Put ka vatrenom ringu

Od drzave...
dozvola_wfc.jpg
 
Da objavim samo da je zavrseno takmicenje.
Polufinale Bojan Velickovic vs Svetislav Nikolajev
Drugo polufinale Nemanja Uveric vs David Vasic.
Finale Bojan Velickovic vs Nemanja Uveric.
Pobednik Bojan Velickovic koji se sa ovom pobedom kvalifikovao za RING OF FIRE. Cestitam Bojanu a i ostalima jer su mi stvarno svi momci bili dobri, odlicni sportisti i strava likovi. Sve naj naj im zelim u daljem radu.
 
Ali je i puno trenirao parter sa momcima iz FFT-a i spremao se u CDS-u. Tako da je imao odlicne sparing partnere i ucitelje. Njegov dzudo je fina podloga ali nismo mogli da vidimo previse dzudoa u njegovim mecevima.

Sveta nije uspeo da izbegne klinc i parter sa njim kao sto smo videli. A za to zasluga ide rvanju i MT ;)
 
Ljudi rekoste da je pobedio Veli, i odavno se spremam da to odgledam na YTu i sinoc pokusao KAD ONO NEMA!

Da li je moguce da nisu okacili jos uvek na YT??????

Prosto neverovatno....

Jel znate vi gde ima da se gleda finale tj epizoda 20? I kada ce bii? Jel imate neku informaciju?
 
Naravno da ima :D Samo ne pratis :D

Sve smo snimili i okacili na YT odavno.

https://www.youtube.com/user/borilackiklub#p/u

A evo i teme posvecene celom dogadjaju.

http://borilacki-klub.com/forums/viewtopic.php?f=64&t=2393&start=350


Gde ima??

Dai si mi link sa kanalom borilackog kluba.....Za borilacki klub me bas briga, hocu da pogledam borbu Puta ka vatrenom ringu 20.epizodu....
Tamo ima 163 klipa, ko ce da buda kako je upisana borba finala i gde se nalazi medju ona 163 klipa....

Ako mozes da nakacis ovde borbu direktno.....

KAnal zvan putkavatrenomringu koji je jedini oficijalan da stavlja klipove nije stavio epizodu 20 tj finalnu borbu, pa mi nesto nelogicno da je mogao da je ima i stavi neko drugi a nema je onaj koji je proizveo taj sou Put ka vatrenom ringu...
 
Kao sto rekoh ne pratis :)

Eno ti borbe na kanalu

Nemanja Uveric vs. David Vasic


Finale Puta Ka Vatrenom Ringu je odrzano u okviru Tesla FC. Nema finalne epizode.

Borilacki Klub je snimio borbe i okacio na net tako da mozete da pogledate ;)
 

Hvaka puno!

UOSPTE MI SE NE SVIDJA KAKO SU OVAJ KRAJ ORGANIZOVALI!
OVO JE TOTALNA SRAMOTA I BRUKA ZA PUT KA VATNOM RINGU SHOW KAKO PREMA JADNIM BORCIMA KOJI SU SE BILI KAO STOKA TAKO I PREMA NAMA GLEDAOCIMA....

PRVO POCELI SU DA PRIKAZUJU NA TV-U, PA SU ONDA REDOVNO KASNILI I PO 2-3 SATA SA EMITOVANJEM I GLAVNE EPIZODE A I REPRIZE....
PA SU ONDA CEPKALI EPIZODU NA 2 DELA I LEPILI NA YOUTUBE NA ZVANICNOM KANALU "PUTKAVATRENOMRINGUCHANNEL"
PA ZALEPE JEDAN DEO A DRUGI ZALEPE POSLE NEDELJU DANA, TI GLEDAS POLA EMISIJE I TAMAN SE ZAGREJES ONO KRAJ I LADAN TUS MORAS DA CEKAS NEDELJU DVE......

I SAD KADA SU NAS POPALILI I KADA SMO ODGLEDALI SVE EPIZODE I CEKALI FINIS, ONI NE IZBACE NISTA NA YOUTUBE KANALU I CAK I NE SNIME, NEGO SE FINIS NAZOVE NEKI TESLA TURNIR ILI STA LI VEC, KO NIJE GLEDAO OD POCETKA PUT KA VATRENOM RINGU NECE NI PROVALITI, ETO I JA SAM SE TESKO SNASAO, MADA SAM ZNAO IMENA BORACA PA SAM SKONTAO NESTO......

MISLIM, TOOOOTALNO DEBILSKI....

BORILACKOM KLUBU SVAKA CAST STO JE AMATERSKI ONO SNIMIO I STO SE TRESKA SNIMAK I OBJAVIOD A VIDIMO BILO KOLIKO SA LOSIM KVALITETOM, ALI TOLIKO ME JE IZIRITIRALO DA JE TO NEMOGUCE.....PA GDE JE ORGANIZACIJA BRE PUTA KA VATRENOM RINGU DA ONA TO SNIMI I OBJAVI??????????A NE BORILACKI KLUB DA TO RADI KAO DA JE SNIMAO NEKO SA FIXNIM TELEFONOM I UZ TO MU SE TRESLE RUKE.....


MISLIM, TOOOOOOOTALNO NE PROFESIONALNO I RETARDIRANO, NAJGORA PRODUKCIJA I ORGANIZACIJA STO SE TICE NEKE TV EMISIJE, SHOW-A IKADA IKADA....

KAO DECA IZ SPECIJALNE SKOLE DA SU ORGANIZOVALA SHOW PUT KA VATRENOM RINGU....
 
Tesla FC je nova organizacija. Mozes o njoj vise da procitas na sledecem linku

http://www.teslafc.rs/

To sto se snimak tresao je zato sto niko od nas nije profesionalni kamerman, a snimano je malom handy kamerom. Mi se trudimo koliko mozemo da priblizimo sport ljudima u ovoj zemlji i sire, a sad sto sve nije vrhunski to je zato sto smo i mi ljudi.

Sto se tice organizovanja finala ovako...nisi dobro pratio posto je ideja i bila da se finale PKVR organizuje u okviru nekog turnira. Samo se zadesilo da bude u okviru Tesla FC.
 

Back
Top