Зашто Zasto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Владимир

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.260
Зашто свака тема на Љису мора да се усере спамовањем, глупитарем, церекањем, глупим и идиотским темама? Сви се нешто кревеље и глупирају. Од сваке озбиљне теме направите вашар. Има толико добрих тема које се чак могу користити и у едукативне сврхе, али...
 
Зашто свака тема на Љису мора да се усере спамовањем, глупитарем, церекањем, глупим и идиотским темама? Сви се нешто кревеље и глупирају. Од сваке озбиљне теме направите вашар. Има толико добрих тема које се чак могу користити и у едукативне сврхе, али...

Postoji i ozbiljan deo LJIS-a gde se ne može spamovati pa tamo postavi temu.:kafa:
 
odgovoriću ozbiljno kao i uvek.

zato što ne postoji tema koja nije prežvakana bar pet puta.

i svi koji su malo duže ovde ne žele da odgovore opet, jer to je neetički po standardu ljisa

mudrost se daje samo jednom.

a i misle da su kul. cool. kewl
 
fejs it, od 12 postova, 7 je spam ..... :D

cao vlado :)

:grickasemenkepohotno:


Otišao je autobus bolje kreni peške.:zcepanje:


vish kako se lako navuchesh na spam.


није то спам већ елементарна култура понашања. На поздрав одговорити поздравом. ;)
 
Зашто свака тема на Љису мора да се усере спамовањем, глупитарем, церекањем, глупим и идиотским темама? Сви се нешто кревеље и глупирају. Од сваке озбиљне теме направите вашар. Има толико добрих тема које се чак могу користити и у едукативне сврхе, али...

...ali :pivce:
zato sto smo ovde da se druzimo i zahebavamo iz sve snage a ne da glumimo parlament ili agoru ili klub penzionera.
a vasar je super stvar samo gde si video ovde nekog da gricka liciderska srca ili da jede kandirano voce, a vrteske i "krusku" da ne pominjem...
il se pridruzi ili produzi

srdacan pozdrav i :pivce:

p.s. da li ti se dopao moj elaborat na tvoju temu?
 
мислим, е сад замислите нека особа каже: имам проблем јер на пенису имам неке болове.:(

е онда би коментари били:
Звоцало: хахахаххаха :lol::mrgreen::zcepanje:
цхеаттх: ма немој :lol::lol::lol:
н:н : па шта :evil:

...

;)
 
мислим, е сад замислите нека особа каже: имам проблем јер на пенису имам неке болове.:(

е онда би коментари били:
Звоцало: хахахаххаха :lol::mrgreen::zcepanje:
цхеаттх: ма немој :lol::lol::lol:
н:н : па шта :evil:

...

;)

batko, što n e kažeš, nego kružiš kao kiša oko kg

fasovao si trper,

sad će te bodu u ćunu:lol:
 
...ali :pivce:
zato sto smo ovde da se druzimo i zahebavamo iz sve snage a ne da glumimo parlament ili agoru ili klub penzionera.
a vasar je super stvar samo gde si video ovde nekog da gricka liciderska srca ili da jede kandirano voce, a vrteske i "krusku" da ne pominjem...
il se pridruzi ili produzi

srdacan pozdrav i :pivce:

p.s. da li ti se dopao moj elaborat na tvoju temu?

Наравно да волим и ја зајебанцију, опуштену атмосферу, али заиста није нам потребно да на сваку озбиљну тему одговарамо зајебанцијом

Зна се када је време за зајебанцију, а када није. поздрав :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top