Jedan mali savet srpskom delu foruma

Не , треба одговарати само нормалним људима.е си ти то добронамеран?

Jesam, ozbiljan sam. slicno kao i sto sam govorio o paradi. ajd sad da ne povlacim paralele izmedju toga...ali brate tema o drzavnosti Hrvatske i slicno...crnogorski jezik, cini mi se da se takve teme otvaraju da bi nas provocirali. Najlakse i najelegantnije je zaobici te teme, pa neka razgovaraju sami sa sobom na njima. Posto nema mogucnosti da se takve teme sklanjaju, mislim da je ovo sto kazem jedino resenje. nije li glupo dozvoljavati im da se nasladjuju nasim odgovorima?
 
Teme koje provociraju ponosne nacionaliste su i najinteresantnije, jer cim ih pogadjaju znaci da tu ima istine, a istina zna da zaboli i to zestoko. Zato se na njih najvise pise, a teme koje imaju karakter samo provociranja sa laznim informacijama svi onako doslovno kuliraju.
 
Teme koje provociraju ponosne nacionaliste su i najinteresantnije, jer cim ih pogadjaju znaci da tu ima istine, a istina zna da zaboli i to zestoko. Zato se na njih najvise pise, a teme koje imaju karakter samo provociranja sa laznim informacijama svi onako doslovno kuliraju.

А можда поносни имају кичму па их врђа идиотизам и лаж.Провокатуру --:per:
 
Teme koje provociraju ponosne nacionaliste su i najinteresantnije, jer cim ih pogadjaju znaci da tu ima istine, a istina zna da zaboli i to zestoko. Zato se na njih najvise pise, a teme koje imaju karakter samo provociranja sa laznim informacijama svi onako doslovno kuliraju.

Da, laži inače uopšte ne pogađaju.
Ovo je jedan od onih psiholoških argumenata tipa protiviš se gej paradi, znači da si latentni *****.
Gluposti.
 
Jesam, ozbiljan sam. slicno kao i sto sam govorio o paradi. ajd sad da ne povlacim paralele izmedju toga...ali brate tema o drzavnosti Hrvatske i slicno...crnogorski jezik, cini mi se da se takve teme otvaraju da bi nas provocirali. Najlakse i najelegantnije je zaobici te teme, pa neka razgovaraju sami sa sobom na njima. Posto nema mogucnosti da se takve teme sklanjaju, mislim da je ovo sto kazem jedino resenje. nije li glupo dozvoljavati im da se nasladjuju nasim odgovorima?

Pa na takve se vataju ko muve.Ko da mahneš crvenom krpom. A zna se da bika ne iritira crvena boja već mahanje ispred nosa.
 
Teme koje provociraju ponosne nacionaliste su i najinteresantnije, jer cim ih pogadjaju znaci da tu ima istine, a istina zna da zaboli i to zestoko. Zato se na njih najvise pise, a teme koje imaju karakter samo provociranja sa laznim informacijama svi onako doslovno kuliraju.

Ne radi se o ne znam kakvom nacionalizmu. Razgovaraj sa Hrvatima, nemam nista protiv, na neke normalnije teme, pa taman bile i politicke...Oni pricaju svoje, mi svoje...ali konkretno tema - Dan drzavnosti Hrvatske je otvorena samo zbog provokacije Srba, likovanje...sta li?
Sta god i kako god da je, nema tu nista pametno da se razgovara na tu temu, otvorena je da provocira...a upravo to treba spreciti na jedini mogucinacin - kuliranjem.

ili prica o crnogorskom jeziku...svaka cast, ali nas to ne bi trebalo da zanima uopste. Meni je licno to van pameti, kome nije neka radi sam sa sobom sta hoce. a tema je postavljena iz slicnih pobuda kao i ova prethodna...i ima ih jos koliko hoces.

Ne vredja se tu niciji nacionalizam nego inteligencija...a i nista pametno nemoze da izadje iz te price.
 
Za otvaranje takvih tema treba moderatori davati bananice!

Treba stosta da bude i u Srbiji na forumima...ali nije kako vidis. Zato moras sam da sprecis na neki drugi nacin. Zasto pustiti hrvata da ti ispira mozak sa svojim danom drzavnosti? Batali pricu, najgore mu je kada vidi da niko od Srba nije reagovao na tu provokaciju.
Ovako sedi kuci i leci komplekse...i smejulji se dok mu ti odgovaras i svadjas se sa njim...

POZ
 

Back
Top