Seherezada - 1001 noc

GreyLord

Aktivan član
Poruka
1.508
Zdravo svima.. Zanima me da li postoji jos neka serija 1001 noc, a da nije ona gde Seherezada radi u nekoj firmi, pa joj se sin razboli itd.? Zanima me serija, gde je Seherezada mlada devojka koja dolazi kod cara, i prica mu price, od kojih car postaje milostiv i prestaje da ubija ljude?? Msm da sam video negde seriju na tv-u.... A na internetu postoji samo ova da tako kazem "moderna" verzija... :dontunderstand:
 
Imaš film Šeherzada sa Ketrin Zitom Džons.

Hvala, ali trazim seriju? Radnja izgleda ovako:
Car ubija device, nakon sto provede noc sa njima. Seherezada se dobrovoljno javi da provede noc sa carom, i pocne da mu prica price. Ali staje tamo gde je najinteresantniji deo u prici, taj deo ostavlja za sutra. Tako je zar primoran da odlozi njeno pogubljenje, kako bi cuo pricu, i tako se nastavlja 1001 noc. Na kraju se car ozeni s njom itd...
Znam da sam bas tako nesto gledao.....Ali linkova nigde nema.... : (
 
Da, znam, nego trazim nesto sto ce me "zabavljati" preko leta, a film samo odgledas, i posle skidas novo.
погледај у причамо ХИЉАДУ И ЈЕДНА НОЋ,ту Шехерезада прича приче цару ,који сваке ноћи доводи нову младу ,а ујтру је убија због неверства прве жене
 
погледај у причамо ХИЉАДУ И ЈЕДНА НОЋ,ту Шехерезада прича приче цару ,који сваке ноћи доводи нову младу ,а ујтру је убија због неверства прве жене

Za ovo leto sam vec nabavio stivo za citanje. Svih sedam delova Harri Pottera. Ali za gledanje jos uvek trazim ovu seriju, a ako je nema, videcu neku drugu... :(
 

Back
Top