Pajtićev vozač oborio dečaka

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Novi Sad - Petnaestogodišnji dečak lakše je povređen kada je na njega danas oko 15 časova u Novom Sadu naleteo službeni „audi“ vojvođanske vlade u kojem je bio i pokrajinski premijer Bojan Pajtić.

Nezgoda se dogodila kada je Pajtić sa pratnjom skretao iz Futoške u Ulicu braće Ribnikara, a petnaestogodišnjak je istrčao ispred „audija“ i „škode superb“ neposredno nakon pešačkog prelaza u Braće Ribnikara. „Audi“, u kojem je bio i Pajtić, dečaka je udario desnom ivicom haube i odbacio ga na asfalt. Odmah nakon sudara iz vozila je izašao Pajtić i njegova pratnja, koji su prišli da pomognu, a ubrzo je stigla i ekipa Hitne pomoć.

Doktori su na licu mesta sanirali povrede dečaku, koje su kvalifikovane kao lakše. Povređena mu je desna ruka, koja mu je previjena na licu mesta i ima oderotine na licu. Nije odvezen u bolnicu i zajedno je sa pokrajinskim premijerom sačekao policiju, kao i dežurnog istražnog sudiju opštinskog suda koji je obavio uviđaj.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/195575/Pajticev-vozac-oborio-decaka

Е да видимо сад потез демокрацијских власти.
Ако се скандирање сматра кривичним делом и тражи линч судије,да видимо шта је ово.
Чист покушај убиства са предумишљајем,верујем да ће изјавити еуропски министар и тужилаштво.
 
А што возач да одговара? Сети се како је смењен онај Исаковић исто због саобраћајке - али са смртним исходом...

A gde je poginula ta devojka? Na stanici za autobus zar ne? Sto znaci da je vozac izletei van kolovoza i ubio je. U ovom slucaju ako je tacno to sto kazu, a na tom mestu ima kamera, lako moze da se utvrdi cija je krivica. Ja redevno prelazim bulevar van pesackog prelaza, da me pkupi neki auto kada mu izlaetim, ko ce biti kriv...
 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/195575/Pajticev-vozac-oborio-decaka
Pajtićev vozač oborio dečaka
Novi Sad - Petnaestogodišnji dečak lakše je povređen kada je na njega danas oko 15 časova u Novom Sadu naleteo službeni „audi“ vojvođanske vlade u kojem je bio i pokrajinski premijer Bojan Pajtić.
Nezgoda se dogodila kada je Pajtić sa pratnjom skretao iz Futoške u Ulicu braće Ribnikara, a petnaestogodišnjak je istrčao ispred „audija“ i „škode superb“ neposredno nakon pešačkog prelaza u Braće Ribnikara. „Audi“, u kojem je bio i Pajtić, dečaka je udario desnom ivicom haube i odbacio ga na asfalt. Odmah nakon sudara iz vozila je izašao Pajtić i njegova pratnja, koji su prišli da pomognu, a ubrzo je stigla i ekipa Hitne pomoć.


Doktori su na licu mesta sanirali povrede dečaku, koje su kvalifikovane kao lakše. Povređena mu je desna ruka, koja mu je previjena na licu mesta i ima oderotine na licu. Nije odvezen u bolnicu i zajedno je sa pokrajinskim premijerom sačekao policiju, kao i dežurnog istražnog sudiju opštinskog suda koji je obavio uviđaj.
Pajtić: Žao mi je, on je sin mog prijatelja
- Sedeo sam u prvom automobilu i dečak je izleteo pred nas. Drago mi je što nije zadobio teže povrede i jako mi je žao što se ovo dogodilo jer se radi o sinu mog dobrog prijatelja i kolege sa Pravnog fakulteta - izjavio je kratko pokrajinski premijer Bojan Pajtić.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Обратите пажњу на наслов и болдовани део....
Крив је пајтићев возач....а бахатост ових из власти на путу
се не спомиње.....
:per: :per: :per:
 

Back
Top