patuljasti pinc

ja imam ovakvog psa .... samo je zuta :) udomila sam je pre 3 godine iz jednog azila i nikada se nisam pokajala ..... prepametna je, predobra i pravi je ljubimac.

Mina21 ... ovo je odlicna alternativa za ljude koji nemaju para, a hoce --rasno-- pseto :)
 
Pa ništa jeftinije nije moglo da im se svidi? Sve nabrojane rase imaju... kako da se izrazim... mala legla, komplikovana koćenja i velika ulaganja i zato su cene štenaca, razumljivo, nešto više nego recimo kod labradora gde kuja u proseku ošteni po osmoro u svakom leglu. A kad neko na forumu traži "s' neba, pa u rebra" tako skup poklon, teško ga je uzeti za ozbiljno.

:think: Da li ovaj svoj post da kopiram u lepljivu na vrhu Želeo bih da mi neko pokloni?
 
Pa ništa jeftinije nije moglo da im se svidi? Sve nabrojane rase imaju... kako da se izrazim... mala legla, komplikovana koćenja i velika ulaganja i zato su cene štenaca, razumljivo, nešto više nego recimo kod labradora gde kuja u proseku ošteni po osmoro u svakom leglu. A kad neko na forumu traži "s' neba, pa u rebra" tako skup poklon, teško ga je uzeti za ozbiljno.

:think: Da li ovaj svoj post da kopiram u lepljivu na vrhu Želeo bih da mi neko pokloni?

Da:heart:
 
Dobro, možda sam to mogla i malo suptilnije. Ali poenta je da su u pitanju skupi psi, u koje je neko uložio dosta svog novca ali i više od toga, ljubavi i strpljenja, i neće se tek tako lako odlučiti da pokloni štene osobi o kojoj ne zna ništa ili skoro ništa. Iz svega što se dešava, iza takvih oglasa bi lako mogao da stoji i preprodavac iz Mađarske. :lol:
 
takav pas tj ta rasa s enece nika dpoklanjati!

elem.
ova koju ja nudim je mala da manje ne moze biti
ali
nekom ni to nije dovoljnooce bas bas malo za unutra
ja im ponudim jok ne vredi
spicaste usi
jok ni to ne vredi
potpuno bela
ma ni to..
a da vas pitam ja nesto
jel vi imate papire od kojih rodtelja poticete??
aman pobogu ljudi

treba vam malo patuljasto kuce evo ga!
 
takav pas tj ta rasa s enece nika dpoklanjati!

elem.
ova koju ja nudim je mala da manje ne moze biti
ali
nekom ni to nije dovoljnooce bas bas malo za unutra
ja im ponudim jok ne vredi
spicaste usi
jok ni to ne vredi
potpuno bela
ma ni to..
a da vas pitam ja nesto
jel vi imate papire od kojih rodtelja poticete??
aman pobogu ljudi

treba vam malo patuljasto kuce evo ga!

Decko je poklanjao civavu zbog puta u inostranstvo,ali sam ja zakasnila na oglas,vec je otputovao.Sto znaci ipak ima ljudi koji poklanjaju takve pse.
 
Decko je poklanjao civavu zbog puta u inostranstvo,ali sam ja zakasnila na oglas,vec je otputovao.Sto znaci ipak ima ljudi koji poklanjaju takve pse.

To su jako retke situacije, zbog ove ili one okolnosti, i najčešće su u pitanju već odrasli psi. Umesto otvaranja tema i kukanja što ste zatrpani ponudama sa "nekim tamo džukelama :roll:" možda bi mogli da sačekate neku takvu situaciju. Ako se i poklanja štene neke od tih rasa, poklanja se isključvo ljudima od poverenja, ako štene ima neku od starta vidljivu manu, možda i diskvalifikacionu (nikad neću prežaliti kratkorepo štene škotskog terijera koje je pre 7-8 godina poklanjao jedan odgajivač a za koje onda nisam imala uslova).
 
Udomila bih stene patuljastog pinca ili civave,jer nisam u mogucnosti da ga kupim,kao poklon za sina.:D

Imam u dvoristu 7 mesanaca,ipak trazim malog psa za kucu,pinc,civava,maltezer,to se svidja mojoj deci.:worth:

takav pas tj ta rasa s enece nika dpoklanjati!

elem.
ova koju ja nudim je mala da manje ne moze biti
ali
nekom ni to nije dovoljnooce bas bas malo za unutra
ja im ponudim jok ne vredi
spicaste usi
jok ni to ne vredi
potpuno bela
ma ni to..
a da vas pitam ja nesto
jel vi imate papire od kojih rodtelja poticete??
aman pobogu ljudi

treba vam malo patuljasto kuce evo ga!


pa nije --dovoljno dobro-- zato sto je mesanac ..... a da je rasno, verovatno bi zanemarili i velicinu i boju i pedigre .... samo neka je rasno.
 
Nisi u pravu,moja deca vole te pse i graju se sa njima,svi oni imaju od 2-17 godina,sve su veliki .Pa ljudi nisam ja jedina koja trazi rasnog psa.:dontunderstand:

Na ovom PDF u ako ne uzmes sta Ti se nudi, odmah kamenovanje
a, u pravu si, ima ljudi koji iz nekog razloga poklanjaju i rasne pse,
i zelim Vam svaku srecu u potrazi za vasom kucom :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top