"Неољотићевци марширају Србијом! Љотићевци у акцији."

Могу ли (нео)љотићевци постати значајан политички фактор у Србији?

  • Да.

  • Не.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svecovek

Ističe se
Poruka
2.345
Поновно активирање покрета "ЗБОР" у последњих пар година изазвало је бурну реакцију у јавности.Мој пријатељ који познаје моје националистичко опредељење,донео ми је један наш тиражни лист од 11.6. на седмој страни стајало је:



"Жарко Кораћ,упире прстом у једну заборављену и ретроградну идеју:појављују се некакви пронацистички покрети који тврде да штите Србију од "мужеложника","циониста" и "демонократа",то је љотићевска струја у Српској политици."
Огласиле су се и "е-новине"
 
Poslednja izmena:
Kako, pa zar Ljotini pioniri nisu zakljucili da je Ratibor Djurdjevic, koji ih je ucio da je nacizam pravi put svetosavlja, ustvari mason?

Tek posto su mu napravili astronomske telefonske racune, a sud dosudio da nadoknade stetu... :hahaha:

Ali dobro, vazno da su zakljucili da je mason...

Nego, sta cemo sad...

Jel' to Rajko po nalogu masona sirio neku nacisticku jeres medju Srbima ili samo Rajko ne valja , jer je bio mason, a ideologija mu dobra? :lol:
 
Kako, pa zar Ljotini pioniri nisu zakljucili da je Ratibor Djurdjevic, koji ih je ucio da je nacizam pravi put svetosavlja, ustvari mason?

Tek posto su mu napravili astronomske telefonske racune, a sud dosudio da nadoknade stetu... :hahaha:

Ali dobro, vazno da su zakljucili da je mason...

Nego, sta cemo sad...

Jel' to Rajko po nalogu masona sirio neku nacisticku jeres medju Srbima ili samo Rajko ne valja , jer je bio mason, a ideologija mu dobra? :lol:
Video sam veselog Ratu na sajmu knjiga prose godine , pravi vampir i po godinama i po izgledu i po delu . :mrgreen:
Mada neki moj rodjak pishe za Novu Iskru i koliko znam kaze da nikad bas nisu bili dobri sa Ratiborem i ekipom oko njega , dok je jos matorio bio aktivan . :think:
 
Kako, pa zar Ljotini pioniri nisu zakljucili da je Ratibor Djurdjevic, koji ih je ucio da je nacizam pravi put svetosavlja, ustvari mason?

Tek posto su mu napravili astronomske telefonske racune, a sud dosudio da nadoknade stetu... :hahaha:

Ali dobro, vazno da su zakljucili da je mason...

Nego, sta cemo sad...

Jel' to Rajko po nalogu masona sirio neku nacisticku jeres medju Srbima ili samo Rajko ne valja , jer je bio mason, a ideologija mu dobra? :lol:

Е Милане, јабуко са гране - има један бољи ник за тебе али не знам да ли је већ заузет: КАД ЛУПИМ ЛУПИМ........:lol:
 
Љотићевци су српска варијанта фашиста, одговорни за смрт хиљада Срба, и сарадници окупатора.

Сходно томе, и тзв. "неољотићевци".

А они данас служе да компромитују српство, и додатно слуђују народ.

Сваки искрени српски родољуб треба да се стиди Љотића и љотићеваца, и наравно, "неољотићеваца", као српских непријатеља.
 
Поновно активирање покрета "ЗБОР" у последњих пар година изазвало је бурну реакцију у јавности.Мој пријатељ који познаје моје националистичко опредељење,донео ми је један наш тиражни лист од 11.6. на седмој страни стајало је:



"Жарко Кораћ,упире прстом у једну заборављену и ретроградну идеју:појављују се некакви пронацистички покрети који тврде да штите Србију од "мужеложника","циониста" и "демонократа",то је љотићевска струја у Српској политици."
Огласиле су се и "е-новине"


meni tebe tj. vas...žao...:(
 
Љотићевци су српска варијанта фашиста, одговорни за смрт хиљада Срба, и сарадници окупатора.

Сходно томе, и тзв. "неољотићевци".

А они данас служе да компромитују српство, и додатно слуђују народ.

Сваки искрени српски родољуб треба да се стиди Љотића и љотићеваца, и наравно, "неољотићеваца", као српских непријатеља.

Мислим да није тако. Али добро, комунистичка идеологија и партизански филмови раде своје.
 
Мислим да није тако. Али добро, комунистичка идеологија и партизански филмови раде своје.
Каква комунистичка идеологија и партизански филмови?

Или је то опет, наравно, само познати "аргумент" у недостатку правих... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top