VRADZBINE

Anonymous:
Кулиража:
Ljudi koji vracaju postoje, ali da mogu da proreknu sudbinu, tu se vec neces usreciti.
dali verujete u kletve? dali su opasne i dali imate neko iskustvo?
1.Verujem da postoje, ali sve sto ti kazu je laz.
2.Opasne, ni najmanje - jedino ako te fizicki napadnu
3.Imam iskustvo, jos dok sam bio klinac (1-4razred osnovne) roditelji (okoreli pravoslavci koji su dobili sina nevernika zahvaljujuci upravo njihovom propagiranju vere) su me vodili skoro redovno kos nekog vraca.
I sve sto je uspeo je da im pokupi pare (ovce i jesu za sisanje, zar ne).

Sve u svemu, to je cista glupost
 
Ja mislim da postoje kletve, ali je stvar u tome ko ih baca.Nece se svaka kletva ostvariti, nije to samo ono:da Bog da...pa sta ja znam sta sve...i onda ti se nesto desi! Kletve su mnogo dublje stvari i moguce je da postoje (ili su postojale dok su ljudi umeli da ih koriste) i samim tim je izvodjenje kletve mnogo komplikovaniji proces, pa ih zato niko i ne baca jer ne zna kako. U stvari, ja sam 100% sigurna da su kletve postojale sve dok nije umro poslednji covek koji je umeo da ih baca, a onda, kada ih vise nije bilo-presle su u mitove i pitanja koja se postavljaju na ovakvim mestima (izmedju ostalog).
 
Inlis:
Ja mislim da postoje kletve, ali je stvar u tome ko ih baca.Nece se svaka kletva ostvariti, nije to samo ono:da Bog da...

e svasta cu da procitam...Stvar je u onom NA koga su bacene kletve, tj dal doticni veruje ili ne i to je magija (psihologija) a ne kojekakve babe vracare i gluposti...
 
Vradzbine i vracevi, zanimljivo.Zar se jos uvek, i ako je 21. vek, veruje u price i gluposti koje su izmislili nasi ne tako daleki predci jer su morali da se necim zabavljaju u slobodno vreme kad nisu radili u polju.Slozicu se administratorom ovog dela foruma ovo o vracevima je cista glupost!
 
Dobronamernik:
Vradzbine i vracevi, zanimljivo.Zar se jos uvek, i ako je 21. vek, veruje u price i gluposti koje su izmislili nasi ne tako daleki predci jer su morali da se necim zabavljaju u slobodno vreme kad nisu radili u polju.Slozicu se administratorom ovog dela foruma ovo o vracevima je cista glupost!
Ovaj lik me majke mi iz dana u dan sve vise i vise odusevljava,pomislio sam da sam ovo ja napisao dok nisam bio registrovan!Registruj se brate da znamo ko si!
 

Back
Top