Pomoc oko Bootova za CS

Gocky

Zainteresovan član
Poruka
160
Pitanje ima veze sa igricom Counter Strike 1.6...naime zanima me kako napraviti botove na mapi koju sam ja kreirao??? Znam napraviti i mapu i sve sto je potrebno za pokretanje , ali ne znam napraviti botove... :confused: moze li mi neko pomoci???
 
jesi li pokusao da pritisnes H kada mapa pocne
i da ubacis botove manuelno iz menija koji ti se otvori?
ili da u meniju za startovanje mape ukucas broj botova:think:


Probao sam sa pritiskom na taster H i izbacilo mi je opcije : da promenim tim,da ispustim trenutno oruzje,nesto o mapi....nigde nema te liste sa koje bih ja manuelno birao botove...

A sto se tice druge opcije ne vidim nigde opciju za upisivanje odredjenog broja botova u meniju za startovanje mape..... moze li jos kakva pomoc???
 
Evidentno je da stari botovi tipa z-bots i pod-bot za 1.6 ne rade na ovom novom CS-u. Dal' neko zna odakle mogu da se skinu ti botovi, ja sam probao da guglujem, ali na dial-up internetu nema sanse...

Hvala unapred
 
nadji i skini CS 1.8, mozes da igras servere sa 1.6 na 1.8, ima botovi, a i malo je bolja grafika drugaciji modeli nekih pusaka (bolji), lepsi zvuk... CS 1.8 koji treba da skines je 5 dela i ti delovi su uploadovani na hotfile...
 

Back
Top