих саговорника Грчке, и да има стабилизаторску улогу која доприноси развоју читавог региона”, закључио је Папуљас.
Државни секретар Министарства економије и регионалног развоја Владе Републике Србије Драгијана Радоњић-Петровић изјавила је данас да је Италија за Србију значајан политички, економски и стратешки партнер.
Slavica Đukić-Dejanović je izjavila da BiH treba da bude strateški partner Srbije, ne samo politički, već i u oblasti ekonomije.
Astori, koji je Dačića dočekao uz najviše državne počasti, rekao je da je cilj Urugvaja izlazak na evropsko tržište i da je Srbija za tu zemlju veoma važan strateški partner u njegovom ispunjenju.
Uprkos osetnom padu dvostrane robne razmene u toku ove godine zbog svetske privredne krize, Madjarska i dalje ostaje strateški važan ekonomski partner Srbije, a taj nivo odnosa trebalo bi da se još više učvrsti tokom predstojećeg boravka predsednika Borisa Tadića u Budimpešti, u ponedeljak i utorak.
Rusko - srpska privredna saradnja je u usponu i mogla bi se označiti kao ekonomsko strateško partnerstvo, posebno u energetici, izjavio je ambasador Ruske federacije u našoj zemlji Aleksandar Konuzin
Zamenik predsednika Vlade Srbije i ministar policije Ivica Dačić, koji boravi u radnoj poseti Sjedinjenim Američkim Državama, posle posete američkom Kongresu izjavio je da su SAD jedan od najvažnijih strateških partnera Srbije i da je u tom smislu veoma važan dijalog i stalna saradnja koju Srbija ima s najvišim državnim predstavnicima te zemlje.

Са оволиким бројем стратешких партнера,шта рећи: РАЈ НА ЗЕМЉИ
Толико стратешких пријатеља нема нико.Србија је најстратешкија земља на свету.
И сам Броз се окреће у гробу,ни сам није имо волко стратешких партнера.
Дакле грађани,гледајући стратешке партнере,јаки смо.Много.Најјачи.Рај на земљи.:mrgreen:
Ваше мишљење?
 
Са оволиким бројем стратешких партнера,шта рећи: РАЈ НА ЗЕМЉИ
Толико стратешких пријатеља нема нико.Србија је најстратешкија земља на свету.
И сам Броз се окреће у гробу,ни сам није имо волко стратешких партнера.
Дакле грађани,гледајући стратешке партнере,јаки смо.Много.Најјачи.Рај на земљи.:mrgreen:
Ваше мишљење?

Strateški smo dovedeni do dna ....ozbiljnom strategijom vladajućih DEMAGOGA I STRATEGA
 
pa nisu svi u mogućnosti da se skrivaju kod nas,jajare su ostale kući:rotf::cool:

ajmo ponovo...dakle..omladinac...sav šljam srpskog podzemlja ima hrvatski pasoš...počev od Legije,preko pok.Spasojevića,Šiptara,do ovog goveda što ga lečite o trošku vaše lepe...jer je hrvatski državljanin...pok.Arkan je imao Hrvatsko,Srpsko i čini mi se još jedno državljanstvo...mislim...gori ste od ovih u Federaciji...oni su davali pasoše za mudžose uvezene zbog zasluga u ratu..a vi..zato što vas neki ko Arkan kokali ko miševe...:think:
 
ajmo ponovo...dakle..omladinac...sav šljam srpskog podzemlja ima hrvatski pasoš...počev od Legije,preko pok.Spasojevića,Šiptara,do ovog goveda što ga lečite o trošku vaše lepe...jer je hrvatski državljanin...pok.Arkan je imao Hrvatsko,Srpsko i čini mi se još jedno državljanstvo...mislim...gori ste od ovih u Federaciji...oni su davali pasoše za mudžose uvezene zbog zasluga u ratu..a vi..zato što vas neki ko Arkan kokali ko miševe...:think:

