Izbor selektora - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Koga za novog(starog) selektora?

  • 1.Radomir Antić

  • 2.Velibor Milutinović

  • 3.Branislav Smiljanić

  • 4.Miodrag Božović

  • 5.Slavoljub Muslin

  • 6.Ljubiša Tumbaković

  • 7.Neko drugi(OBAVEZNO NAPISATI KO)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Izbor Skeletora:whistling::lol:

315e70l.jpg
 
Moje misljenje je da Antic nije imao toliko uticaja na izbor igraca,i minutazu koliko bi zapravo trbalo da ima.Mislim da je on bio jedan od trenera koje je savez mogao da uzme pod svoje i da ga "kontrolise".Svima jasno da ovde savez vodi glavnu rec,meni je neshvatljivo da jedan igrac poput Pantelica igra u reprezentaciji a covek ne moze da postigne gol iz prilike iz koje bi napadac iz bilo koje reprezentacije postigao gol.Ne mogu da shvatim da Mrdja ni jednom ne udhje u igru,neko je napisao da Antic ne treba da pozove nikog iz nase lige,a u nasoj ligi ima igraca koji su kvalitetnije od svojih kolega koji su pozvani u reprezentaciju,pojedini igraci koji se guraju da bi se prodali(nije fraza).Po meni se nije mnogo stvari promenilo od 2006,cak mislim da su se oni 2006 vise borili nego ovi danas,ali ekipa iz 06 je bila nekvalitetnija i to je bio razlog onog brodoloma.Antic kao licnost i trener mi je :roll: ,ne mogu da shvatim da covek posle utakmice sa Ganom izjavi da smo igrali dobro,i sad prica posle Australije da nam je sudija kriv i da nismo imali srece.mislim da je to neprofesionalizam sa njegove strane,reci kao covek nismo igrali dobro bili smo losi i kraj.Mi nismo imali srce a posle togas srecu,a za ruku ono je bila cista ruka ALI ja mislim da se jasno videlo da nije bilo namere(obratite paznju na igraca Australije on ni ne vidi gde je lopta) a komentator je predhodnih dana non stop ponavljao da se nenamerno igranje rukom ne kaznjava,sad ce neko pomenuti nase "ruke"ja stvarno ne znam ali i sad kad pogledam snimak ne mogu da se zakunem da Kuzmanovic nije igrao namerno,a u Vidicevom slucaju ...ne znam
Ja sam za promenu Antica jer nije dovoljno uradio(pre svega na fizickoj i psihickoj pripremi)nije bio dostojan zadatka i mislim da nije trener koji ce dovesti nas mentalitet u red,a to je prva stvar koju treba drener da uradi,i da samara ako treba :evil:
Kako objasniti da nas savez nikada nije pozvao Boru Milutinovica,Tumbakovica,Muslina,pa cak i nekog trnera iz nase lige,zasto ne pruziti sansu nekom mladom treneru koji mozda i najbolje poznaje nas fudbal..


Zvali smo pe par godina Milutinovića.Bio naslov u Novostima-KAKO KAŽU MARIJA I DARINKA
 

Back
Top