NAVIJACI ILI POLICIJA?!?

Alooo rastaman pitao bih te da li bi branio tu istu policiju da tebe pocne da bije ni krivog ni duznog.Oni kad krenu ne gledaju koga udaraju.To ti kazem iz iskustva.Evo ti slucaj Vrsac kad je klinac zavrsio u bolnici.Bila je i slika cak!Ali ne ti i dalje branis policiju.Ako ti Vrsac nije bio dovoljan pokazatelj,onda ne znam sta da ti kazem sem nije tebi lako.
 
rastamann:
Jednog dana cu pozeleti da odvedem dete na utakmicu...

Opravdavam...Jel' ti opravdavash silu navijacha? Ja uopshte ne kontam celu tu foru...
Ne opravdavam silu navijaca! To je grupa pijanih i drogiranih kretena koji kada dodju na stadion najmanje gledaju fudbal! Najvise zbog takvih koji dodju na stadion sa decom opravdavam upotrebu sile od strane policije!
 
Ja sam vise za engleski princip resavanja svega toga... Policija samo okruzi bagru kako ne bi nekog ni krivog ni duznog povredili, pa ih pusti da se lepo umlate dok ne popadaju od umora, a onda ih lepo pokupe onako izmrcvarene i nalepe im takve kazne da im na pamet vise pasti nece da se potuku na utakmici... Ako se neko i provuce, tu su kamere pa ga nadju na osnovu lika...

Pogledajte sad engleske stadione - jos malo pa nece biti ni one male ogradice oko njih ;)
 
Kako vas sto branite policiju nije sramota?Jel ste videli kako je prosao mali Milan Vasic koga su zandari pogodili po sred face gumenim metcima.
Pitao bih vas sta mislite da se vase dete nadje na mestu tog Milana!Alo bre to je ista ona stoka,koja nas je maltretirala za vreme demonstracija!!

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA!!
 
Delija_do_smrti_:
Kako vas sto branite policiju nije sramota?Jel ste videli kako je prosao mali Milan Vasic koga su zandari pogodili po sred face gumenim metcima.
Pitao bih vas sta mislite da se vase dete nadje na mestu tog Milana!Alo bre to je ista ona stoka,koja nas je maltretirala za vreme demonstracija!!

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA!!

Ma murija treba da potamani stoku "navijacku"
Kad god stoka ( uglavnom iz beograda ) dodje u NS na neku utakmicu porazbijaju sve zivo.
Prosto pozelim da sam pandur tog dana da mogu da umlatim infantilne kretene.
 
Нисам хулиган, нисам навијач, немам проблема са законом, али још од времена Слобе баш не миришем пандуре...
Мада, мало је чудно како од керова увек највише настрадају српски навијачи, нпр. делије: сада, Вршац, пред Слобин одлазак...(за разлику од оног...југословенског клуба).

Свако де-те зна,
цео грааааад то зна,
да сте * ви,
да су вам, во-ђе све...
мурија...нана...
 
Ma bre murija preteruje u vezi navijaca.U inostranstvu kada se navijac pone na stolicu pandur mu pridje i zamoli ga da sidje,isto tako u Engleskoj ne bi moglo da se desi da isprebijaju nekog ni krivog ni duznog na stadionu.Ali se to kod nas milion puta desilo,evo sad poslednji puit na derbiju Partizan-Zvezda.

A samo cu reci:



NIJE TESKO CIGAN BITI,KAD CIGANE ZAKON STITI!!!!!!!!!!!!!!

ZA DRUGE SE NAVIJA ,PARTIZAN SE VOLI!
 
emy_331:
Ma bre murija preteruje u vezi navijaca.U inostranstvu kada se navijac pone na stolicu pandur mu pridje i zamoli ga da sidje,isto tako u Engleskoj ne bi moglo da se desi da isprebijaju nekog ni krivog ni duznog na stadionu.Ali se to kod nas milion puta desilo,evo sad poslednji puit na derbiju Partizan-Zvezda.

