Него,кад је дочек орлушина?

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Првенство за узданице Србије је завршено.Ред је да их дочекамо.
Аеродром,скупштина града или онај плато на НБГ намењен манифестацијама.
Да друг институција одржи ватрени говор.Да чујемо приче о лошој рани,клими,теренима.
Да се поделе плакете и захвалнице,па онда општенародно весеље.
Са све фармерима и Грандовим звездама.И нормално,уживо преносом еуропског РТС-а.
 
nemanja-zna-zasto-13619.jpg
 
Ја се на орлиће не љутим. Већ годинама, деценују, имамо фудбал истог квалитета и играмо исту, губитничку игру. Ако победимо, онда је то зато што противник има лош дан..И тако је то.
Било је можда на месту да им организују прославу за пласман пред пут, да се мало осоколе, оорле.. све је то смешно :)
 
Ја се на орлиће не љутим. Већ годинама, деценују, имамо фудбал истог квалитета и играмо исту, губитничку игру. Ако победимо, онда је то зато што противник има лош дан..И тако је то.
Било је можда на месту да им организују прославу за пласман пред пут, да се мало осоколе, оорле.. све је то смешно :)

Treneri su krivi...nisu fudbaleri.
 
Kod:
Ocekujem sledece:

1.dva meseca pre SP nasi mediji narocito "Javni servis" ima da se pale kako smo mnogo jaki,ima da se vrte po 4875496598345 put razni dokumentarci o piksiju,Dzaji,Sekiju,Savi itd.
Odnekud ce da izmile svi oni ljigavi pevaci,glumci und pevacice koji sa fudbalom imaju veze koliko i ja (Bora Corba se podrazumeva).

2. mesec dana pred prvenstvo ce neka nasa zvezda da se pokaci sa selektorom i da ispadne iz tima,selektor ce da pozove surnjajinog brata od tetke u repku,hvalice ga na sav glas kako je mali genije i talenat kakvog niko video nije.Rambo ce da se pominje po medijima kao moguca zamena al od toga nema leba.

3.nedelju dana pred prvu tekmu nasi ce da pocnu da kukaju na uslove - ladnu vodu u dzakuziju,neravan teren za trening,visoku travu,jak vetar.

4.dva dana pred prvu tekmu neki od "zvezda" ce da istegne levi guz pozirajuci paparacima,pa ce morati da odmara 2 tekme.

5. na dan tekme dolaze nasi politicari da se slikuju sas fuZbaleri,koktel included.Juznoafricka policija 'apsi jednog naseg zvanicnika zbog ispijanja kabeze 200 metara u krugu stadiona.

6. 15 minuta posle pocetka utakmice glavni golgeter popije crveni,reko sudiji da mu se napase... misleci da ga ovaj ne razume, al ybg sudiji je cimer bio srbin na koledzu.

7.Prsli smo prvu tekmu,autogolom kroz noge naseg golmana,kriv je arhitekta koji je projektovao stadion,pa se od krova previse svetla odbija pravo u oci naseg golmana (mamu mu njegovu arhitektonsku).

8.Mediji bruje da jos nista nije izgubljeno i da cemo lako da razbijemo nemce,jer panceri nisu sto su nekadd bili. Opet se vade iz naftalina razni snimci iz bivse Juge,prednjaci "pa je li to moguce..."

9.Iako smo vodili 12 - 0 na poluvremenu,pukli smo 15 - 12.Selektor krivi malog sto dodaje lopte jer je presporo dodavao i tako produzio trajanje utakmice.

10. Mediji bruje o moranju da se spase cast protiv kengura.

11.pukli smo ko oblande i poslednju tekmu.

12 dva dana posle mediji traze linc fuZbalera,Bora corba sklepao "yebite se fudbaleri 2010 Cub Mix"

13. mesec dana kasnije mediji pricaju o istorijskoj prilici da se plasiramo na EP.

