Driver: San Francisko
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Driver: San Francisko

Primećen član Edward (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Driver: San Francisko

...Remake prvog dela. Dataljnijih informacija na netu nema, samo osnova: Ponovo ste detektiv Tanner, a glavni negativac Jericho. Bice licenciranih automobila i jedna novina koju oni najavljuju kao revolucionarnu: shift! (nije NFS ) Shift je opcija da mozete u bilo kom trenutku preci za volan drugog automobila u vasoj blizini. Oni su to objasnili tako sto je Tanner pao u komu (posle desavanja u Istanbulu Driv3r) pa mi sada igramo njegovo secanje a on je otprilike svaki auto u San Francisku vozio dok se jurio okolo grada sa Jerichom pa eto odakle opcije Shift. Znam, deluje zbunjujuce (sto i jeste) i ja mislim da je ideje glupa skroz. Kad ce vise izdavaci video igrada da prestanu da izdaju glupe Remake igre kultnih igara koje su napravile revoluciju u svom vremenu i postale legende? Tu treba i da ostanu, a ne zarad sake dolara da se skrnave... Pocetkom godine je stigao promasaj Silent Hill:SM i revolucija bezanja od neprijatelja (a o ne podudarnosti price sa originalnim delom i da ne pricam) sad nam stizu Driver i NFS. Jedini dobar remake je remake prvog dela Residen Evil, mada su i njega mogli bolje odraditi.

https://www.youtube.com/watch?v=Uh7St1YR4cQ

Ističe se ndjordje91 (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Re: Driver: San Francisko

Pogledao sam Trailer, odlican je... Samo sto neki pricaju ako je Driver igrica, kao ne bih trebalo da je pucacina.. I sta ja znam,ali sve u svemu odlicna je.... Kad izlazi jel se zna?
    May you be in heaven half an hour before the devil knows you re dead! Mass Effect 3

Primećen član Edward (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Driver: San Francisko

Citat Original postavio ndjordje91 Pogledaj poruku
    Pogledao sam Trailer, odlican je... Samo sto neki pricaju ako je Driver igrica, kao ne bih trebalo da je pucacina.. I sta ja znam,ali sve u svemu odlicna je.... Kad izlazi jel se zna?
    Driver je oduvek bio akciono-trkacka igra nesto poput GTA. Ne zna se jos uvek datum izlaska.

Slične teme

1. Francisko Goja
    Autor coeur u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.12.2006., 21:00
  2. mc 60 usb driver
    Autor padza u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.09.2005., 02:49
  3. Driver
    Autor Gax u forumu Softver
    Odgovora: 1