OPROST NATO-u = OPROST FASISTIMA

Морам да скренем пажњу,опрост је хрватска реч,ми имамо своју-опроштај.:)Ако већ имамо толико Хрвата на форуму не морамо да усвајамо и њихове речи,нису се досад показали ни као комшије ни као пријатељи и мислим да треба држати дистанцу.А НАТО-у немамо шта да опраштамо,можемо само да чекамо...постоје на овом Свету људи који су спремни да им нанесу штету уз ризик по своје животе а ми засад не спадамо у њих.

Oproštaj je kad negdje odeš! :D

Srpska riječ je izvinjotina! :rtfm:
 
treba brate...i odgovarace kad na celu drzave bude srbin...dostojan svojih predaka i svog naroda...

Neće odgovarati ni tada jer taj Srbin neće imati instrumente da ga primora da odgovara ...na žalost stanje je takvo .....i ne miže se suštinski tu ništa ....pozvati ih na odgovornost moguće je jedino ako se situacija na globalnom nivou promeni po njih .....

Ali da su izvršili zločin nad Srbima .... jesu nesumnjivo ....
 
Ako je ulazak u NATO za nas opasan zbog Al-kaide, a ne zbog nekih drugih stvari, daj da uđemo odmah...

Za narod koji se sa islamom tuče 500 godina...koji se na krv i nož tukao 90-tih sa Muslimanima u BiH i na Kosovu, strah od Al-kaide je smešan...

Šta je opasnije i gore po nas? Bomba u Beogradu, koju Al-kaida nije postavila, ili desetine hiljada pobijenih i stotine hiljada proteranih Srba koje su nam muslimani (do sada) priredili?


Prvo TI muslimani sa kojima smo se borili su i uvek će biti veći saveznici NATO-a od nas ....ali TI MUSLIMANI NISU ALKAIDA I TO NE TREBA BRKATI .....alkaida je veliki problem nato pakta i treći svetski rat između natoa sa jedne i alkaide i sličnih organizacija sa druge strane je u toku .... SRBIJA JE VAN NJEGA I TAKO TREBA DA OSTANE .....
 
Lako je nama sada da kenj-amo, posle sto godina...

To je taj isti Pašić koji je, sa ostalima, Srbiju učinio NAJVEĆOM I NAJPOŠTOVANIJOM U NAŠOJ ISTORIJI.

A to je koštalo...uvek košta...

NAJVEĆOM?????? a umanjio joj stanovništvo OSAM PUTA ...a neka hvala ....takva uvećanja nam nisu potrebna.... btw biće da je on i po teritoriji jedan od onih koji su doprineli UKIDANJU SRBIJE ZARAD NASTANKA JUGOSLAVIJE ..... što je po meni JEDNA OD NAJVEĆIH GREŠKI U ISTORIJI SRBIJE ....

Neka hvala ....takvih mudraca nam je dosta ....ima li nekih mudraca koji će da čuvaju živote ....???? Ako ima ja bih takve ...ako nema j b g....
 
Добро.

Али ово звучи некако исувише уопштено, као фраза, без неког реалног и конкретног ефекта.

И, за сада, само ми, и још понеки појединци споља знају, и свесни су свега тога поменутог, и значаја тог злочина над нама.

Дај Боже да остане запамћено.

Али, многи већ заборављају, или нису ни били заправо свесни, обима и значаја многих ранијих злочина над Србима - само у 20. веку.

Где је нама систематски попис жртава, свих ратова и геноцида над нама, од 1912. на овамо?
:think:

(Немој само рећи да нас је неко спречавао у томе да га направимо, или какву сличну мантру, која служи за правдање сопствених слабости и пропуста :roll:).

pamte Srbi VEOMA DOBRO ko je NATO, i da je bombardovao 3 srpske zemlje, Srbiju, Krajinu I Srpsku, sve je memorisano:rtfm:
 
NAJVEĆOM?????? a umanjio joj stanovništvo OSAM PUTA ...a neka hvala ....takva uvećanja nam nisu potrebna.... btw biće da je on i po teritoriji jedan od onih koji su doprineli UKIDANJU SRBIJE ZARAD NASTANKA JUGOSLAVIJE ..... što je po meni JEDNA OD NAJVEĆIH GREŠKI U ISTORIJI SRBIJE ....

Neka hvala ....takvih mudraca nam je dosta ....ima li nekih mudraca koji će da čuvaju živote ....???? Ako ima ja bih takve ...ako nema j b g....

slazem se, nisu trebali praviti jugu, nego pripojiti bosnu i krajinu
 
pamte Srbi VEOMA DOBRO ko je NATO, i da je bombardovao 3 srpske zemlje, Srbiju, Krajinu I Srpsku, sve je memorisano:rtfm:
Памте.

Зато што је то било скоро.

Али, све ово друго наведено, из ранијих периода, а што је много важније, јер су страдања била далеко већа, углавном већ заборављају.

(Ако су уопште и знали довољно..:roll:)

Управо и зато, што не постоји прави систематски попис.

Да ли је, на пример, највећи број данашњих Срба, уопште свестан, или зна ли било шта о страшном геноциду који су над нама учинили Бугари у два светска рата, а и између два рата да је било убистава?)
 
Памте.

Зато што је то било скоро.

Али, све ово друго наведено, из ранијих периода, а што је много важније, јер су страдања била далеко већа, углавном већ заборављају.

(Ако су уопште и знали довољно..:roll:)

Управо и зато, што не постоји прави систематски попис.

Да ли је, на пример, највећи број данашњих Срба, уопште свестан, или зна ли било шта о страшном геноциду који су над нама учинили Бугари у два светска рата, а и између два рата да је било убистава?)

Normalno da znamo, pitaj srbe iz istocne srbije za misljenje o bugarima
 
Apsolutno netačno da to 1918 nije bilo ostvarivo ....
Па није било оствариво, заправо.

Ствари је одређивала највише ситуација на терену, војна највише. Још у мају '18. имаш Немце пред Паризом, и пуну неизвесност кад и како ће се завршити рат, на пример, а то је само један од многих фактора.
 
Normalno da znamo, pitaj srbe iz istocne srbije za misljenje o bugarima
Немам шта да их питам. Знам.
А и ти знаш.

Но, то што ти и ја знамо, не значи, на жалост, да и многи други Срби знају.

Не знају ни неке основније ствари из сопствене историје.

Зато и јесу подложни разним манипулацијама.
 
Па није било оствариво, заправо.

Ствари је одређивала највише ситуација на терену, војна највише. Још у мају '18. имаш Немце пред Паризом, и пуну неизвесност кад и како ће се завршити рат, на пример, а то је само један од многих фактора.


pogledaj NACIONALNA I PRAVNA ISTORIJA - prof.dr. MARKO PAVLOVIĆ sve će ti se kazati .......NISI U PRAVU ....
 
Немам шта да их питам. Знам.
А и ти знаш.

Но, то што ти и ја знамо, не значи, на жалост, да и многи други Срби знају.

Не знају ни неке основније ствари из сопствене историје.

Зато и јесу подложни разним манипулацијама.

Srbija je velika tajna, ne generalizuj:mrgreen:
 
Oproštaj je kad negdje odeš! :D

Srpska riječ je izvinjotina! :rtfm:
Ево имаш ове што сматрају да је Хрватски варијанта Српског језика,па њима можеш и рајћице,зрцало, траћнице,цвЈетаћу,колодвор и сваки други милоклиз да протуриш као српски.
 
Poslednja izmena:

Back
Top