Izbor selektora

Pogledaj rezultate ankete: Koga za novog(starog) selektora?

Glasova
31. Ne možete glasati na ovu anketu
  • 1.Radomir Antić

23 74,19%
  • 2.Velibor Milutinović

6 19,35%
  • 3.Branislav Smiljanić

2 6,45%
  • 4.Miodrag Božović

3 9,68%
  • 5.Slavoljub Muslin

2 6,45%
  • 6.Ljubiša Tumbaković

2 6,45%
  • 7.Neko drugi(OBAVEZNO NAPISATI KO)

4 12,90%
Anketa sa više izbora.
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Izbor selektora

Domaćin
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Izbor selektora

Evo vam pitanja.Ispali smo,mnogi su udarili po Antari-mada čvek nije kriv.Da li bi trebalo ponoviti grešku iz 2006 kada smo oterali Petka ili pustiti Antaru da radi svoj posao?Moj lični stav je da ostavimo Antića kao selektora do kraja kvalifikacija za EP 2012,a ako se plasiramo i za vreme EP.

Ako,pak želite da vidite leđa Antiću ko bi po vama bio dobro rešenje?

Meni:

1.Velibor Milutinović
    2.Branislav Smiljanić
    3.Miodrag Božović
    4.Miroslav Vukašinović
    5.Slavoljub Muslin

Domaćin jos_1_5ak (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Re: Izbor selektora

Ja mislim da bi Antica trebalo ostaviti da radi, kao i ove igrace.
    Inace bila bi sad fatalna greska kad bi dovodili novog selektora ili eventualno pravili novi tim, tako nikad nista necemo napraviti, jednostavno 1 tim treba u kontinuitetu da odigra bas nekoliko ciklusa zajedno.

Inace sem Antica jedino mislim da bi Milan Zivadinovic bio dobro resenje.
    Petkovic Idolo do Flamengo

Primećen član
    Učlanjen
    19.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Piksi

Ističe se Hool (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

Antara
    "Од Бога се не може узети ни небо, ни земља...” нити од Срба Косово
    иц ол гуд бејбе бејбее

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

gus hidink
    il murinjo
    nema treće
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neka ostane Antara, ali ako treba da se menja neka to bude Bora Milutinović.

Obećava CodeName_FCB (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Ciro Blazevic bi bio idealan trener. Dokazani trener koji je uzeo trece mjesto sa Hrvatskom dok je sa slabasnom Bosnom zamalo otisao u SP.
    I dont invite this shit, it just comes to me. I run, it runs after me.

Početnik
    Učlanjen
    23.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ANTIĆ

Početnik
    Učlanjen
    23.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio CodeName_23 Pogledaj poruku
    Ciro Blazevic bi bio idealan trener. Dokazani trener koji je uzeo trece mjesto sa Hrvatskom dok je sa slabasnom Bosnom zamalo otisao u SP.
    KAKAV ĆIRA BLAŽEVIĆ STRAŠNO

Domaćin King Arthur (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Kako da ne...
    СЈК

Elita Neozbiljni pesimista (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    311

Po meni je to totalno glupo pitanje.Naravno da Antic treba da ima podrsku pre svih.Treba mu dati jos vremena,a ne menjati selektore kao toalet papir.Biti selektor je vrlo jebena stvar.Skupis igrace par puta godisnje kad imas tekme,nemas neki kontinuitet u radu,kao sto to ima klupski trener koji dobro upozna igrace,koriguje ih i gradi polako jedan sistem.Da se ne lazemo,mnogo jace selekcije su ga ispusile,iako su imale priznate selektore.Evo kako se Kapelo muci sa Englezima,Lipi i Italijani su ispali,Erikson i "slonovi" takodje ne igraju na ocekivanom nivou.Krvav je to 'leba i zato treba pustiti coveka da radi,jer sigurno je da on daje 101% od sebe,ali mnogo faktora van selektora,uticu na rezultat
    Ne budi pesak koji gaze, već budi kamen u cipeli...

Obećava
    Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Idi se umi.

Aktivan član serdja (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

RADOMIR ANTIC

Poznat Heidfeld fan (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio Neozbiljni pesimista Pogledaj poruku
    Po meni je to totalno glupo pitanje.Naravno da Antic treba da ima podrsku pre svih.Treba mu dati jos vremena,a ne menjati selektore kao toalet papir.Biti selektor je vrlo jebena stvar.Skupis igrace par puta godisnje kad imas tekme,nemas neki kontinuitet u radu,kao sto to ima klupski trener koji dobro upozna igrace,koriguje ih i gradi polako jedan sistem.Da se ne lazemo,mnogo jace selekcije su ga ispusile,iako su imale priznate selektore.Evo kako se Kapelo muci sa Englezima,Lipi i Italijani su ispali,Erikson i "slonovi" takodje ne igraju na ocekivanom nivou.Krvav je to 'leba i zato treba pustiti coveka da radi,jer sigurno je da on daje 101% od sebe,ali mnogo faktora van selektora,uticu na rezultat
    Znaš jbga,pobedili smo Nemce!
    НВО''Вучићу, припадниче ЛГБТ популације!''

