Erotske scene

Bastiani

Poznat
Poruka
7.443
Ne mogu da verujem da ne postoji tema "Omiljene erotske scene" ili "Erotske scene koje ste upamtili". To je prava sramota.

Alternativno, dolazi u obzir i odgovor na pitanje "Omiljeni erotski film".

Za pocetak, evo nečega po mom bizarnom ukusu: Skandal, italijanski iz 1976.

Glumica Liza Gastoni. Pošto scena nije široko poznata, moraću da kažem da se odvija u apoteci, tacnije ispod pulta.

A kasnije i scena sa njenom kcerkom, koju igra Claudia Marsani.
 
ako se dobro secam rec je, da pojednostavim, o starijoj gospodji kojoj se osladila preljuba, i previse?

dal mi valja memorija pamcenja?

Valja, valja. Zrelija teta je apotekarka i u zabuni se spetlja sa svojim apotekarskim pomocnikom. A zatim se, ovo citiram sa IMDB-a, prepusta strastima i postaje njegov seksualni rob.

A pri tome ima i teenage daughter :per:
 
MONSTER'S BALL (Billy Bob Thornton & Halle Berry) - najdraza

IRREVERSIBLE (Scena silovanja u tunelu, koja traje jebeno predugo) - najupecatljivija

BAISE-MOI (''KRESNI ME'' Manu i Nadine u nekoj vrsti sexualnog hodocasca jebu sve sto je musko. Manu uvek nosi svilene hulahopke i kad god dodje u situaciju da ima snosaj mora da ih pocepa izmedju nogu) - najurnebesnija

Nasmejala me scena iz jednog filma, kome ne znam ime a gledala sam je pre nekoliko godina u emisiji SOK KORIDOR na televiziji ART. Homoseksualac se sexualno izivljava na decku svoje sestre, zatim se i nekolicina njegovih drugova izredja na sirotanu. Kad zavrse ovaj prvi ga pljune i kaze: ''Moja sestra zasluzuje bolje od jednog pedera!'':mrgreen:
 
Fanny Hill (1983)

Polovinom 80-ih ovaj film je izdejstvovao pravo građanstva za erotske filmove. Imao je u (našim) bioskopima ogromnu posetu jer je, s jedne strane, bio erotski, sa druge strane, priroda erotike je bila takva da ste takoreći mogli porodično da ga gledate. U svakom slučaju, mogli ste bez bojazni da će da vas progalse za drkadžiju.

Tu se pokazalo koliko je kvalitetna produkcija bitna za ovu vrstu filmova. Prmeda scene, koliko mi je u sećanju, nisu naivne, sve je tako vizuelno umiveno i kostimirano i ljupko da ne izaziva nikakve puritanske porive. Prosto mi je čudno da ovaj film nije imao kasnije nikavu bitniju cirkulaciju, tipa idealan je da se prikaže na televiziji.
 
Ne mogu sad da se setim imena filma, ali radnja je okvirno sledeća:
Ričard Gir (muž) i plava glumica (njegova žena) žive dosadan život sve dok ona jednog dana, tokom oluje, ne padne na ulici i razbije se dobrano.
Tu naiđe neki mlađani francuski student književnosti i odvede je u stan da očisti rane.
Tu se oni kres.nu.
Više puta.
Afera se nastavlja, sve dok Gir ne cepne ovog malog po glavi i ubije ga.
Uglavnom, zapamtila sam scenu seksa na stepeništu, uz gelender :lol:
To je bilo nekako najupečatljivije.
Zna li neko kako se zove film?
 
Ne mogu sad da se setim imena filma, ali radnja je okvirno sledeća:
Ričard Gir (muž) i plava glumica (njegova žena) žive dosadan život sve dok ona jednog dana, tokom oluje, ne padne na ulici i razbije se dobrano.
Tu naiđe neki mlađani francuski student književnosti i odvede je u stan da očisti rane.
Tu se oni kres.nu.
Više puta.
Afera se nastavlja, sve dok Gir ne cepne ovog malog po glavi i ubije ga.
Uglavnom, zapamtila sam scenu seksa na stepeništu, uz gelender :lol:
To je bilo nekako najupečatljivije.
Zna li neko kako se zove film?

"Neverna zena", ali ne znam da li je prevod bukvalan ili je na engleskom drugacije...:)
 
"Барбарела". Џејн Фонда.


Бдв. ко би ме научио како се умећу клипови у постове био бих му доживотно захвалан.
 

Back
Top