Malo smeha u teska vremena: Kostunica opet zayebava Tomu .

al bundy

Legenda
Poruka
63.981
DSS potvrdila učešće na mitingu SNS-a u Kruševcu
Beta | 22. 06. 2010. - 20:56h | Komentara: 13

Predsedništvo Demokratske stranke Srbije (DSS) odlučilo je danas da učestvuje na mitingu koji će u Kruševcu 28. juna organizovati Srpska napredna stranka (SNS), a čiji je cilj raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora.

Kako je u izjavi agenciji Beta najavio portparol DSS-a Petar Petković, u ime stranke na skupu će govoriti potpredsednik Miloš Aligrudić.


http://www.google.com/url?sa=t&sour...-BsyhkaVjZ_SAYEjQ&sig2=tUWx6_eHkeh1ofhRODji7Q

Hahaha kakav car ovaj Kostunica ,satro ispostovao Tomu i ucestvuje na mitingu , a salje mu toplog brata Aligrudica da sa njim ruse vladu :mrgreen:, ono bas su ozbiljno shvatli Tomin vidovdanski cirkus i dali mu do jaja kredibilitet :hahaha:
 
nije za bacanje,ali je dobar za potapanje kupusa,od kakvog oca(veliki covek i veliki glumac)ispadne ovaj metuzalem:dontunderstand:

Nije los, nije los...

Ne mogu, pichi kisa, plasim se da u gradu ne pocne da pljusti :mrgreen: :per:

Znam, ali nismo mi krivi zbog toga.:hahaha:


Није дете смешно,но тужно.
На Видовдан у Лазаревом царству митинг организује ''опозициона'' странка која се залаже за исто што и власт.

Pa jeste, i to je tuzno.:ok:
 
Ma niko ne valja svi lazu mu na forumu nikad nismo slagali sefa na poslu , nekog na ulici politika je za iskrrene i Bota pobedjuje......Ovaj reko ovo ovaj reko ono onom se ne dize onom se dize na striptizete.....jedan je slagao nekad Mladja laze non stop , institucija glumi klovna.....al vazno da su svi sranje i da ostane sve isto bez promena jer NEMA SAVRSENOG pazi ti to kako cudno
 
Pipni mi trouglic :per:

:hahaha::rotf:

ТИ СИ ЖЕМСКО!?:eek::eek::eek:

ИЛ' СИ НЕКА НАКАЗА!? :sad2::sad2::sad2:

a122.gif
a122.gif
a122.gif


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 

Back
Top