Од Чеде сви беже.

Зашто сви беже од Чеде?


  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
BEOGRAD - Osipa se Čedina ekipa!
Istoričar Nikola Samardžić četvrti je funkcioner LDP koji je u poslednje dve godine napustio stranku Čedomira Jovanovića.

Samardžić o razlozima zbog kojih je otišao iz LDP još ne želi da priča, za razliku od njegovih prethodnika Branislava Lečića, Gorana Petrovića i Biljane Srbljanović, koji su nadugačko i naširoko upoznali javnost kroz kakve su „muke“ prošli tokom saradnje s Jovanovićem.
Nogu je povukao bivši šef DB Goran Petrović, koji je u nekoliko navrata u medijima Jovanovića nazvao lopovom i bitangom.

- Nekoliko meseci gotovo svakodnevno sam bio u prilici da se uverim da je Čedomir Jovanović jedna obična bitanga, patološki, bolesni prevarant, lopov i lažov. Suština osnivanja LDP je da ta stranka bude privatno preduzeće u njegovom vlasništvu - pričao je tada Petrović.

Branislava Lečića je više zanimao luksuzni život lider LDP, pa je, kako je izjavio, u više navrata pokušao od Jovanovića da dobije objašnjenje odakle mu novac za to, ali konkretan odgovor nikad nije dobio.

- U Čedu sam prestao da verujem kad sam prepoznao da njegovo delo nije u skladu sa onim što propoveda. U LDP nema ni liberalizma ni demokratije - rekao je Lečić nakon razlaza sa Jovanovićem, dok juče nije bio raspoložen za razgovor na tu temu.

- Sve što sam imao rekao sam. To je davno zatvorena priča - poručuje Lečić.
Reči prilikom rastanka s Jovanovićem nije birala ni Biljana Srbljanović kada je na blogu B92 napisala da su je u LDP skrajnuli i marginalizovali.

- Stalno sam dobijala uverenja da stranku ne finansira nijedan tajkun, ali vremenom sam došla do saznanja da svako ima svoju cenu, bilo da je reč o ceni poslovnog prostora na našim opštinama koje pripadaju LDP ili o plaćenim mestima u UO.
Čedomir Jovanović se nikad nije javno oglasio povodom optužbi bivših saradnika.



http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/cedu-sve-vise-napustaju-istaknuti-clanovi-38846.php
 
Meni je cudno kako ih je okupio uopste..msm ja stvarno nikad ne bi usao kod njega..ne samo zbog politike...nego je on i kao licnost jako odbojan...agresivan..nametljiv..i to iritira....
mene fascinira kako su toliko stariji ljudi dozvolili da ih 35-o godisnji narkoman mustra...
 
BEOGRAD - Osipa se Čedina ekipa!
Istoričar Nikola Samardžić četvrti je funkcioner LDP koji je u poslednje dve godine napustio stranku Čedomira Jovanovića.

Samardžić o razlozima zbog kojih je otišao iz LDP još ne želi da priča, za razliku od njegovih prethodnika Branislava Lečića, Gorana Petrovića i Biljane Srbljanović, koji su nadugačko i naširoko upoznali javnost kroz kakve su „muke“ prošli tokom saradnje s Jovanovićem.
Nogu je povukao bivši šef DB Goran Petrović, koji je u nekoliko navrata u medijima Jovanovića nazvao lopovom i bitangom.

- Nekoliko meseci gotovo svakodnevno sam bio u prilici da se uverim da je Čedomir Jovanović jedna obična bitanga, patološki, bolesni prevarant, lopov i lažov. Suština osnivanja LDP je da ta stranka bude privatno preduzeće u njegovom vlasništvu - pričao je tada Petrović.

Branislava Lečića je više zanimao luksuzni život lider LDP, pa je, kako je izjavio, u više navrata pokušao od Jovanovića da dobije objašnjenje odakle mu novac za to, ali konkretan odgovor nikad nije dobio.

- U Čedu sam prestao da verujem kad sam prepoznao da njegovo delo nije u skladu sa onim što propoveda. U LDP nema ni liberalizma ni demokratije - rekao je Lečić nakon razlaza sa Jovanovićem, dok juče nije bio raspoložen za razgovor na tu temu.

- Sve što sam imao rekao sam. To je davno zatvorena priča - poručuje Lečić.
Reči prilikom rastanka s Jovanovićem nije birala ni Biljana Srbljanović kada je na blogu B92 napisala da su je u LDP skrajnuli i marginalizovali.

- Stalno sam dobijala uverenja da stranku ne finansira nijedan tajkun, ali vremenom sam došla do saznanja da svako ima svoju cenu, bilo da je reč o ceni poslovnog prostora na našim opštinama koje pripadaju LDP ili o plaćenim mestima u UO.
Čedomir Jovanović se nikad nije javno oglasio povodom optužbi bivših saradnika.