A samo cu reci:



NIJE TESKO CIGAN BITI,KAD CIGANE ZAKON STITI!!!!!!!!!!!!!!
ZA DRUGE SE NAVIJA ,PARTIZAN SE VOLI!

Aloo!Solju mleka,pa spavanje!Vreme ti je!Nas zakon stiti?!Koji ste vi lazovi!!VI niste imali nevolje sa njima u smrdljivom Vrscu,posle tekme sa Zenitom....
Zato tisina!Ako nekoga zakon stiti onda ste to vi!!Lepo pesma kaze

Aleeeeeeeee,svako dete zna,
ceo grad to zna,
da ste ***** vi,
da su vam vodje sve MURIJA!
Aleeeeeeee
 
Delija_do_smrti_:
Alooo rastaman pitao bih te da li bi branio tu istu policiju da tebe pocne da bije ni krivog ni duznog.Oni kad krenu ne gledaju koga udaraju.To ti kazem iz iskustva.Evo ti slucaj Vrsac kad je klinac zavrsio u bolnici.Bila je i slika cak!Ali ne ti i dalje branis policiju.Ako ti Vrsac nije bio dovoljan pokazatelj,onda ne znam sta da ti kazem sem nije tebi lako.
E, "delija"...Nemoj da se siris...
Znamo svi cemu ste vi skloni..Policija je malo dete u odnosu na vas...
 
Delija_do_smrti_:
emy_331:
Ma bre murija preteruje u vezi navijaca.U inostranstvu kada se navijac pone na stolicu pandur mu pridje i zamoli ga da sidje,isto tako u Engleskoj ne bi moglo da se desi da isprebijaju nekog ni krivog ni duznog na stadionu.Ali se to kod nas milion puta desilo,evo sad poslednji puit na derbiju Partizan-Zvezda.

A samo cu reci:



NIJE TESKO CIGAN BITI,KAD CIGANE ZAKON STITI!!!!!!!!!!!!!!
ZA DRUGE SE NAVIJA ,PARTIZAN SE VOLI!

Aloo!Solju mleka,pa spavanje!Vreme ti je!Nas zakon stiti?!Koji ste vi lazovi!!VI niste imali nevolje sa njima u smrdljivom Vrscu,posle tekme sa Zenitom....
Zato tisina!Ako nekoga zakon stiti onda ste to vi!!Lepo pesma kaze

Aleeeeeeeee,svako dete zna,
ceo grad to zna,
da ste * vi,
da su vam vodje sve MURIJA!
Aleeeeeeee

ajde,ajde,znam da te je sramota,ali svi znamo KO su vase vodje,svi znamo kako VASE vodje unose baklje na tekme,i sve vase kombinacije!
A stvarno neznam zasto su neki moji drugovi zaglavili po 40 dana zatvor ni za sta,ako nas murija toliko stiti!Alo 40 dana,a momci nisu nista uradili,ama bas nista!
zato,nemoj molim te te pricice da nas murija stiti,kada ja ovu parolu:NIJE TESKO CIGAN BITI,KAD CIGANE ZAKON STITI,nisam cula od bilo koga neko bas od nekih vasih delija,tako da,nemoj da nas pravis ovde budalama!
A L C A T R A Z
P.F.C.
 
miss:
ne opravdavam postupke huligana,ali sam uvek protiv kerova...

znaci ono, aki nisi sa nama onda si protiv nas? e vidis takvo crno-belo shvatanje je najgore od svega. jedino mesto gde podrzavam policiju je upravo stadion. kao navijaci nikad nisu krivi i sta ja znam. navijaci se tretiraju kao posebna grupa, znaci ne kao demonstranti nego bukvalno kao horda i samim tim se tako i dejstvuje po njima. Inace mislim da je policja previse blaga prema navijacima...

a da da dodam...vidim da niko ne spominje lika koga su ubili signalnom raketom...da je ta policija bila malo strizija to se ne bi desilo. a ovaj mali ce da se oporavi za par meseci...
 

Back
Top