ta je putovnica na cijeni a para buši di burgija neće!!!"ko ima dolara kupa se u moru a ko nema dolara kupa noge u lavoru".:cool:
A dali ti stvarno misliš da su oni čekali u redu i dobijali putovnice na regularan način,baš si "zelen":cool:
 
ta je putovnica na cijeni a para buši di burgija neće!!!"ko ima dolara kupa se u moru a ko nema dolara kupa noge u lavoru".:cool:
A dali ti stvarno misliš da su oni čekali u redu i dobijali putovnice na regularan način,baš si "zelen":cool:

dakle...znam ja kako su oni dobijali pasoše...al mi nije jasno koja budaletina je izdala pasoš Arkanu? Čovek koji je toliko "zla" naneo hrvatskom puku nije baš lik koji se ne ureže u sećanje? a što se tiče cene pasoša...koja je to cena kad ga svaka ulična jajara ( tipa Simovića i Kalinića) ima...to samo govori da djelatnici vašeg ministarstva se uebu za sitne pare....:ok:
 
trenutno je vecina njih na Hrvatskom primorju na zasluzenom odmoru!? :cool:

Kaze PR hrvatskog MUP-a "Ispitujemo koje od nasih sluzbenika da drzavljanstvo i putovnicu Kalinicu",

ako krene da ispituje ima da pohapse pola djelatnika iz svoje policijske administracije.

pa tako i treba da radi policija,da istražuje i apsi ko je namjerno pogriješio!! na našu radost,mislim običnih građana:cool:
to naši i vaši krimosi je čista demagogija:bye::cool:
 
dakle...znam ja kako su oni dobijali pasoše...al mi nije jasno koja budaletina je izdala pasoš Arkanu? Čovek koji je toliko "zla" naneo hrvatskom puku nije baš lik koji se ne ureže u sećanje? a što se tiče cene pasoša...koja je to cena kad ga svaka ulična jajara ( tipa Simovića i Kalinića) ima...to samo govori da djelatnici vašeg ministarstva se uebu za sitne pare....:ok:

pa ljudi sličnih moralnih karakteristika kao i sam Arkan."za 100 lira u 100 vira".E pa ja ne smatram Simovića i Kalinića jajarama u tome je naše ne-suglasje.Jajare su za mene ljudi koji ce 10-20eu da ukradu od kakve babe:cool:
 
pa ljudi sličnih moralnih karakteristika kao i sam Arkan."za 100 lira u 100 vira".E pa ja ne smatram Simovića i Kalinića jajarama u tome je naše ne-suglasje.Jajare su za mene ljudi koji ce 10-20eu da ukradu od kakve babe:cool:

n
u stvari željiš reći da je korupcija i mito u Hrvatskoj pojava za sitne pare? ne nego su intelektualci sa po dva fakulteta....obične jajare koje su se uvlačile u bulju Lukoviću,Spasojeviću i Legiji....i ništa više....
 
n
u stvari željiš reći da je korupcija i mito u Hrvatskoj pojava za sitne pare? ne nego su intelektualci sa po dva fakulteta....obične jajare koje su se uvlačile u bulju Lukoviću,Spasojeviću i Legiji....i ništa više....

pogrešno si me shvatio!! aj slikovno
Isto kao piramida u bazi su jajare a što bliže vrhu tamo su veće ribe.Kalinić je recimo sredina a Arkan bi trebao da je u samom vrhu.Nadam se da si me razumio,i još jednom da napišem da su kriminalci "bezbojni":cool:
 
pogrešno si me shvatio!! aj slikovno
Isto kao piramida u bazi su jajare a što bliže vrhu tamo su veće ribe.Kalinić je recimo sredina a Arkan bi trebao da je u samom vrhu.Nadam se da si me razumio,i još jednom da napišem da su kriminalci "bezbojni":cool:

pa omladinac...ako ćemo slikovito.....ni Luković i Stanojević nisu vrh....prema tome ni ova dva pilićara što su se poklala oko p.čk. nemogu biti sredina....a što se tiče boje slažem se...
 

Back
Top