14. 4 godine kasnije - deja vu

Epohalno...:lol:
 
Kod:
Ocekujem sledece:

1.dva meseca pre SP nasi mediji narocito "Javni servis" ima da se pale kako smo mnogo jaki,ima da se vrte po 4875496598345 put razni dokumentarci o piksiju,Dzaji,Sekiju,Savi itd.
Odnekud ce da izmile svi oni ljigavi pevaci,glumci und pevacice koji sa fudbalom imaju veze koliko i ja (Bora Corba se podrazumeva).

2. mesec dana pred prvenstvo ce neka nasa zvezda da se pokaci sa selektorom i da ispadne iz tima,selektor ce da pozove surnjajinog brata od tetke u repku,hvalice ga na sav glas kako je mali genije i talenat kakvog niko video nije.Rambo ce da se pominje po medijima kao moguca zamena al od toga nema leba.

3.nedelju dana pred prvu tekmu nasi ce da pocnu da kukaju na uslove - ladnu vodu u dzakuziju,neravan teren za trening,visoku travu,jak vetar.

4.dva dana pred prvu tekmu neki od "zvezda" ce da istegne levi guz pozirajuci paparacima,pa ce morati da odmara 2 tekme.

5. na dan tekme dolaze nasi politicari da se slikuju sas fuZbaleri,koktel included.Juznoafricka policija 'apsi jednog naseg zvanicnika zbog ispijanja kabeze 200 metara u krugu stadiona.

6. 15 minuta posle pocetka utakmice glavni golgeter popije crveni,reko sudiji da mu se napase... misleci da ga ovaj ne razume, al ybg sudiji je cimer bio srbin na koledzu.

7.Prsli smo prvu tekmu,autogolom kroz noge naseg golmana,kriv je arhitekta koji je projektovao stadion,pa se od krova previse svetla odbija pravo u oci naseg golmana (mamu mu njegovu arhitektonsku).

8.Mediji bruje da jos nista nije izgubljeno i da cemo lako da razbijemo nemce,jer panceri nisu sto su nekadd bili. Opet se vade iz naftalina razni snimci iz bivse Juge,prednjaci "pa je li to moguce..."

9.Iako smo vodili 12 - 0 na poluvremenu,pukli smo 15 - 12.Selektor krivi malog sto dodaje lopte jer je presporo dodavao i tako produzio trajanje utakmice.

10. Mediji bruje o moranju da se spase cast protiv kengura.

11.pukli smo ko oblande i poslednju tekmu.

12 dva dana posle mediji traze linc fuZbalera,Bora corba sklepao "yebite se fudbaleri 2010 Cub Mix"

13. mesec dana kasnije mediji pricaju o istorijskoj prilici da se plasiramo na EP.

14. 4 godine kasnije - deja vu

Epohalno...:lol:

Eto i nemoj posle neko da kaze da nisam prorok :cool::cool::cool::cool:
 
Kod:
Ocekujem sledece:

1.dva meseca pre SP nasi mediji narocito "Javni servis" ima da se pale kako smo mnogo jaki,ima da se vrte po 4875496598345 put razni dokumentarci o piksiju,Dzaji,Sekiju,Savi itd.
Odnekud ce da izmile svi oni ljigavi pevaci,glumci und pevacice koji sa fudbalom imaju veze koliko i ja (Bora Corba se podrazumeva).

2. mesec dana pred prvenstvo ce neka nasa zvezda da se pokaci sa selektorom i da ispadne iz tima,selektor ce da pozove surnjajinog brata od tetke u repku,hvalice ga na sav glas kako je mali genije i talenat kakvog niko video nije.Rambo ce da se pominje po medijima kao moguca zamena al od toga nema leba.

3.nedelju dana pred prvu tekmu nasi ce da pocnu da kukaju na uslove - ladnu vodu u dzakuziju,neravan teren za trening,visoku travu,jak vetar.

4.dva dana pred prvu tekmu neki od "zvezda" ce da istegne levi guz pozirajuci paparacima,pa ce morati da odmara 2 tekme.

5. na dan tekme dolaze nasi politicari da se slikuju sas fuZbaleri,koktel included.Juznoafricka policija 'apsi jednog naseg zvanicnika zbog ispijanja kabeze 200 metara u krugu stadiona.

