Od kursa za Ikebanu do ministra

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Zorica prešla iz JUL-a u SNS i postaje ministarka kulture?

- Zorica i Kemiš pristupili su u redove naprednjaka prvenstveno zbog njihovog bliskog prijatelja Zorana Bašanovića, koji je u ovoj stranci visoki funkcioner. Postoji mogućnost da će se Zorica pojavljivati i u kampanjama koje ova stranka bude organizovala. Posle angažmana koji je imala u Jugoslovenskoj levici, Zorica nije želela da se više bavi politikom, ali ovaj put presudilo je prijateljstvo sa Bašanovićem, kao i poznanstvo sa Aleksandrom Vučićem i Tomom Nikolićem. O tome koju će ulogu pevačica imati u stranci ostalo je da se dogovore po njenom izlasku sa imanja u Lisoviću. Ono što se za sada može čuti kao spekulacija je da će se Zorica ponovo aktivirati na polju kulture, dok Kemiša vide kao novog potencijalnog direktora RTS-a – rekao nam je izvor koji je insistirao na anonimnosti.

Do zaključenja ovog broja, uprkos svim naporima, nismo uspeli da dođemo do Kemiševe izjave, ali u prilog ovoj priči ide i činjenica da je Zorica nedavno u razgovoru sa farmerima rekla da će, ako se bude vraćala na RTS, to biti u velikom stilu na crvenom tepihu.

Zamenik predsednika SNS-a Aleksandar Vučić informaciju nije potvrdio, ali ni demantovao.

- Kemiša izuzetno cenim i poštujem i jedino što znam je da su Zorica i on simpatizeri naše stranke – rekao nam je Vučić.

Izvor: Alo

Znaci Pink mocni rendzer,zena koja ne moze da spava jer joj kosa svetli u mraku,zena cija je slika okacena u frizerskim salonima i fabrikama farbe za kosu uz natpis:
"OVAKO NE TREBA",zena cije telo predstavlja koren jednog roze zbuna ce postati ministarka....najpoznatiji aduti su joj zavijanje(stoga je u "prometu" nova psovka-dabogda ti zorica pevala na sahrani),i PLJUVANJE....ako ne verujete pogledajte!

 
Dok intelektualci nemaju posla ovakvi majmuni dolaze na vlast!

zorica-v.jpg


Ovaj Kemis je cudna abominacija.Neki izvori tvrde da je Kemis ziveo u Cernobilu 1986. kada je to podrucje pogodila radioaktivna kontaminacija.Za prelazak u Srbiju nije mu trebao pasos.Granicari su mislili da je u pitanju divlja svinja...


:eek::mrgreen::hahaha::hahaha::rotf::rotf::sad2:
 
Poslednja izmena:
zena cije telo predstavlja koren jednog roze zbuna ce postati ministarka.

Ko je uopšte rekao da će ona postati ministarka?:roll:

Uostalom, sve i da je tako i da taj mutant postane u Srbiji bilo šta više od ovoga što je sad ( a to je niko i ništa).....odoh na Novi Zeland....ne, u Australiju........ne, ebemu mater, odoh u Kanadu, jedino nas još oni nisu pobedili u fudbalu:lol:

Ne znam koliko još dugo mogu da podnesem sve ovo:sad2:
 
Ko je uopšte rekao da će ona postati ministarka?:roll:

Uostalom, sve i da je tako i da taj mutant postane u Srbiji bilo šta više od ovoga što je sad ( a to je niko i ništa).....odoh na Novi Zeland....ne, u Australiju........ne, ebemu mater, odoh u Kanadu, jedino nas još oni nisu pobedili u fudbalu:lol:

Ne znam koliko još dugo mogu da podnesem sve ovo:sad2:

BiCHe BiCHe (i to) :mrgreen:
 
То само у демократској Србији може да кафанска певаљка буде у "комбинацији"за министарку фотељу.Питам се какве квалификације има дотична госпођа за обављање дужности министарке културе и да ли уопште зна шта је култура ? Ако за културу сматра оно што пропагира телевизија Пинк онда је боље и да немамо министра за ту област него да дође неко ко ће увести "гранд културу"
 
То само у демократској Србији може да кафанска певаљка буде у "комбинацији"за министарку фотељу.Питам се какве квалификације има дотична госпођа за обављање дужности министарке културе и да ли уопште зна шта је култура ? Ако за културу сматра оно што пропагира телевизија Пинк онда је боље и да немамо министра за ту област него да дође неко ко ће увести "гранд културу"

Ima zavrseni 7 razred osnovne skole...pa je 8. polagalu u vecernjoj....e onda ima kurs ikebane,i za vreme JUL-a je "polozila" 2 fakulteta :roll:
E sada je i "pljuvanje" polozila(i to sa veoma visokom ocenom) tako da moze da konkurise!
Zivela "armonika,Zorica,Kemis,Avlije,Avlije i Srbija!
 
