HELP za GTA Vice City :)

3

3EMYH:)

Gost
E ovako.. Igrala sam GTA Vice City, i kupila sam CD Vice City Modern Mod, tj. neki bonus disk gde imaju Game Update MOD Toolz Vechile Mod's Help gde imaju dodaci hotela, aerodroma, nivoa, obala, automobila:)... I ima jedan help file gde pishe kako se to prebacuje, ali je na ceskom ili madjarskom:(. Ako neko zna, molim pomoc :)
 
Bas tako. Sve foldere sa tog cd-a kopiraj u C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City . Ali, ako ikada pozelis da vratis stari mod, foldere koji se vec nalaze u tom folderu gde je igrica instalirana prekopiraj na neko mesto...
 
Probala sam sa Copy/Paste SVIH fajlova ali onda nije hteo da pokrene igricu, pa sam je reinstalirala i prebacila samo neke fajlove. Jel neko zna koje fajlove ne treba kopirati?? Anyway, thanx!! 8)
 
ja imam taj neku patch gde ima gomila novih vozila,zgrada,moztova,itd. ali jednostavno se instalira pokretanjem .exe filea i sve obavi sam."Tezak" je oko 170mb i uz to ide neki update1.1 sve radi just perfect! :wink:
pokusaj na tom cd-u da nadjes neki .exe file ili procitaj jednostavno "Read me" ili "Help" file pa sigurno ima objasnjeno ..
nadam se da sam bio od pomoci jav sta si uradila . 8)
 
ja sam 3EMYH:), samo sam registrovala nick:)...
@ santa_claus, na ovom CD-u nema nijednog .exe fajla, e nema ni Read me ni Help, nego samo neki INFO!, i tu pishe neshto na madjarskom (ili cheshkom), ja sam samo razumela da treba da se NESHTO kopira u C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City :(
 
nemam ideju :),a jel to zvanican neki CD ili ti je to neko narezao onako bezveze...?
stvarno nemam ideju,nadji neki madzarski recnik pa prevedi to.hehe :) ne znam sta drugo da ti kazem.
i reci mi jos jesu li u pitanju veliki file-ovi ili neki mali ..jadni.. ? 8)
 

Back
Top