Pitanje ----> gacice smrad ili miris

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
ja se cudim kako svi dole rekose na temi "mirisete li gacice"---------> jok, ne ej jesi lood:D neki ipal rekose --------> belo pranje, smrad, iscedak:D


sad mene zanima odakle osobe koje rekose "smrad" uopste znaju za smrad gatjica? dakle morali su makar jednom u zivotu da mirisu gacice a mozda su mirisali u jednoj fazi zivota gde je to ujedno bio stimulans za zavlacenje rukice............


opsta higijena kaze da zene devojke u svojim gacicama nose tanki mali ulozak sto znaci uvece kad ih skine i ulozak baci na tim gacicama se siri miris tjela!


pocela sam neke od vas polako "upoznavati" mnogi ovde su seksualno frustrirani i seks im je ono "rado ga se secam"
 
gacice smrad ili miris
Ако девојка врши редовну хигијену, нормалну што би се рекло, гаћице имају мирис на кожу, зној, феромоне, што пали сваког мушкарца. У већини случајева, пре вагиналног секса, обавезно девојци пружим орално задовољство. То ненормално узбуђује њу и мене, и после је вагинални секс права бомба.
 
Ако девојка врши редовну хигијену, нормалну што би се рекло, гаћице имају мирис на кожу, зној, феромоне, што пали сваког мушкарца. У већини случајева, пре вагиналног секса, обавезно девојци пружим орално задовољство. То ненормално узбуђује њу и мене, и после је вагинални секс права бомба.

:klap::klap::klap:
 
Ако девојка врши редовну хигијену, нормалну што би се рекло, гаћице имају мирис на кожу, зној, феромоне, што пали сваког мушкарца. У већини случајева, пре вагиналног секса, обавезно девојци пружим орално задовољство. То ненормално узбуђује њу и мене, и после је вагинални секс права бомба.

Budiš mi sećanja....mmmm:rumenko:

gatjice ne smrde na daleko kao npr. znoj

dakle ako kazes da gacice smrde imamo dvije opcije nosis ih 4 dana pa mora da smrdi ili si ih prinijela nosu pa znas da smrde


poenta -------------> snifaju

ccc jeza:( mi smo u srednjoj mislili za jednu devojku iz odeljenja da ne menja baš često gaćice, jer kad priđeš ona smrdi k'o pacov, ali moraš baš da joj priđeš blizu, ono da je zagrliš pa ti dodje da se ubiješ:sad2:
možda je to-to?:rumenko:
 
ja se cudim kako svi dole rekose na temi "mirisete li gacice"---------> jok, ne ej jesi lood:D neki ipal rekose --------> belo pranje, smrad, iscedak:D


sad mene zanima odakle osobe koje rekose "smrad" uopste znaju za smrad gatjica? dakle morali su makar jednom u zivotu da mirisu gacice a mozda su mirisali u jednoj fazi zivota gde je to ujedno bio stimulans za zavlacenje rukice............


opsta higijena kaze da zene devojke u svojim gacicama nose tanki mali ulozak sto znaci uvece kad ih skine i ulozak baci na tim gacicama se siri miris tjela!


pocela sam neke od vas polako "upoznavati" mnogi ovde su seksualno frustrirani i seks im je ono "rado ga se secam"
Zoki je referentna osoba za to...:mrgreen:
 
opsta higijena kaze da zene devojke u svojim gacicama nose tanki mali ulozak sto znaci uvece kad ih skine i ulozak baci na tim gacicama se siri miris tjela!
opšta higijena nalaže kupanje tako da kada žena uveče skine gaćice na njima se širi miris tela
ne tanke uloške koji su raj za razmožavanje kandide zbog koje se najčešće i nose pa tako u krug
jbte
opšta higijena =I
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top