Primećen član tiho86 (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Moje misljenje je da Antic nije imao toliko uticaja na izbor igraca,i minutazu koliko bi zapravo trbalo da ima.Mislim da je on bio jedan od trenera koje je savez mogao da uzme pod svoje i da ga "kontrolise".Svima jasno da ovde savez vodi glavnu rec,meni je neshvatljivo da jedan igrac poput Pantelica igra u reprezentaciji a covek ne moze da postigne gol iz prilike iz koje bi napadac iz bilo koje reprezentacije postigao gol.Ne mogu da shvatim da Mrdja ni jednom ne udhje u igru,neko je napisao da Antic ne treba da pozove nikog iz nase lige,a u nasoj ligi ima igraca koji su kvalitetnije od svojih kolega koji su pozvani u reprezentaciju,pojedini igraci koji se guraju da bi se prodali(nije fraza).Po meni se nije mnogo stvari promenilo od 2006,cak mislim da su se oni 2006 vise borili nego ovi danas,ali ekipa iz 06 je bila nekvalitetnija i to je bio razlog onog brodoloma.Antic kao licnost i trener mi je ,ne mogu da shvatim da covek posle utakmice sa Ganom izjavi da smo igrali dobro,i sad prica posle Australije da nam je sudija kriv i da nismo imali srece.mislim da je to neprofesionalizam sa njegove strane,reci kao covek nismo igrali dobro bili smo losi i kraj.Mi nismo imali srce a posle togas srecu,a za ruku ono je bila cista ruka ALI ja mislim da se jasno videlo da nije bilo namere(obratite paznju na igraca Australije on ni ne vidi gde je lopta) a komentator je predhodnih dana non stop ponavljao da se nenamerno igranje rukom ne kaznjava,sad ce neko pomenuti nase "ruke"ja stvarno ne znam ali i sad kad pogledam snimak ne mogu da se zakunem da Kuzmanovic nije igrao namerno,a u Vidicevom slucaju ...ne znam
    Ja sam za promenu Antica jer nije dovoljno uradio(pre svega na fizickoj i psihickoj pripremi)nije bio dostojan zadatka i mislim da nije trener koji ce dovesti nas mentalitet u red,a to je prva stvar koju treba drener da uradi,i da samara ako treba
    Kako objasniti da nas savez nikada nije pozvao Boru Milutinovica,Tumbakovica,Muslina,pa cak i nekog trnera iz nase lige,zasto ne pruziti sansu nekom mladom treneru koji mozda i najbolje poznaje nas fudbal..

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Radovan Ćurčić ili Zoran ''Kiza'' Milinković, možda najbolje obojica zajedno

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Nisam u Škotskoj, al' znam jednog matorog koji živi tamo
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Nema tu mnogo misterije. Nijedan naš trener neće mnogo promeniti. Trebalo bi dovesti nekog stranca, ali ne kao ona lakrdija sa Klementeom, već isključivo nekog Nemca. I to nekog autoritativnog poput Duleta Vujoševića u košarci. Pa onda, fizički da ih teroriše i zavede red i disciplinu, a ko ne sluša marš iz reprezentacije. Da je bio jedan Dule protiv Gane, bilo bi sa klupe: hoćeš da trčiš, piz.a ti mat.rina ili ne? Izlazi napolje, debilčino, ako nećeš, nećeš više da odigraš nijedan minut! Što nisi uklizao, pi.kice jedna? Izlazi napolje. Pa ko ne želi da trči i da se bori, marš iz nacionalnog tima dok sam ja trener.

A i videli bismo onda da li Savez vodi kolo, jer teško da bi takav dozvolio da mu se iko meša u posao. Pa ako da ostavku i ode bez nekog posebnog razloga, znamo da je to zato što Savez ne može da ugura svoje prste.