Ima zavrseni 7 razred osnovne skole...pa je 8. polagalu u vecernjoj....e onda ima kurs ikebane,i za vreme JUL-a je "polozila" 2 fakulteta :roll:
E sada je i "pljuvanje" polozila(i to sa veoma visokom ocenom) tako da moze da konkurise!
Zivela "armonika,Zorica,Kemis,Avlije,Avlije i Srbija!

И сад замисли да такво чудо дође за министра културе !? Па дај Боже да жена зна где се налази народно позориште.
Замисли ситуацију дође страна делегација на неку конференцију или нешто слично и пред њих изађе Зока са косом офарбаном у боје миле ем драге нам телевизије са све кучетом под мишком офарбаном у исте боје ! Побегли би људи главом без обзира.
 
И сад замисли да такво чудо дође за министра културе !? Па дај Боже да жена зна где се налази народно позориште.
Замисли ситуацију дође страна делегација на неку конференцију или нешто слично и пред њих изађе Зока са косом офарбаном у боје миле ем драге нам телевизије са све кучетом под мишком офарбаном у исте боје ! Побегли би људи главом без обзира.

:hahaha::hahaha::rotf:
Pa jedino ako dodje delegacija za Cirkuze i Zid Smrti.....
 
a ovi ministri su kao bolji ? to smo MI!

Истина је да ни актуелни министри нису ништа бољи осим што косу фарбају у прикладније боје али шта значи то смо ми ? Који то ми ? Вероватно циљаш на то да су министри огледало народа који им је гласајући за своје фаворите и омогућио да се устоличе у министарске фотеље али мораш да схватиш да ни један миистар нема апсолутну подршку грађана већ само подрчку оног дела бирачког тела које гласа за странку из које потиче министар.Ако је министар културе припадник странке Г17 значи да има подршку бирачког тела странке које је око 3-5% а не целог народа,наравно може га подржавати и одређени проценат страначки неопредељеног грађанства али тај проценат је мали и ништа суштински не мења.
 
Истина је да ни актуелни министри нису ништа бољи осим што косу фарбају у прикладније боје али шта значи то смо ми ? Који то ми ? Вероватно циљаш на то да су министри огледало народа који им је гласајући за своје фаворите и омогућио да се устоличе у министарске фотеље али мораш да схватиш да ни један миистар нема апсолутну подршку грађана већ само подрчку оног дела бирачког тела које гласа за странку из које потиче министар.Ако је министар културе припадник странке Г17 значи да има подршку бирачког тела странке које је око 3-5% а не целог народа,наравно може га подржавати и одређени проценат страначки неопредељеног грађанства али тај проценат је мали и ништа суштински не мења.

da se nesto moze manjati menjalo bi se ali ako se pogledaju rezultati lokalnih izbora gde se opet nista nemenja ,sta da kazem drugo?To smo Mi.jedni u apatiji jedni u demokratiji i idu dani.
 
da se nesto moze manjati menjalo bi se ali ako se pogledaju rezultati lokalnih izbora gde se opet nista nemenja ,sta da kazem drugo?To smo Mi.jedni u apatiji jedni u demokratiji i idu dani.

Знаш како је промене долазе споро.Суштина проблема лежи у томе да је 99% политичара у Србији не квалитетно али су се путем медија и на разне друге начине наметнули народу који није довољно политички едукован да то препозна па као такав доноси одлуке на своју штету.Погледај изборе у последњих 10 година.Све једна иста лица и једне те исте приче.Из једне опште апатије и безнађа тешко се рађају нове идеје а и ако се роде тешко испливавају на површину јер им то ови горе не дају.Што каже један афоризам:
Када сам био млад борио сам се да напредујем.Данас се борим да млади не напредују
Тужно али истинито.
 

Back
Top