6. 15 minuta posle pocetka utakmice glavni golgeter popije crveni,reko sudiji da mu se napase... misleci da ga ovaj ne razume, al ybg sudiji je cimer bio srbin na koledzu.

7.Prsli smo prvu tekmu,autogolom kroz noge naseg golmana,kriv je arhitekta koji je projektovao stadion,pa se od krova previse svetla odbija pravo u oci naseg golmana (mamu mu njegovu arhitektonsku).

8.Mediji bruje da jos nista nije izgubljeno i da cemo lako da razbijemo nemce,jer panceri nisu sto su nekadd bili. Opet se vade iz naftalina razni snimci iz bivse Juge,prednjaci "pa je li to moguce..."

9.Iako smo vodili 12 - 0 na poluvremenu,pukli smo 15 - 12.Selektor krivi malog sto dodaje lopte jer je presporo dodavao i tako produzio trajanje utakmice.

10. Mediji bruje o moranju da se spase cast protiv kengura.

11.pukli smo ko oblande i poslednju tekmu.

12 dva dana posle mediji traze linc fuZbalera,Bora corba sklepao "yebite se fudbaleri 2010 Cub Mix"

13. mesec dana kasnije mediji pricaju o istorijskoj prilici da se plasiramo na EP.

14. 4 godine kasnije - deja vu

Epohalno...:lol:
Medijska kontrola je potpuna...***** su nam *****:neutral:
 
Živce su mi pojeli sinoć. :evil:

Ja nisam gledao.
Kad je počelo 2. poluvreme pustim radio.
"..Iiiiii uuuu 70-om minutu moramo da stignemo Australiju koja vodi sa 2:0.."
Ja reko sebi, ovo je neka piratska stanica, daj da promenim.
Pogledam kroz prozor kad vidim komšiju kako se popeo na hoklicu, prebacio konopac preko grane i pravi vertikalnu mašnu:
- Yebi ga komšo, bolje ovo nego da me sutra deca pljuju da sam stavio pet hiljada na 3:0 za nas...
Upalim televizor, nemam onu digitalnu nego običnu- i na mojoj običnoj TV- 2:0 za Australiju.
Rekoh ukućanima da je vreme da kupimo onaj digitalni paket, kažu kristalno čista slika, valjda je rezultat bolji.
Skinem komšiju sa grane a on se koprca i viče
- Vrati me nazad, da umrem ko čovek. Ostavim ga kući kod njegove žene...ok ispred vrata, nije htele da nam otvori.
Odem kući- dali smo gol! Ok imamo samo 34 sekunde da im damo još dva i na konju smo!!!!. Tako bar ***** komentator.

Posle utakmice slušam dnevnik. Ništa ne kažu da li je neko izvršio samoubistvo od naših igrača, ili da li se selektor bacio sa mosta. Baš ništa. Očekujem da nam pričitaju preCednikov telegram sauč. ovaj podrške... ništa.
Ja mislim da je Ana Ivanović istrčala na teren da bi dala gol, onako nikakva i smotana i jadna kakva je.
A u ostalom naši vole da igraju rukom.
Pa eto, imaju prilike da jačaju desnicu i da igraju desnom rukom do kraja Mundijala dok gledaju kako reprezentacija koja je prvi put videla okruglu loptu pre godinu dana ide dalje.
Morao sam da odem ponovo da skidam komšiju sa grane, ovog puta je poneo i nakovanj.... teško u majčinu!
 
Шта рећи..............туга.
Докле ћемо само да "анализирамо" поразе и да из њих извлачино "поуке"


Када ћемо већ једном да се радујемо?

Pre neki dan sam bio do bicikl servisa i dečko koji tamo radi koji je takmiči u MTB uzo je 10 poslednjih titula profi i sve,mora sam sebe da izdržava i kupuje opremu a o odlasku na inostrana takmičenja može samo da sanja a ove p**** ine:neutral:
Propala država skroz.
 

Back
Top