http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/cedu-sve-vise-napustaju-istaknuti-clanovi-38846.php
Ej bre jesi li ti normalan? Ne diraj Cedicu ako Boga znas. Jel ti hoces haos u Beogradu, a bogami i u celoj Srbiji, sa izuzetkom Bujanovca, Preseva i okoline?
Zamisli varijantu: Ukines Cedicu, spremis ga na 10-20 godina muruje i nastane haos. Smanji se kolicina beloga na trzistu, narkosi kriziraju i neki tako narkos cuje da je neko ko se predstavlja kao Vracarac kriv sto nema Cede pa nema ni belog i zato je on u mkrizi. I podje ulicom ui redom pita ljude: jesi li ti "vracarac" Covek rodjen na Vracaru zivi na Vracaru kaze: jesam.
Narkos izvadi utoku i upuca coveka ni krivog ni duznog. Covek samo zivi na vracaru.
Jel to hoces?
Ima i drugih jos gorih varijanti, ali da ne sirim temu, samo da napomenem da je mozda sa jedne strane Saric, ili Keljmenti ili neko od siptarske bratije:per: u igri, a sa druge ko zna?
Ima svakavih ljudi na vlasti i u vlasti:mrgreen:
 
BEOGRAD - Osipa se Čedina ekipa!
Istoričar Nikola Samardžić četvrti je funkcioner LDP koji je u poslednje dve godine napustio stranku Čedomira Jovanovića.

Samardžić o razlozima zbog kojih je otišao iz LDP još ne želi da priča, za razliku od njegovih prethodnika Branislava Lečića, Gorana Petrovića i Biljane Srbljanović, koji su nadugačko i naširoko upoznali javnost kroz kakve su „muke“ prošli tokom saradnje s Jovanovićem.
Nogu je povukao bivši šef DB Goran Petrović, koji je u nekoliko navrata u medijima Jovanovića nazvao lopovom i bitangom.

- Nekoliko meseci gotovo svakodnevno sam bio u prilici da se uverim da je Čedomir Jovanović jedna obična bitanga, patološki, bolesni prevarant, lopov i lažov. Suština osnivanja LDP je da ta stranka bude privatno preduzeće u njegovom vlasništvu - pričao je tada Petrović.

Branislava Lečića je više zanimao luksuzni život lider LDP, pa je, kako je izjavio, u više navrata pokušao od Jovanovića da dobije objašnjenje odakle mu novac za to, ali konkretan odgovor nikad nije dobio.

- U Čedu sam prestao da verujem kad sam prepoznao da njegovo delo nije u skladu sa onim što propoveda. U LDP nema ni liberalizma ni demokratije - rekao je Lečić nakon razlaza sa Jovanovićem, dok juče nije bio raspoložen za razgovor na tu temu.

- Sve što sam imao rekao sam. To je davno zatvorena priča - poručuje Lečić.
Reči prilikom rastanka s Jovanovićem nije birala ni Biljana Srbljanović kada je na blogu B92 napisala da su je u LDP skrajnuli i marginalizovali.

- Stalno sam dobijala uverenja da stranku ne finansira nijedan tajkun, ali vremenom sam došla do saznanja da svako ima svoju cenu, bilo da je reč o ceni poslovnog prostora na našim opštinama koje pripadaju LDP ili o plaćenim mestima u UO.
Čedomir Jovanović se nikad nije javno oglasio povodom optužbi bivših saradnika.



http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/cedu-sve-vise-napustaju-istaknuti-clanovi-38846.php

A jel moguće dati svoj glas za sve ove predloge???? PO MENI SVI SU RAZLOG!
 
Meni je cudno kako ih je okupio uopste..msm ja stvarno nikad ne bi usao kod njega..ne samo zbog politike...nego je on i kao licnost jako odbojan...agresivan..nametljiv..i to iritira....
mene fascinira kako su toliko stariji ljudi dozvolili da ih 35-o godisnji narkoman mustra...
Нико не долази у такве странке без шушке. Самарџић је навикао на лагодан живот који му је омогућио Титин дворски историчар, господин тата, видео је да се истина не плаћа, а да на лагању и фалсификовању може да се заради.
 
cetiri za dve godine.
koliko calnova je za dve godine napustilo DSS, SRS, DS, SPS ili bilo koju stranku koja prelazi kvotu od 5%

Ето ко брани Чеду..........очекивано

П.С.
Овде се говори само о виженијим члановима који су га напустили...........колико је виженијих напустило ДСС, СРС (без расцепа), ДС или СПС???


Гукни.
 
ceda je ociti produkt politike zapada u srbiji...samo je ceda naucio mnogo od onih koje pljuje stalno--tita i milosevica....naucio je na koji nacin treba biti apsolutista na celu partije...totalni monopol...o cedinim kvalitetima kao coveka i politicara ne vredi trositi vreme...nikad mi nece biti jasne njegove pristalice i saradnici...da bi po svaku cenu zadrzao vlast u stranci---ne bi me iznenadilo da pocne sa fizickim cistkama u svojoj stranci...
 
Мислим да се спрема обрачун у разрачунавање са Чедом од стране ДС-а, и тиме ће да нас забављају чим виде повољну прилику, односно донесу нешто што ће да буде још један удар на сиротињске џепове народа. То се види и по мноштву пацова који напушта масовно странку. Што бисмо некад рекли - готов је!
 
Мислим да се спрема обрачун у разрачунавање са Чедом од стране ДС-а, и тиме ће да нас забављају чим виде повољну прилику, односно донесу нешто што ће да буде још један удар на сиротињске џепове народа. То се види и по мноштву пацова који напушта масовно странку. Што бисмо некад рекли - готов је!

ceda je rezervni igrac DS-u...mada je sada i toma tu...vec je konkurencija..
 

Back
Top