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio tiho86 Pogledaj poruku
    Moje misljenje je da Antic nije imao toliko uticaja na izbor igraca,i minutazu koliko bi zapravo trbalo da ima.Mislim da je on bio jedan od trenera koje je savez mogao da uzme pod svoje i da ga "kontrolise".Svima jasno da ovde savez vodi glavnu rec,meni je neshvatljivo da jedan igrac poput Pantelica igra u reprezentaciji a covek ne moze da postigne gol iz prilike iz koje bi napadac iz bilo koje reprezentacije postigao gol.Ne mogu da shvatim da Mrdja ni jednom ne udhje u igru,neko je napisao da Antic ne treba da pozove nikog iz nase lige,a u nasoj ligi ima igraca koji su kvalitetnije od svojih kolega koji su pozvani u reprezentaciju,pojedini igraci koji se guraju da bi se prodali(nije fraza).Po meni se nije mnogo stvari promenilo od 2006,cak mislim da su se oni 2006 vise borili nego ovi danas,ali ekipa iz 06 je bila nekvalitetnija i to je bio razlog onog brodoloma.Antic kao licnost i trener mi je ,ne mogu da shvatim da covek posle utakmice sa Ganom izjavi da smo igrali dobro,i sad prica posle Australije da nam je sudija kriv i da nismo imali srece.mislim da je to neprofesionalizam sa njegove strane,reci kao covek nismo igrali dobro bili smo losi i kraj.Mi nismo imali srce a posle togas srecu,a za ruku ono je bila cista ruka ALI ja mislim da se jasno videlo da nije bilo namere(obratite paznju na igraca Australije on ni ne vidi gde je lopta) a komentator je predhodnih dana non stop ponavljao da se nenamerno igranje rukom ne kaznjava,sad ce neko pomenuti nase "ruke"ja stvarno ne znam ali i sad kad pogledam snimak ne mogu da se zakunem da Kuzmanovic nije igrao namerno,a u Vidicevom slucaju ...ne znam
    Ja sam za promenu Antica jer nije dovoljno uradio(pre svega na fizickoj i psihickoj pripremi)nije bio dostojan zadatka i mislim da nije trener koji ce dovesti nas mentalitet u red,a to je prva stvar koju treba drener da uradi,i da samara ako treba
    Kako objasniti da nas savez nikada nije pozvao Boru Milutinovica,Tumbakovica,Muslina,pa cak i nekog trnera iz nase lige,zasto ne pruziti sansu nekom mladom treneru koji mozda i najbolje poznaje nas fudbal..
    Upravo tako! Svako ko ode u inostranstvo gleda se u njega maltene kao da je Bog a ljudi koji ovde rade i daju sebe za normalnu platu prema njima se odnosi kao prema nedoraslima. Kao da recimo Ivanovic, Vidic ili ne ynam već ko Seniori koji imaju sva prava a Milnović,Ninkov,Lomić ili Mrđa dečačići koji vodu nose i dodaju loptu na treningu.. Zašto bre??

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio avan-turista Pogledaj poruku
    Nema tu mnogo misterije. Nijedan naš trener neće mnogo promeniti. Trebalo bi dovesti nekog stranca, ali ne kao ona lakrdija sa Klementeom, već isključivo nekog Nemca. I to nekog autoritativnog poput Duleta Vujoševića u košarci. Pa onda, fizički da ih teroriše i zavede red i disciplinu, a ko ne sluša marš iz reprezentacije. Da je bio jedan Dule protiv Gane, bilo bi sa klupe: hoćeš da trčiš, piz.a ti mat.rina ili ne? Izlazi napolje, debilčino, ako nećeš, nećeš više da odigraš nijedan minut! Što nisi uklizao, pi.kice jedna? Izlazi napolje. Pa ko ne želi da trči i da se bori, marš iz nacionalnog tima dok sam ja trener.

A i videli bismo onda da li Savez vodi kolo, jer teško da bi takav dozvolio da mu se iko meša u posao. Pa ako da ostavku i ode bez nekog posebnog razloga, znamo da je to zato što Savez ne može da ugura svoje prste.
    Imao je idealnu priliku da prepusti reprezentaciju i postane legenda ali nije to učinio!

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Tumbica
    Myles Bennett Dyson

Primećen član tiho86 (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio avan-turista Pogledaj poruku

Pa o tome se i radi,oni nikad nece dovesti selktora sa kojim nece moci da upravljaju,Klemente je bio cist piun,primao platu vamo dolazio jednom u 2 meseca i bolelo ga dupe..

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio tiho86 Pogledaj poruku
    Pa o tome se i radi,oni nikad nece dovesti selktora sa kojim nece moci da upravljaju,Klemente je bio cist piun,primao platu vamo dolazio jednom u 2 meseca i bolelo ga dupe..
    Njega možda nije al' nas sigurno jeste!

Zainteresovan član kob@zzz (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

kakva je ovo anketa, ja oznacio svih 7

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio kob@zzz Pogledaj poruku
    kakva je ovo anketa, ja oznacio svih 7

Blago tebi!

Kol3 nije na forumu
    For cowards it's never the right time...For courageous people it is always the right time...
    Primećen član Kol3 (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    42

Najbolje Antara da ostane..a ako dobije otkaz onda Miljan Miljanic
    Poslednji put ažurirao/la Kol3 : 25.06.2010. u 20:53