Ljubav i posao
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Ljubav i posao

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Ljubav i posao

Dragi moji,
    jako me privlaci muskarac sa kojim sam u poslovnom odnosu...On je super dasa, visok, zgodan, vitak, lepe, tople oci, redovno vezba, jako je fin prema meni, svidjam mu se i sl..Na mukama sam otkako sam shvatila da se i ja jako primam na njega. Problem je u tome sto on ima veze sa mojim poslom, sto nije nikako dobro. I upravo je to i razlog zbog kojeg sam ga otkacinjala 1,5 godinu (koliko mi se on vec udvara)...Toliko vremena uspevam da ga izbegavam i da se pravim luda...
    Medjutim, jutros....Desilo se da smo se okrznuli u prolazu i u sekundi se pogledali pravo u oci i ja sam tada osetila nesto kao da me je struja udarila. Zadrhtala sam celim telom, sto je on osetio jer smo se dodirivali u tom trenutku, a kad sam mu se izvinula glas mi je bio potpuno promukao...On me je kasnije pozvao telefonom, ali ja nisam htela da se javim jer znam da sada i on zna...I evo bas sad hocu da umrem od sramote, jer necu da se muvam sa covekom koji ima veze sa mojim poslom.
    Kako da se ponasam nadalje prema njemu?
    Boj ne bije ljuto oruzje, vec boj bije srce u junaka!:@

Elita ranjeni Zoro (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    525

Podrazumevano Re: Ljubav i posao

a pa moramo se nekada odlučiti šta nam je važnije ljubav ili posao. Neko bi rekao da je spoj ta dva idealan zapravo a evo sada vidimo da se od toga i beži. Ali zašto?

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    832

Citat Original postavio gazela Pogledaj poruku
    Dragi moji,
    jako me privlaci muskarac sa kojim sam u poslovnom odnosu...On je super dasa, visok, zgodan, vitak, lepe, tople oci, redovno vezba, jako je fin prema meni, svidjam mu se i sl..Na mukama sam otkako sam shvatila da se i ja jako primam na njega. Problem je u tome sto on ima veze sa mojim poslom, sto nije nikako dobro. I upravo je to i razlog zbog kojeg sam ga otkacinjala 1,5 godinu (koliko mi se on vec udvara)...Toliko vremena uspevam da ga izbegavam i da se pravim luda...
    Medjutim, jutros....Desilo se da smo se okrznuli u prolazu i u sekundi se pogledali pravo u oci i ja sam tada osetila nesto kao da me je struja udarila. Zadrhtala sam celim telom, sto je on osetio jer smo se dodirivali u tom trenutku, a kad sam mu se izvinula glas mi je bio potpuno promukao...On me je kasnije pozvao telefonom, ali ja nisam htela da se javim jer znam da sada i on zna...I evo bas sad hocu da umrem od sramote, jer necu da se muvam sa covekom koji ima veze sa mojim poslom.
    ...................
    Kao Neron Rim...

Aktivan član chinaski (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Dragi moji,
    Imao sam vise puta ljubavni odnos s koleginicama i to se uglavnom ispostavilo kao lose iskustvo. Nisam umeo pogodno da ukomponujem svakodnevno susretanje u okviru poslovnog okruzenja i ljubavni odnos. Oduvek sam od takve situacije zazirao, jer je dugorocno puna izazova, i divim se ljudima koji kroz tako nesto prolaze lagodno i opusteno.

Zato nemam nista pametno da ti kazem, jer cini se da je problem u sustini neresiv ako oboje ostanete na svojim poslovima, on te privlaci, a ti strepis da se s njime upustis u odnos. Mozes da podlegnes izazovu, pa da se nadas najboljem. Ili da nastavis da odolevas uz pokusaj da ostvaris srecnu vezu sa nekim izvan posla.

Strpljen - spasen: moguce je da buducim sledom srecnih okolnosti prestane vas poslovni odnos, a da pri tom sacuvate licno prijateljstvo. To bi bilo najbolje.

U tom slucaju navali na njega!

Kako god bude, good luck!
    Happiness often sneaks in
    through a door you didn't
    know you left open

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1539

Ako ste na ravnopravnim pozicijama sto se posla tice, onda ok jer se definitivno dopadate jedno drugome. Plus sto te muva 1,5 godinu. Znam bracne partere koji rade zajedno i koji su se bas na poslu upoznali. Ali ako postoji konflik interesa ili je neko nekome nadredjeni onda imate problem. I naravno imate problem ako kompanija u kojoj radite zabranjuje veze izmedju zaposlenih. Znam jednan par kojima je sef rekao ili raskidajte ili otkaz.

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

ti u toj situaciji vidis problem i ako si dosad bila strpljiva budi jos malo....osetila si napad hormona i sad ti se pamet malo pomutila...nije dobro da sada i delas....malo prespavaj situaciju pa proceni....missim, nije to meni to ako strasno....istina, ja sam nedavno jednog kolegu odbila iako mi se sexualno jako dopadao....i dobro sam odradila sto nisam uletela u taj odnos jer se ispostavilo vremenom da je lik kr.eten.....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

pa lepo mu kazi sta mislis i osecas,da covek skonta...o boze xD

NeDoDiri nije na forumu
    nauči se čekatii,jer oni koji se (po)bune,odlaze brže
    Domaćin NeDoDiri (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    96

Pokušaj da zamisliš da on radi u nekoj drugoj firmi i da nemate nikakve poslovne kontakte..i reci sebi šta bi onda bilo i ima li tu priče o "zabranjenom vrtu"..
    Opisuješ njegov fizički izgled isključivo ..nijednom riječju ništa sem toga..šta ti to govori..?

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

Dragi moji,
    Valjda ste dovoljno zreli da možete "vući" i jedno i drugo...
    jes kažu ne valja miješati,ali ako tako reagujete jedno na drugo...grehota je...
    Carpe diem

Slične teme

1. Dobar posao ili iskrena ljubav?
    Autor nino1980 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 07.02.2009., 18:28
  2. ljubav ili sex.Ili iz sexa potice ljubav ili..........
    Autor Bustura u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.08.2005., 15:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •